0

Na canal plus oglądajcie bo pan Redaktor Tomasz Cwiakala oczywiście

3

Rozkład jazdy znany!!!

2

@LjakRoberciik haha naiwniaku. Przede wszystkim ona WIE że jest mecz i właśnie dziwnym trafem około 21 zbierze jej się na amory za to wszystko.

PS. Jaki prezent dałeś?

12

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Chałupę na mecz ogarniam.
https://ibb.co/bQNKGBp

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak ktoś ma zbędne dwie dychy to C+ online jest w tej cenie od jutra na miesiąc.

1

Ryk Madrytu że bajern rozłożył nogi

0

To jest gra ala Pep

0

Taki Gavi na 5:1 teraz

0

Chłop drugą jedenastke wpuszcza

0

Lecim mama po manite

0

Pierdolony szef

" mają jeszcze sporo czasu"

5

Chciałbym takie 5:1 żeby na białej pisali, że Bayern nic nie grał

1

I ja mówię wtedy do niego, strzelaj po prostu kochany warkoczyku

0

Utrzymać do przerwy

1

Kiedyś był taki odcinek Tsubasy Pułapka ofsajdowa. Chlopaki sobie kreskówke odświeżyli
@Kapitan hawk

2

Klątwa działa ładnie

0

Po drugą bramkę jak najszybciej

0

Manita dziś na miękko

1

Ruszyła maszyna essssa

0

Jakub Prącidło.

2

Bardzo słaby komentator na C+

0

Alkohol to ja na sobotę zostawiam. Teraz grzecznie tymbark wiśniowy i kanapeczki

0

W takich momentach jak dziś zastanów się czy nie warto tych 30 zł wydać na C+ online zamiast średniej pizzy.

1

@xvcWinterSoldier jak Penia zagra na zero to nie byłbym pewny tego Wojtka w sobotę

1

Jestem dziwnie spokojny o ten mecz

0

Haha, czekam na tańce Yamala w sobotę w Madrycie

1

@esem91 no proste

1

Nie no to mu wyszło

1

Z nimi tak jest. Nie wyciągniesz na 3:2 to sam tyle dostaniesz.
I dlatego w weekend bramka za bramką bez pobłażania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?