Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na canal plus oglądajcie bo pan Redaktor Tomasz Cwiakala oczywiście
3
Rozkład jazdy znany!!!
2
@LjakRoberciik haha naiwniaku. Przede wszystkim ona WIE że jest mecz i właśnie dziwnym trafem około 21 zbierze jej się na amory za to wszystko.
PS. Jaki prezent dałeś?
12
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Chałupę na mecz ogarniam.
https://ibb.co/bQNKGBp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak ktoś ma zbędne dwie dychy to C+ online jest w tej cenie od jutra na miesiąc.
1
Ryk Madrytu że bajern rozłożył nogi
0
To jest gra ala Pep
0
Taki Gavi na 5:1 teraz
0
Chłop drugą jedenastke wpuszcza
0
Lecim mama po manite
0
Pierdolony szef
" mają jeszcze sporo czasu"
5
Chciałbym takie 5:1 żeby na białej pisali, że Bayern nic nie grał
1
I ja mówię wtedy do niego, strzelaj po prostu kochany warkoczyku
0
Utrzymać do przerwy
1
Kiedyś był taki odcinek Tsubasy Pułapka ofsajdowa. Chlopaki sobie kreskówke odświeżyli
@Kapitan hawk
2
Klątwa działa ładnie
0
Po drugą bramkę jak najszybciej
0
Manita dziś na miękko
1
Ruszyła maszyna essssa
0
Jakub Prącidło.
2
Bardzo słaby komentator na C+
0
Alkohol to ja na sobotę zostawiam. Teraz grzecznie tymbark wiśniowy i kanapeczki
0
W takich momentach jak dziś zastanów się czy nie warto tych 30 zł wydać na C+ online zamiast średniej pizzy.
1
@xvcWinterSoldier jak Penia zagra na zero to nie byłbym pewny tego Wojtka w sobotę
1
Jestem dziwnie spokojny o ten mecz
0
Haha, czekam na tańce Yamala w sobotę w Madrycie
1
@esem91 no proste
1
Nie no to mu wyszło
1
Z nimi tak jest. Nie wyciągniesz na 3:2 to sam tyle dostaniesz.
I dlatego w weekend bramka za bramką bez pobłażania.