Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@A4ron były dwa takie mecze
Finał w Katarze i właśnie ten
3
@MesQueUnClub_87 toż ja widziałże jo wczoraj we kościele a tu o, bałamuci tera młodego, wstydu ni ma
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jest przed 22. Weź jakiś mini stolik, coś z barku, dwa krzesła na korytarz i zróbcie przedwczesna parapetówkę
1
@Krzysztof1987 Wszyscy to nie tylko obrońcy
5
Ładnie tam w pisie pochlali chyba tydzień, skoro Czarnka na prezydenta wystawili
1
@arasz1819 ma pole gnoju więc może mieć pieczarki
0
@Tabaluga37 na Xbox series X
0
Nie rozumiem narzekań na premierę Stalkera. Może to pecetowcy tacy wrażliwi. Pograłem godzinkę i oprócz braku znacznika zwlok na mapie nie zauważyłem błędów, lub są tak niszowe, że nie przekszadzaja w rozgrywce.
0
@Deviler w takich sytuacjach konsola to złoto.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Pierwsza recenzja Stalker 2 dostępna na ppe.
O 15:00 zeszło embargo na gre
0
Wrócimy silniejsi! Każdy mecz to finał!
0
Większych dziadów nie znam.
0
Boże jak ja czekam na live i Kowala.
0
Patałachy są zabiegani więc w drugiej połowie bombardowania ciąg dalszy
3
@Comentateiro Szkocjo co ty robisz
0
Nasi chyba już są zmęczeni
0
Przecież tu już 3-4 :0 mogło być
3
Piękna sraka znów grana, uwielbiam to
0
Guardiola nakręcony mentalnie
3
Świderski polski morata
0
@Herato McTominey oczywiście
0
Świderski to poziom właśnie takiego Chicago fire
0
Lżejsza piłka i byłoby 2:0
2
Co za kurwa kał ja pierdole pierwsza akcja i gol.
Dawać jeszcze ze 3
0
Agahahahababababzsshabahaba
0
Mocarne 0:2 dziś
4
@misterio w lokówkach dysona występuje taki efekt
1
Haha na otarcie łez
Ja te mecze kadry oglądam jak komedie, nie dramat.
0
Ktoś tam pisał niżej że całkiem dobrze gramy.
Poszedłem wyrzucić śmieci było 2:0
0
Wspaniały mecz dla koneserów futbolu.
Piękne podania diagonalne, skuteczne antycypacje.