2

@A4ron były dwa takie mecze

Finał w Katarze i właśnie ten

3

@MesQueUnClub_87 toż ja widziałże jo wczoraj we kościele a tu o, bałamuci tera młodego, wstydu ni ma

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jest przed 22. Weź jakiś mini stolik, coś z barku, dwa krzesła na korytarz i zróbcie przedwczesna parapetówkę

1

@Krzysztof1987 Wszyscy to nie tylko obrońcy

5

Ładnie tam w pisie pochlali chyba tydzień, skoro Czarnka na prezydenta wystawili

1

@arasz1819 ma pole gnoju więc może mieć pieczarki

0

@Tabaluga37 na Xbox series X

0

Nie rozumiem narzekań na premierę Stalkera. Może to pecetowcy tacy wrażliwi. Pograłem godzinkę i oprócz braku znacznika zwlok na mapie nie zauważyłem błędów, lub są tak niszowe, że nie przekszadzaja w rozgrywce.

0

@Deviler w takich sytuacjach konsola to złoto.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Pierwsza recenzja Stalker 2 dostępna na ppe.
O 15:00 zeszło embargo na gre

0

Wrócimy silniejsi! Każdy mecz to finał!

0

Większych dziadów nie znam.

0

Boże jak ja czekam na live i Kowala.

0

Patałachy są zabiegani więc w drugiej połowie bombardowania ciąg dalszy

3

@Comentateiro Szkocjo co ty robisz

0

Nasi chyba już są zmęczeni

0

Przecież tu już 3-4 :0 mogło być

3

Piękna sraka znów grana, uwielbiam to

0

Guardiola nakręcony mentalnie

3

Świderski polski morata

0

@Herato McTominey oczywiście

0

Świderski to poziom właśnie takiego Chicago fire

0

Lżejsza piłka i byłoby 2:0

2

Co za kurwa kał ja pierdole pierwsza akcja i gol.

Dawać jeszcze ze 3

0

Agahahahababababzsshabahaba

0

Mocarne 0:2 dziś

4

@misterio w lokówkach dysona występuje taki efekt

1

Haha na otarcie łez

Ja te mecze kadry oglądam jak komedie, nie dramat.

0

Ktoś tam pisał niżej że całkiem dobrze gramy.

Poszedłem wyrzucić śmieci było 2:0

0

Wspaniały mecz dla koneserów futbolu.
Piękne podania diagonalne, skuteczne antycypacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?