0

0

Brawo Ramos!!! Jescze niech żelek wypali w stylu " Niech spróbują nam strzelić tyle co ostatnio " to się piłkarze zmobilizują wyjątkowo :)

0

O której dokładnie będą kulki losowane? To że zaczyna się o 12 to wiadomo, na początek tradycyjne pierdzielenie łysego sporo potrwa, mi chodzi o samą ceremonie losowania

0

Wylosują Czelsi albo Bayern i skończy się nabijanie goli z ogórkami.

0

11 Realu nie powinna być zaskoczeniem. W ostatnim meczu zagrali w obronie Fabio i Varane, więc pewnie ujrzymy Pepe i Marcelo w obronie. Pytanie tylko czy będą mieć na tyle jaj żeby zagrać mecz otwarcie, czy zadowoli ich remis i osaczą się na swojej połowie i będą czekać na kontry

0

No szacun Zubi !! Czapki z głów przed tym panem...

0

No trzeba przyznać że rekordowa gaża 17 mln euro też nie pozostała bez wpływu na zmianę otoczenia. Zauważcie że w Barcelonie podpisywał kontrakt na 1 rok, podczas gdy w Bayernie podpisał aż na 3 lata......

0

śniło mi się dziś że zremisowaliśmy z Realem 1-1 gol dla Realu strzelił Bejl za 100 mln a dla Barcelony Xavi albo Busquets nie pamietam :D

0

Podobno Barca przymierza się do zakupienia Kompanego, cena opiewa na 28 mln, źródłem jest jedna z najbardziej wiarygodnych gazet w Anglii ;)

0

rozpieszczony jesteś sezonowcu :)

0

Niestety trzeba na razie ostudzić rozpalone głowy kibiców, City przegrało zasłużenie i zagrało słabo. Prawda jest jednak taka że w I meczu do momentu karnego broniło się bardzo dobrze nie zostaawiając żadnych luk, szanse wtedy były 50/50. Wiadomo że po strzeleniu karnego musieli się otworzyć i wtedy Barcelona mogła już swoje grać. Najgorsze że w najbliższy ligowy mecz Osasuna wystawi zapewne autobus połączony z kontrami i znowu gra będzie nijak wyglądać a piłkarze zdawać się będą spacerować po boisku a według mnie gra Barcy po prostu wygląda tak jak rywal się ustawi względem tik taki.

0

Też pewnie kupie ten Heineken specjalnie żeby mieć transmisję, tylko te piwo jest ohydne same szczyny i siki co oni za świństwa tam dodają, ale trudno kody wykorzystam piwa oddam staremu :)

0

Stres też większy niż przed pierwszym rozprawiczeniem

0

Będzie wielkie widowisko, zero autobusów tylko ofensywa

0

HAHA widziałem kod stronyy realmadrid.pl robiona w HTML w tabelkach :D:D

0

W tej chwili najtrudniejszym z losowania przeciwnikiem byłaby dla nas Chelsea i Atletico. Murowanie bramki i kontry to jest to z czym nie możemy sobie poradzić. Bayern Real szanse oceniam na 50/50

0

Jakby Wenger miał jaja wpuściłby na drugą połowę Lorda Bendtnera. Jestem pewien że Arsenal zdołałby odrobić

0

Miki_Messi2001 czy to ty ? Widzę że próbujesz trollować z drugiego konta :D:D

0


hehe dobrze mu pokazał Busquets płaczek podobnie jak reszta Halowców, oczywiście była to wina sędziego :D:D

0

W twoim przypadku chyba chodzi o Piccolo ?

0

Ta marysia kompletnie ci już mózg wypaliła.....

0

To już jest koniec, nie ma już nic.....Znowu tracimy pkt. z ogórkami możemy zacząć szukać nowego klubu do kibicowania, proponuje Bayern :) >ironia

0

Największy Cham i Prowokator Żulewskich, powinien barany na Hali paść

0

Możesz to rozwinąć? jestem ciekawy tej wypowiedzi :D

0

Nurtuje mnie te jego spacerowanie na boisku powiązane z wymiotowaniem, to że te 2 rzeczy są ze sobą powiązane to pewne pytanie tylko jak długo ten stan się będzie jeszcze utrzymywał

0

Po co nam taki słabiak, niewiele lepszy jest od Pique

0

Ale statycznie grają Neymar rusza środkiem boiska do ataku a reszta przygląda się zamiast do przodu ruszać

0

Ronaldo przed wykonaniem by się nakręcał stroił miny a na końcu j**** w mur xD

0

kocham was real dostaje po dupsku yeahhhh!!!!!!!!!!!!

0

ni do rymu ni do taktu wsadź se duspko do kontaktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?