Nejmar
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Brawo Ramos!!! Jescze niech żelek wypali w stylu " Niech spróbują nam strzelić tyle co ostatnio " to się piłkarze zmobilizują wyjątkowo :)
0
O której dokładnie będą kulki losowane? To że zaczyna się o 12 to wiadomo, na początek tradycyjne pierdzielenie łysego sporo potrwa, mi chodzi o samą ceremonie losowania
0
Wylosują Czelsi albo Bayern i skończy się nabijanie goli z ogórkami.
0
11 Realu nie powinna być zaskoczeniem. W ostatnim meczu zagrali w obronie Fabio i Varane, więc pewnie ujrzymy Pepe i Marcelo w obronie. Pytanie tylko czy będą mieć na tyle jaj żeby zagrać mecz otwarcie, czy zadowoli ich remis i osaczą się na swojej połowie i będą czekać na kontry
0
No szacun Zubi !! Czapki z głów przed tym panem...
0
No trzeba przyznać że rekordowa gaża 17 mln euro też nie pozostała bez wpływu na zmianę otoczenia. Zauważcie że w Barcelonie podpisywał kontrakt na 1 rok, podczas gdy w Bayernie podpisał aż na 3 lata......
0
śniło mi się dziś że zremisowaliśmy z Realem 1-1 gol dla Realu strzelił Bejl za 100 mln a dla Barcelony Xavi albo Busquets nie pamietam :D
0
Podobno Barca przymierza się do zakupienia Kompanego, cena opiewa na 28 mln, źródłem jest jedna z najbardziej wiarygodnych gazet w Anglii ;)
0
rozpieszczony jesteś sezonowcu :)
0
Niestety trzeba na razie ostudzić rozpalone głowy kibiców, City przegrało zasłużenie i zagrało słabo. Prawda jest jednak taka że w I meczu do momentu karnego broniło się bardzo dobrze nie zostaawiając żadnych luk, szanse wtedy były 50/50. Wiadomo że po strzeleniu karnego musieli się otworzyć i wtedy Barcelona mogła już swoje grać. Najgorsze że w najbliższy ligowy mecz Osasuna wystawi zapewne autobus połączony z kontrami i znowu gra będzie nijak wyglądać a piłkarze zdawać się będą spacerować po boisku a według mnie gra Barcy po prostu wygląda tak jak rywal się ustawi względem tik taki.
0
Też pewnie kupie ten Heineken specjalnie żeby mieć transmisję, tylko te piwo jest ohydne same szczyny i siki co oni za świństwa tam dodają, ale trudno kody wykorzystam piwa oddam staremu :)
0
Stres też większy niż przed pierwszym rozprawiczeniem
0
Będzie wielkie widowisko, zero autobusów tylko ofensywa
0
HAHA widziałem kod stronyy realmadrid.pl robiona w HTML w tabelkach :D:D
0
W tej chwili najtrudniejszym z losowania przeciwnikiem byłaby dla nas Chelsea i Atletico. Murowanie bramki i kontry to jest to z czym nie możemy sobie poradzić. Bayern Real szanse oceniam na 50/50
0
Jakby Wenger miał jaja wpuściłby na drugą połowę Lorda Bendtnera. Jestem pewien że Arsenal zdołałby odrobić
0
Miki_Messi2001 czy to ty ? Widzę że próbujesz trollować z drugiego konta :D:D
0
hehe dobrze mu pokazał Busquets płaczek podobnie jak reszta Halowców, oczywiście była to wina sędziego :D:D
0
W twoim przypadku chyba chodzi o Piccolo ?
0
Ta marysia kompletnie ci już mózg wypaliła.....
0
To już jest koniec, nie ma już nic.....Znowu tracimy pkt. z ogórkami możemy zacząć szukać nowego klubu do kibicowania, proponuje Bayern :) >ironia
0
Największy Cham i Prowokator Żulewskich, powinien barany na Hali paść
0
Możesz to rozwinąć? jestem ciekawy tej wypowiedzi :D
0
Nurtuje mnie te jego spacerowanie na boisku powiązane z wymiotowaniem, to że te 2 rzeczy są ze sobą powiązane to pewne pytanie tylko jak długo ten stan się będzie jeszcze utrzymywał
0
Po co nam taki słabiak, niewiele lepszy jest od Pique
0
Ale statycznie grają Neymar rusza środkiem boiska do ataku a reszta przygląda się zamiast do przodu ruszać
0
Ronaldo przed wykonaniem by się nakręcał stroił miny a na końcu j**** w mur xD
0
kocham was real dostaje po dupsku yeahhhh!!!!!!!!!!!!
0
ni do rymu ni do taktu wsadź se duspko do kontaktu