Nejmar
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1779855_434114700053413_234770277_n.jpg
0
Ten Ronaldo to jest pajac do wojska go :)
0
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1621710_804684802893537_585287699_n.jpg
Gdyby nasI piłkarze mieli takie coś :D
0
Przydałoby się na samej górze dać wyróżniony komentarz z największą ilością pozytywnych głosów, mądre komentarze zawsze dobrze przeczytać :)
0
Niech ktoś w końcu wyjaśni ile kosztował całkowicie Neymar a ile Bale, niech Mardryciaki odtajnią wszystkie szczegóły transferu Bale tak jak my to zrobiliśmy to okaże się że zapłacili za niego 150 mln
0
Rzeczywiście patrzyłem na instagramie nie ma już zdjęć Neya razem z Bruną a szkoda niezła dupcia z niej była, oby tylko nam się chłop nie załamał bo przełoży się to na grę :)
0
0
HAHA a nie mówiłem Bale gra mega słabo a i tak strzelił, nie zmienia to jednak faktu że większy pożytek swoje drużynie daje Neymar niż Bejl
0
ale ten Bale słabo gra, nic nie daje w ataku jak strzeli asystę albo gola z dobitki to będzie podnieta u prześcieradeł hehe
0
taaa a jak Xavi i Fabregas dostaną kontuzji to Bartra będzie pewnie rozdzielał piłki w środku boiska
0
HAHA ale zgapiają, niedługo będzie kopiuj wklej
0
dla ciebie koza to za wysokie progi, pozostaje dmuchana lala albo kasia rączkowska xDD
0
Kwota transferowa Neymara wynosi 57 mln prowizje dodatki to inna rzecz i nie wlicza się do kwoty, zresztą jeśli całkowita kwota zakupu wynosiła 87mln ciekawe ile kosztował taki Bale Ronaldo z tymi dodatkowymi pierdółkami razem ale tego nikt nie ujawi
0
Tak możesz się z nią przelecieć tym samolotem
0
Dużo Fifamaniaków chciało zobaczyć Aquero na Camp Nou to zobaczy ale w innej koszulce hehehe
0
0
dawać Atletico !!! Cisnąć te suczki !!!
0
podkradłem siostrze zdjęcie fajne co nie ;D
0
Pepe za ten paskudny ryj powinien dostać czerwoną kartkę i wpierdziel od Costy
0
no to w finale z Realem :)
0
Nie przeszedłby tam po pierwsze dominuje tam liga fizyczna po drugie jest zwyczajnie za stary po trzecie jest w najlepszym klubie na świecie Veb !
0
Brazylia miażdży!
0
My Barceloniści trzymamy dziś kciuki za Real Madryt, Puchar Króla to nie Puchar bez pokonania w nim odwiecznego wroga Veb
0
Zobaczcie co zrobił Murinio po meczu xD
0
Siemka stworzyłem fajny fanpage związany z Barceloną polajkujcie pls :D
https://www.facebook.com/VivaElBarcelonaPoland
0
Siemka stworzyłem fajny fanpage związany z Barceloną polajkujcie pls :D
https://www.facebook.com/VivaElBarcelonaPoland
0
Real wyjdzie z nami grając otwartą grę, a obronę mają gorszą niż rok temu rozjedziemy tych pizdusiów w drobny mak..............
0
skład Realu na Malage: Diego López; Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Illarramendi, Khedira; Di Maria, Isco, Cristiano Ronaldo; Morata.
0
0
Witam
Mam pewny sposób na zarabianie pieniędzy za wypełnianie ankiet online, firma jest pewna i w 100 % wypłacalna co sam sprawdzałem za uzbieranie 1000 pkt otrzymujemy czek na 200 zł. ankiety przychodzą na e-maila średnio 2-3 razy w tygodniu. Ja od Kwietnia uzbierałem 760 pkt. szukam kogoś komu mógłbym polecić bo dostaje za to dodatkowe punkty, chętni pisać na prv..Pozdrawiam