NemeZis93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2019
Węgorzewo
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Amigo_Blanco hahah 300? O matko straszne? Wiesz ile ludzi umierało przed wirusem? Ile ludzi chorował na bardziej gorsze choroby od wirusa? Czy tylko. Wlaczasz tvpis i więcej chorób jak covid nie ma?
3
@MESSIah16 ja nie wiem że są tacy co naprawdę wierzę że oni chcą nas uchronić? Że ten wirus jest groźny? Że ta pandemia pseudo jest tak straszna jak ja kreują?
0
uspokojenie nastrojów? chyba tam u was. przeciez oni wyjda rezerwami .
0
@DonAndresFCB jak messi nie zagra to cały atak zagra lepiej.
0
@Encore hahaha najlepszy drewniany piłkarz na świecie.
0
@Chaoss dla kasy, nie dlaczego
0
@lukaszbarca15 haha taki intelignet a ciągle wytyka ten sam błąd, dużo jeszcze będziesz szczekal
0
@Prezes_sycylijczyk tak, dużo spałem
0
@Prezes_sycylijczyk o to elegansio przeszedłem mnie trzymało 4 dni i ciężko było
0
@BarcaInfo to jest święta krowa, jego nie wolno krytykować i nawet ruszać a co dopiero odsunac od wolnych...
0
@lukaszbarca15 interpunkcja? Woow super gratuluję, ale widzę inteligencji za dużo to nie ma dalej szczekasz
1
@clyde zmierza to do końca, a kto przeżyje wrócą do jaskiń...
0
@krissu8 poszło
1
@krissu8 tak i to straszny ból, oraz lzawienie.
0
@Pogba masz nagranie?
0
@lukaszbarca15 haha chłopie a ty dalej szczekasz i szczekasz... Rozgarniety to ty tym bardziej nie jesteś
0
@lukaszbarca15 cieszę się że ten wiek już dawno za mną... Jak widać po twoich komentarzach jest się z czego cieszyć
0
@lukaszbarca15 a 15 w twoim niku to liczba latek? Maaaskara. Szok
0
@FC1899Barca naszych też ładnie mijał... Ale niestety się skończył
0
@lukaszbarca15 będę pisał jak bd chciał,
0
@Dziomek nie mają messiego i lepiej na tym wyjdą :)a z przyry bto ty sobie możesz odrobić, takie teksty to podstawowce były,
0
No to jak dynamo w środę wyjdzie bez 13 podstawowych to barca pokaże swoją dominację i potęgę z wspaniały messim na czele... Chyba że znowu bd wtooa to wyślę desta do dziennikarzy aby coś powiedzieć...
4
@ricardo0705 a ty nie masz prawa mi mówić kim mam być i komu mam kibicować. Każdy ma swoje zdanie i jeśli nie masz nic modreho do pisania to poprostu nie zwraca na to uwagi
0
@Nihas messi to święta krowa... Zobacz co teraz gra, nic a nadal wychodzi w pierwszym składzie
0
@BarcaInfo ty geizdeczkom co wsyztsko wygrały widać że już sodowa calwkowita, myślą że pozjadalinwszystkientozumy i są debesciakai. Fakty oni byli top, ale na ten moment dostają baty od potęg w Europie, spuszczaja głowy, i nawet słowa nie powiedzą a na boisku pokazują babole i czlapanir, aż czekam kiedy pique busi czy messi w końcu odejdą i dadzą grać tym którym bardziej się chce...
5
@xparix gorzej jak oni pozarazaja naszych i to my bd grać rezerwami...
0
@Walker ja nie wiem
1
@mercurial2000 to tak jak ja ze swoją kobieta jutro będzie tydzień, teoche ciężko było myślała że to ja tak tylko przechodzę.
0
@Nigaki to zazdraszczam :D
0
@Ramos9248 to super, mi się udalo