0

@udarpawarotam hahah 10101110101011001011010101010101

0

@MESSIah16, wywołań paniki strachu, takimi łatwiej się rządzi i robi co chce.

2

@Objectivo dla dla mnie to jest chore i podbijania statystyk. To jest chore co się w tym kraju wyprawia. Z Narodowego pod publikę robią szpital a tymczasem na Ursynowie stoi nowiuteńki, gotowy szpital, który miał być oddany do użytku we wrześniu tego roku, ale są opóźnienia w dostawie sprzętu i problemy ze skompletowaniem załogi.
Wystarczy więc sprzęt i ludzi ze Stadionu Narodowego
skierować do tego gotowego budynku i sprawa załatwiona !
. To zresztą nie jedyne miejsce !
W latach 2015 - 2020 rząd PiS zlikwidował ponad 200 szpitali, a także wiele oddziałów szpitalnych . W obliczu pandemii, wystarczy z powrotem uruchomić.

0

@Objectivo akurat policzek nie ja, ale w rodzinie taka sytuacja : U mnie w rodzinie pojechala rodzic w Gdańsku, i wiesz co zrobili dali takie zaświadczenie, że wpisujesz pesel, i że masz covid, ona z bólami porodów i powiedziała że nie podpisze bo covida nie ma, to powiedzieli ze jej nie przyjmą. Zaczęła rodzic na korytarzu, i jej mąż podpisał te zaświadczenie ze ma covida, to pomogli jej urodzić i zamknęli w izolatce na tydzień i do domu

0

@MesQueUnClub_87 szkole skończyłem dawno temu ;) te teksty są tak mizerne jak twoja odp. A jajeczniczke sam sobie robię ew. Moja kobieta. A tobie pewnie mama jeszcze robi, i mleczko daje do po picia.

2

@leszeq w pomieszczenie jak najbardziej ale na ulicy? Totalny bezsens...

0

@Objectivo tak a zawsze tak było że jak idę na sor lub izbę przyjęć, to wciska mi papier do podpisania że mam covida i z tym przychodzę do lekarza, a nie z rozcietym policzniem, a ja mówię że nie jestem chory i nie wypelnientego odmawia się leczenia? Chyba normalne nie jest,

1

@chosenone xD xD xD xD

0

@HK23 z tym się zgodzę

0

@Objectivo przejrzyj internet na rok 2016, 2017, 2018, 19, zobacz jak zapchane były szpitale bo panowały groźne wirusy grypy, poczytaj o tym. Wtedy też brakowało katlretek, ludzie umierali na groźne powikłania, niedoleczrnia.

0

@leszeq wyłącz na parę dni wiadomości w TVP i radio, poczytaj co powoduje " maseczka" u zdrowych ludzi i jak chroni, kup paczkę tych właśnie chirurgicznych i przeczytaj co pisze o nich producent...

0

@DonMatteo901 maseczki całe g* dają, ludzie ślepo wierzą w to co każe im robić rząd. Oglądają TVP tvn i są przerażeni, zachorowalnoscia. Ale na szczęście jest coraz więcej ludzi którym otwierają się oczy...

1

@arasz1819 a czy widzisz zeby mi było źle? Ja nie narzekam, a jeśli chodzi o grę meesiego itego co napisał to jest szczera prawda. I to od dawna jest zauważalne...

3

@Wojtas1080pl farmazony? Jak to sama prawda, była by patelnia drewninhio by strzelił.

1

@culesjasiules Bartek geniusz wiedział co robi.

0

@hoeniker dlatego ja byłem za tym aby chłop poszel w swoją stronę.

1

@koziar jak to mówi stare polskie przysłowie, ' gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.'

9

O lewy drewninhio nie strzelił :)
Chyba koledzy mu nie wystawiali patelni.

0

@Percival wysłał bym ci ale nie miałem. Jak bo dostałem. Bana za link do tych screenów

0

@Percival chciałem Ci wysłać ale dostałem. Bana za link do tych screenów na tydzień.

0

@Encore jak zacznie grać w Barcelonie tam gdzie powinien grać to przestaną go hejtoeav

0

@elplacek44 też bym się z tego cieszył, liczę po cichu że lewy na ławie siadzie

1

Hokus pokus czary mary, a posty z tweeta na temat podwójnego konta barcainfo znikają niczym gwiezdny pył z LA rambla...

1

@Alcazar proszę bardzo, a ci powiem ze trochę bo na początku dużo używałem i bateria trzyma świetnie a i również szybciutko się ładuje.

3

@Mns21 a ludzie się śmieją jak mówią że lekarze dostają bonusy za covid

0

Ktoś widział komentarz kolegi który wrzucił tu link do Twittera gdzie był screen z komentarzem barca info, który zapomniał się wylogowac a ktoś go na tym orzylapal?

2

@mr_robot kawały tez opowiada,

2

@Alcazar ja mam aktualizacje co jakiś czas, aktualizacja emui ma być niedługo dostępna. Zdezaktualizoeac się naoewnie nie zdąży przez 3 lata, mówię o p30 pro, A co do p30 to się poprostu nie opłaca. Doplacasz 500 zł i masz p30 pro. P30 nie ma takiego aparatu a p30 pro robi kosmiczne genialne zdjęcia. Poprostu poezja. A i bebechy w p30 pro masz z topu. Jeśli masz pyt pisz śmiało.

1

@kerouac tylko i wyłącznie huawei p30 pro. Posiadam i polecam,

0

@justfootball TVP już krzyczy że tak wielki przyrost to przez antycovidowcow... Hahha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?