NemeZis93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2019
Węgorzewo
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@udarpawarotam hahah 10101110101011001011010101010101
0
@MESSIah16, wywołań paniki strachu, takimi łatwiej się rządzi i robi co chce.
2
@Objectivo dla dla mnie to jest chore i podbijania statystyk. To jest chore co się w tym kraju wyprawia. Z Narodowego pod publikę robią szpital a tymczasem na Ursynowie stoi nowiuteńki, gotowy szpital, który miał być oddany do użytku we wrześniu tego roku, ale są opóźnienia w dostawie sprzętu i problemy ze skompletowaniem załogi.
Wystarczy więc sprzęt i ludzi ze Stadionu Narodowego
skierować do tego gotowego budynku i sprawa załatwiona !
. To zresztą nie jedyne miejsce !
W latach 2015 - 2020 rząd PiS zlikwidował ponad 200 szpitali, a także wiele oddziałów szpitalnych . W obliczu pandemii, wystarczy z powrotem uruchomić.
0
@Objectivo akurat policzek nie ja, ale w rodzinie taka sytuacja : U mnie w rodzinie pojechala rodzic w Gdańsku, i wiesz co zrobili dali takie zaświadczenie, że wpisujesz pesel, i że masz covid, ona z bólami porodów i powiedziała że nie podpisze bo covida nie ma, to powiedzieli ze jej nie przyjmą. Zaczęła rodzic na korytarzu, i jej mąż podpisał te zaświadczenie ze ma covida, to pomogli jej urodzić i zamknęli w izolatce na tydzień i do domu
0
@MesQueUnClub_87 szkole skończyłem dawno temu ;) te teksty są tak mizerne jak twoja odp. A jajeczniczke sam sobie robię ew. Moja kobieta. A tobie pewnie mama jeszcze robi, i mleczko daje do po picia.
2
@leszeq w pomieszczenie jak najbardziej ale na ulicy? Totalny bezsens...
0
@Objectivo tak a zawsze tak było że jak idę na sor lub izbę przyjęć, to wciska mi papier do podpisania że mam covida i z tym przychodzę do lekarza, a nie z rozcietym policzniem, a ja mówię że nie jestem chory i nie wypelnientego odmawia się leczenia? Chyba normalne nie jest,
1
@chosenone xD xD xD xD
0
@HK23 z tym się zgodzę
0
@Objectivo przejrzyj internet na rok 2016, 2017, 2018, 19, zobacz jak zapchane były szpitale bo panowały groźne wirusy grypy, poczytaj o tym. Wtedy też brakowało katlretek, ludzie umierali na groźne powikłania, niedoleczrnia.
0
@leszeq wyłącz na parę dni wiadomości w TVP i radio, poczytaj co powoduje " maseczka" u zdrowych ludzi i jak chroni, kup paczkę tych właśnie chirurgicznych i przeczytaj co pisze o nich producent...
0
@DonMatteo901 maseczki całe g* dają, ludzie ślepo wierzą w to co każe im robić rząd. Oglądają TVP tvn i są przerażeni, zachorowalnoscia. Ale na szczęście jest coraz więcej ludzi którym otwierają się oczy...
1
@arasz1819 a czy widzisz zeby mi było źle? Ja nie narzekam, a jeśli chodzi o grę meesiego itego co napisał to jest szczera prawda. I to od dawna jest zauważalne...
3
@Wojtas1080pl farmazony? Jak to sama prawda, była by patelnia drewninhio by strzelił.
1
@culesjasiules Bartek geniusz wiedział co robi.
0
@hoeniker dlatego ja byłem za tym aby chłop poszel w swoją stronę.
1
@koziar jak to mówi stare polskie przysłowie, ' gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.'
9
O lewy drewninhio nie strzelił :)
Chyba koledzy mu nie wystawiali patelni.
0
@Percival wysłał bym ci ale nie miałem. Jak bo dostałem. Bana za link do tych screenów
0
@Percival chciałem Ci wysłać ale dostałem. Bana za link do tych screenów na tydzień.
0
@Encore jak zacznie grać w Barcelonie tam gdzie powinien grać to przestaną go hejtoeav
0
@elplacek44 też bym się z tego cieszył, liczę po cichu że lewy na ławie siadzie
1
Hokus pokus czary mary, a posty z tweeta na temat podwójnego konta barcainfo znikają niczym gwiezdny pył z LA rambla...
1
@Alcazar proszę bardzo, a ci powiem ze trochę bo na początku dużo używałem i bateria trzyma świetnie a i również szybciutko się ładuje.
3
@Mns21 a ludzie się śmieją jak mówią że lekarze dostają bonusy za covid
0
Ktoś widział komentarz kolegi który wrzucił tu link do Twittera gdzie był screen z komentarzem barca info, który zapomniał się wylogowac a ktoś go na tym orzylapal?
2
@mr_robot kawały tez opowiada,
2
@Alcazar ja mam aktualizacje co jakiś czas, aktualizacja emui ma być niedługo dostępna. Zdezaktualizoeac się naoewnie nie zdąży przez 3 lata, mówię o p30 pro, A co do p30 to się poprostu nie opłaca. Doplacasz 500 zł i masz p30 pro. P30 nie ma takiego aparatu a p30 pro robi kosmiczne genialne zdjęcia. Poprostu poezja. A i bebechy w p30 pro masz z topu. Jeśli masz pyt pisz śmiało.
1
@kerouac tylko i wyłącznie huawei p30 pro. Posiadam i polecam,
0
@justfootball TVP już krzyczy że tak wielki przyrost to przez antycovidowcow... Hahha