0

Potrzeba spokoju w pomocy teraz a Paulinho niestety nie umie piłki trzymać

0

Z Paulinho się nie poklepie i wydaje mi się że Roberto spisałby się lepiej a wtedy Semedo na PO

8

Semedo na PO
Roberto do środka

0

Denis po dorych meczach również nie dostawał pierwszego skladu ( nie mówiąc o rozgrywkach typu Puchar Króla)

1

Szkoda że Semedo nie na PO a Roberto w pomocy. Szanse mogliby dostać jeszcze gomes albo Denis...

0

A może Ernest wyciągnie trzech obrońców...?

0

Zimą Mina powinien przyjść no i jeżeli Cou dadzą radę sciągnąć to już perfekcja. Na lato postarałbym się o De Ligta i niestety Mashe prawdopodobnie out, Verma chyba też ale mielibyśmy Mine. Jeżeli nie daliby rady Cou to Alli albo Eriksen wydaje mi się że to najlepsze opcje. Szkoda trochę że nie wykorzystujemy w 100% potencjału Roberto na SP a nie na PO oraz Denisa który gra wybornie jak wejdzie a zazwyczaj grzeje ławę... Alena mógłby też się spokojnie rozegrać... Szkoda że już nie stawiamy tak na młodych bo uważam że moglibyśmy mieć z nich ogromny pożytek no ale niestety Bartas siedzi na tronie i nie robi nic z tym :(

0

streści mi ktoś grę naszych młodzików od Denisa po Arnaiza???

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA jaja jak berety

0

Ter Stegen- Semedo,Pique,Umtiti,Alba-Roberto,Sergio,Iniesta-Messi,Suarez,Suarez
takie ustawienie widzę w 4-3-3
natomiast w 4-4-2 Rakitic za Denisa
VISCA EL BARCA!!!

18

Powiem tak:
-Messi to po prostu mistrz
-Denis spokojnie pierwszy skład za Delofeu
-Roberto za inieste do pierwszego
-Pique nie to co ma być
A i mam pytanie czy tylko mi podobają się rajdy Roberto ? Gościu ma mega fajny ciąg na bramkę i zastanawia mnie czemu on nie gra w pierwszym składzie...

0

Mega fajna gra Denisa Susreza !!:D

0

Czy tylko mnie denerwuje ten drewniak Delofeu ?

0

Ter Stegen-Semedo,Pique,Masche,Digne-Roberto,Sergio/Paulinho,Denis-Messi,Suarez,Delofeu
wydaje mi się że jest to optymalne ustawienie aby dać odpocząć niektórym zawodnikom VISCA EL BARCA!!!

3

Według mnie to obecnie Denis i Sergi to zawodnicy którzy spokojnie mogliby grać w pierwszym i oczywiście Semedo na PO

0

Ter Stegen- Semedo,Pique, Masche,Alba- Roberto,Busi/Paulinho,Denis- Messi,Suarez,Dembele

0

Chcialbym aby w pomocy zagrał Denis, Busi i Roberto a w ataku MSD :D

2

Jestem ciekawy jak rozwinąłby się Zieliński w Barcelonie :D

2

Ja mam pytanie a co z Halilovicem????????

1

W ocenie Delofeu napisali że Barca pozyskała dobrego rezerwowego tylko ten nasz "dobry rezerwowy" to tak naprawdę nie rezerwowy a gracz wyjściowej 11. Nie oszukujmy się Barca na gwałt potrzebuje LN i to widać a właśnie wyżej wymieniony przeze mnie człowiek to gracz na takie mecze jak Betis czy reszta ogórków. Brakuje nam też wykończenia bo tak naprawdę Paco to nie jest dobre wykończenie. Owszem mamy Suareza ale kontuzjowanego. Potrzebny nam zawodnik który jest dobry technicznie, potrafi dobrze dograć jak i dobrze uderzyć na bramkę.

0

Wydaje mi się ze Barca jest tak zdeterminowana że położy każdą sumę (w granicach rozsądku)

0

Witam, opisałby mi ktoś grę Semedo, Denisa i Roberto ???

7

Denis na skrzydle Roberto na pomoc i semedo PO dziękuje

0

Nasza nowa młoda gwiazda powołana jest ?

0

Ja powołałbym Alene który powinien się rozwijać. Od 1 minuty postawiłbym :
Cilessen
Semedo-Masche(chyba ze Pique jest sprawny w 100%)-Umititi- alba
Sergio- Sergi
Vidal-Messi-Denis
Paco...

0

Nie można powołać więcej niż 18 piłkarzy?

1

A ja mam pytanie co z Alanem? Chłopak ma potencjał a błąka się po innym klub zamiast u nas klepać piłkę i zostać dobrym zawodnikiem...

0

Chłopcze marzenia :D

1

Szkoda mi Denisa bo ostatnio dobrze zagrał.... może łapie formę ;)

1

Powiem wam że już nie warto się nawet denerwować poczekajmy spokojnie aż zarząd się zmieni i dopiero przyżywajmy to wszystko jeszcze raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?