0

Jeżeli masz nc+ to mozesz na telefonie smialo

1

Wydaje mi się że dobrze że nie gra Semedo bo nie daj Boże chłopak zagrałby słabszy mecz i byłby już skreślony. Postawiłbym jednak na Roberto w pomocy i Denisa na skrzydle, który w ostatnim meczu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mimo wszystko VISCA EL BARCA

0

Witam byłby ktoś w stanie opisać mi grę naszych nowych nabytków oraz młodych graczy typu Denis ??

0

Myślę, że wczepienie któregoś z naszych byłoby dobrym posunięciem aczkolwiek szkoda mi trochę Rafy

1

Dybala to dobry zawodnik lecz uważam, że lepszą opcją byłoby wyłożenie pieniędzy w Dembele oraz Cou i wtedy Messi idzie do środka i mamy 4-2-3-1. Zastanawia mnie jednak jedno, dlaczego Barca chce wyłożyć 40? baniek za ŚO skoro mamy dobrego Umtitiego i dobrze rozwijającego się Marlona. Rozumiem gdyby Martinez miał max 23/24 lata ale on ma bodajże 3 lata więcej i to człowiek na jakieś pare sezonów czyli średnia inwestycja w przyszłość. Chyba że jest tak dobry ale nie wiem bo przyznam że nie widziałem go w akcji.

0

Wolałbym nawet Dembele od Dybali szczerze mowiąc bo Dybala bliżej pozycji Suareza. Gdyby jednak nie udalo sie sciagnac francuza to moze Cou na skrzydlo a Eriksen/Alli pomoc. Dobrze że za marzenia nie karają

11

W przypadku odejścia Neymara to trzeba sprowadzić Dembele ponieważ mimo młodego wieku chłop ma mega duży potencjał i wydaje mi się lepszą opcją niż Hazard czy Griezmann

0

Coutinho mega opcja. Gdyby został Ney to Coutinho w pomocy i mamy w końcu jakiś konkret a nie tak jak w przypadku Gomesa chociaż mam nadzieje że chłopak coś jeszcze zagra jak i również Denis

0

gdzie transmisja w internecie?

0

rozumiem ze podania na max 3 metry?xddd

0

jak zagrał gomes ?

0

niestety nie oglądałem meczu. opisze mi ktos krótko grę zawodnikow?

0

Cillessen
Vidal Pique Umtiti Alba
Rakieta Andre/Masche Denis
MSN
albo
Cillessen
Robertio Pique Umtiti Alba
Rakieta Masche/Andre
Vidal Messi Neymar
Suarez

0

i jeszcze trzeci Masche do ataku by się przydał

0

Ter Stegen
Vidal Pique Umtiti Digne
Rakieta Gomes Denis
MSN
I przy prowadzeniu 2:0 Arda i Paco na atak żeby MSN lekko odsapnęło

0

Cillessen
Vidal-Pique-Umtiti-Digne
Rakieta-Gomes-Denis
MSN
Visca el Barca ❤

0

Denis to jest to. Na dodatek strzał z daleka. Wiem że może za szybko żeby się nim jarać ale miejmy nadzieje że będzie niedługo pierwszym wyborem obok Andreasa na pomocnika

0

Ten człowiek z meczu na mecz zaskakuje mnie negatywnie. Gdzie jest Vidal? Denis? Andre? To mecz przy którym tacy zawodnicy powinni się rozgrywać

0

Vidal na PO i Visca el Barca!!!❤️

0

postawiłbym jednak na MSN a paco ewentualnie wpuścił w drugiej części meczu

1

Ter Stegen
Vidal-Pique-Umtiti-Alba
Gomes-Busquets-Denis
MSN
takim składem chciałbym żeby zagrała Barca jutrzejsze spotkanie. Licze że Andre i Denis w nie długim wystrzelą i będą ważnym punktem zespołu a szczególnie portugalczyk aby pokazał że Barca nie wyrzuciła pieniędzy w błoto ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?