Ney9Leo10
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli masz nc+ to mozesz na telefonie smialo
1
Wydaje mi się że dobrze że nie gra Semedo bo nie daj Boże chłopak zagrałby słabszy mecz i byłby już skreślony. Postawiłbym jednak na Roberto w pomocy i Denisa na skrzydle, który w ostatnim meczu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mimo wszystko VISCA EL BARCA
0
Witam byłby ktoś w stanie opisać mi grę naszych nowych nabytków oraz młodych graczy typu Denis ??
0
Myślę, że wczepienie któregoś z naszych byłoby dobrym posunięciem aczkolwiek szkoda mi trochę Rafy
1
Dybala to dobry zawodnik lecz uważam, że lepszą opcją byłoby wyłożenie pieniędzy w Dembele oraz Cou i wtedy Messi idzie do środka i mamy 4-2-3-1. Zastanawia mnie jednak jedno, dlaczego Barca chce wyłożyć 40? baniek za ŚO skoro mamy dobrego Umtitiego i dobrze rozwijającego się Marlona. Rozumiem gdyby Martinez miał max 23/24 lata ale on ma bodajże 3 lata więcej i to człowiek na jakieś pare sezonów czyli średnia inwestycja w przyszłość. Chyba że jest tak dobry ale nie wiem bo przyznam że nie widziałem go w akcji.
0
Wolałbym nawet Dembele od Dybali szczerze mowiąc bo Dybala bliżej pozycji Suareza. Gdyby jednak nie udalo sie sciagnac francuza to moze Cou na skrzydlo a Eriksen/Alli pomoc. Dobrze że za marzenia nie karają
11
W przypadku odejścia Neymara to trzeba sprowadzić Dembele ponieważ mimo młodego wieku chłop ma mega duży potencjał i wydaje mi się lepszą opcją niż Hazard czy Griezmann
0
Coutinho mega opcja. Gdyby został Ney to Coutinho w pomocy i mamy w końcu jakiś konkret a nie tak jak w przypadku Gomesa chociaż mam nadzieje że chłopak coś jeszcze zagra jak i również Denis
0
gdzie transmisja w internecie?
0
rozumiem ze podania na max 3 metry?xddd
0
jak zagrał gomes ?
0
niestety nie oglądałem meczu. opisze mi ktos krótko grę zawodnikow?
0
Cillessen
Vidal Pique Umtiti Alba
Rakieta Andre/Masche Denis
MSN
albo
Cillessen
Robertio Pique Umtiti Alba
Rakieta Masche/Andre
Vidal Messi Neymar
Suarez
0
i jeszcze trzeci Masche do ataku by się przydał
0
Ter Stegen
Vidal Pique Umtiti Digne
Rakieta Gomes Denis
MSN
I przy prowadzeniu 2:0 Arda i Paco na atak żeby MSN lekko odsapnęło
0
Cillessen
Vidal-Pique-Umtiti-Digne
Rakieta-Gomes-Denis
MSN
Visca el Barca ❤
0
Denis to jest to. Na dodatek strzał z daleka. Wiem że może za szybko żeby się nim jarać ale miejmy nadzieje że będzie niedługo pierwszym wyborem obok Andreasa na pomocnika
0
Ten człowiek z meczu na mecz zaskakuje mnie negatywnie. Gdzie jest Vidal? Denis? Andre? To mecz przy którym tacy zawodnicy powinni się rozgrywać
0
Vidal na PO i Visca el Barca!!!❤️
0
postawiłbym jednak na MSN a paco ewentualnie wpuścił w drugiej części meczu
1
Ter Stegen
Vidal-Pique-Umtiti-Alba
Gomes-Busquets-Denis
MSN
takim składem chciałbym żeby zagrała Barca jutrzejsze spotkanie. Licze że Andre i Denis w nie długim wystrzelą i będą ważnym punktem zespołu a szczególnie portugalczyk aby pokazał że Barca nie wyrzuciła pieniędzy w błoto ;D