NeymarGod12
Dołączył/a: czerwiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale ten Pedro gra piach...Neymar za niego nie ma co
0
Pique pokazal klase nie ma co...
0
MESSIah16, 1 godzinę temu:
Słyszeliście że Isco nazwał psa Messi?
''Nazwałem mojego psa Messi, bo Messi jest najlepszy na świecie, tak jak mój pies - tłumaczy 21-letni gwiazdor.''
Niedlugo jak Thiago Silva nazwie swojego krolika Casillas to nie bedzie mogl dolaczyc do Barcy bo to nie pasuje...Valdes pobije go na starcie prawda?
0
Co jak co ale glupota Kapitana Hawka nie zna granic..
0
Moze poczekacie do meczu a nie wypisujecie bzdury kto kogo wkreci a kogo nie wkreci..
0
Neymar juz teraz jest lepszych od tych calych messih i ronalduw...
0
jeonek, 37 sekund temu:
Dla porownania Varane ma 19 lat. :D
0
El Plutoninho, 1 minutę temu:
Janusze everywhere, Neymar ZM
Gdyby grala Argentyna ZM Messi Portugalia Ronaldo..w Polsce liczy sie tylko nazwisko dlatego taki Paulinho byl za slaby w naszej lidze.
0
Jezeli z rownowagi wyprowadza go walka z Perreira i Lugano to co bedzie z Pepe i Ramosem?
0
Ciezko bedzie, jezeli w takim meczu traci panowanie nad soba...
0
Ten Luiz to jakas parodia...
0
Polowa dzieci na tej stronie to nedzni fanboje messiego, Cruyff pragnal podkreslic ze ciezko w dryzunie utrzymac 2 topowe gwiazdy..Poleciec musi Messi. to chyba jasne.
0
Najpier to ty również naucz się pisać po ludzku.
0
Myslalem ze Neymar bedzie musial poczekac na krola futbolu, jednak jak ogladam jego mecze to on juz w tej chwili jest najlepszy, Messi z Ronaldo moga mu buty pucowac.
0
do walki potrzeba serca i ambicji oraz resztek honoru, niestety nasi grajkowe majac miliony nie czuja tego samego...
0
l0Messini, 1 minutę temu:
Bramki zdobyte przeciwko Tahiti nie powinny być brane pod uwagę w klasyfikacji bramkowej. Im to by nawet Rasiak wbił hattricka gdyby miał takich pomocników za plecami.
Przestan pieprzyc bo mam wrazenie ze najwazniejsze dla ciebie jest to by ktos zdobyl krola strzelcow tego turnieju.Strzelil Villa 3 to ci nie pasuje bo Neymar ma mniej, kolejny fanboy.
0
Lepiej sluchac brea hauahua haaha
yyahaha..ara
bski komentarz lepszy do tego gowna zamiast skupic sie na meczu to pieprza o koszulkach i koralikach
....
0
Piotr,1985, 39 sekund temu:
Polski komentator ma taki kompleks ze musi kogos porownac do innego, nie doceni tego ze Martinez to swietny defensywny pomocnik tyle ze nie jest tak dobry jak Iniesta ktory gra na innej pozycji.
0
Ci denni komentatorzy robia z Thaiti jakies uposledzone dzieci, szkoda ze sa na tyle slepi ze nie widza ze Thaiti gra z Hiszpania lepiej niz Polska.
0
Jestem od niedawna na tej stronie i zastanawia mnie jedno,od miesiaca nie bylo zadnego komentarza Mourinho na temat Barcelony.O Mourinho wypowiadali sie jzu Alves Xavi Pique Vilanova Iniesta, viceprezydent Barcy, ojciec Iniesty i jeszcze inne osoby zupelnie nie zwiazane z jego osoba, teraz nasuwa mi sie pytanie kto tu ma kompleks i kogo?
0
Boiskowy Bandyta i nic wiecej, powinien brac przyklad z Neymara jak byc pokornym i genialnym zawodnikiem.
0
Bandyta boiskowy, tyle w temacie
0
Sprzedac, mamy genialnego Neymara!
0
misio123, 1 godzinę temu:
Dostał bana, ale to i tak nie załatwi sprawy. Za dwa dni będzie to samo. Tutaj trzeba na IP dać!
Nieogarniasz tego ze tu ban na ip gowno da?..
0
Dawno Argentyna nie grala tak ciekawej pilki...
0
Wyrazil sie z szacunkiem pelnym i wyrazil zdanie w kulturalny sposob, jak czytam komentarze zawistne to sie zastanawiam skad te poklady frustracji,zastanawiam sie czy moj Neymar nie powinien isc do MU,tam by gral w szanujacym sie klubie.
0
poczytaj troche a zobaczysz jak z nimi rozmawia.
0
100% praw do piłkarza.
PILKARZA nie do wizerunku czy wy potraficie czytac?
Co za dzieci.
0
100% praw do piłkarza.
PILKARZA nie do wizerunku czy wy potraficie czytac?
0
to raczej messi zobaczy ze zyje w erze Neymara, ludzie to jest geniusz wiekszy od pelego i maradony i ma brazylisjka krew, jest lepszy od messiego i ronaldo razem wzietych.