0

Interesuj sie lepiej messim bo za pol roku Neymar odbierze zlota pilke.

0

Messi91REM, 12 sekund temu:
co jest dobre?Jezeli bedzie gral z takim podejsciem to skonczy jak ten alexis..Nic nie gra tylko podaje do messiego bo to on ma byc najlepszy, juz naprawde smieszna robi sie ta gra pod jednego zawodnika...byleby mu nabis statystyki.Neymar udowodni ze jest lepszy od messiego.

0

to Neymar bedzie pierwsza gwiazda Barcelony a nie messi..zobaczycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?