27 grudnia 2014, 09:57
0
Przeciez on teraz nie wymusza zeszlym sezonie , ale w zeszlym sezonie wymusza.po patrz sobie na CR7 w tym sezonie co chwile nurkuje
27 grudnia 2014, 09:44
3 bramki roznicy miedzy leo a ronaldem ,widac ze leo wraca do swojej formy z sezonu 2011/2012
10 grudnia 2014, 20:05
czyzby pedro jako prawy obronca?
9 grudnia 2014, 14:40
Moze też tak być ze alba, na prawej a, mathieu na lewej
8 listopada 2014, 20:01
Tylko ze suarez wogule nie gral a alexis co mecz gra
6 czerwca 2014, 00:02
6
Bawi mnie yo ze taki david luiz kosztuje 50milionow a Cesc 33miliony brawa dla zaradu
5 kwietnia 2014, 22:19
5
Jezeli w srode beda grali swoja pilke czyli tiki take to wygraja
20 czerwca 2014, 17:16
2
19 czerwca 2014, 23:06
Szczerze to by mogliby kupic Mandzukicia i tak w Bayernie go nie chca a u nas by sie przydal w ataku jak i obronie
6 sierpnia 2014, 23:14
1
ale ty jebiety przeciez Neymar nie i takze Suarez a messi itp. Dopiero co wrocili z wakacji
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Przeciez on teraz nie wymusza zeszlym sezonie , ale w zeszlym sezonie wymusza.po patrz sobie na CR7 w tym sezonie co chwile nurkuje
0
3 bramki roznicy miedzy leo a ronaldem ,widac ze leo wraca do swojej formy z sezonu 2011/2012
0
czyzby pedro jako prawy obronca?
0
Moze też tak być ze alba, na prawej a, mathieu na lewej
0
Tylko ze suarez wogule nie gral a alexis co mecz gra
6
Bawi mnie yo ze taki david luiz kosztuje 50milionow a Cesc 33miliony brawa dla zaradu
5
Jezeli w srode beda grali swoja pilke czyli tiki take to wygraja
2
2
Szczerze to by mogliby kupic Mandzukicia i tak w Bayernie go nie chca a u nas by sie przydal w ataku jak i obronie
1
ale ty jebiety przeciez Neymar nie i takze Suarez a messi itp. Dopiero co wrocili z wakacji