NeymarJR112
Dołączył/a: marzec 2014
rychtal
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciez on teraz nie wymusza zeszlym sezonie , ale w zeszlym sezonie wymusza.po patrz sobie na CR7 w tym sezonie co chwile nurkuje
0
3 bramki roznicy miedzy leo a ronaldem ,widac ze leo wraca do swojej formy z sezonu 2011/2012
0
czyzby pedro jako prawy obronca?
0
Moze też tak być ze alba, na prawej a, mathieu na lewej
0
Tylko ze suarez wogule nie gral a alexis co mecz gra
0
Zzkoda ze milik nie w pierwszym :)
0
A co majaj powiedziec fani polskiej reprezengacjj
0
Ale Cesc poszedl do chelsea bo barca potrzebowala kase a on sam chcial sie przeniesc do Anglii a ze go Venger nie chcial to juz nie jego wina
1
Moj sklad: Masip Montoya Bartra Pique Alba Mascherano Rafinha Xavi Sandro Messi Neymar
1
ale ty jebiety przeciez Neymar nie i takze Suarez a messi itp. Dopiero co wrocili z wakacji
0
Casillas nie odszedł przez ze klub by musiał mu zapłacic az 27 miliony do konca jego kontraktu
0
Rakitic 4
0
Wspulczuje Neyowi ale wolalem zeby niemcy weszli do finału
0
Nie chce cie komentowac ale yo Niemcy najbatdziej zasluhuja na ten puchar swiata a nie Argentyna
0
Zegnaj kolejno legendo z lat XXw. :( :( :( :(
0
Dac 50 milionow + Pedro25(mil) i do tego Tello wart te 10 milionow i koniec
1
Szkoda ze odchodzisz Pibto ale takie zycie "zegnaj" drybleru
0
A co z Neymar ktory jest taki jak oni razem we dwoch
0
Tak tylko ze liga Angielska jest trudniejsza od Hiszpandkiej
0
Potrzeba tylko jednego obronce bo mamy Pique i Bartra
0
Kroos mogli by kupic zamiast Koke ktory jest wart jeszcze raz tyle
0
Xavi chce sie odsunac i nu sie nie dziwie ma 35lat i gra caly czas na najwyzszym poziomie
1
Jeden sezon Messiemu nie wyszedl a jakos od Ronaldo nie byl gorszy. Messi rozegral slaby sezon a Ronaldo dobry i dzieli ich w lidze chyba tylko 2 lub 3 bramki a wy najezdzacie na nie go jakby cos zrobil.
2
0
Szczerze to sobie zobaczcie Tello za czasow Vilanovy a za Martino
2
Szczerze to by mogliby kupic Mandzukicia i tak w Bayernie go nie chca a u nas by sie przydal w ataku jak i obronie
6
Bawi mnie yo ze taki david luiz kosztuje 50milionow a Cesc 33miliony brawa dla zaradu
0
Omg piekny zarzad barcelony
1
Szczerze to teraz bym kupil obronce kuna i reusa a sprzedac alvesa songa cuebce i tello na wypozyczenie
0
Valdes idzie do Monaco o dlatego tak powiedziala, poniewaz Francja jest blisko Hiszpani