NeymarJR112
Dołączył/a: marzec 2014
rychtal
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja kibicuje Hizzpani , Niemcą , Brazylii oraz Argetynie
0
Ja kibicuje Hizzpani , Niemcą , Brazylii oraz Argdtunie
0
Nie chce nic muwic ale zarzad chce sprzedac alexisa i nie sadze zeby neymara posadzil ma lawke
0
Jak dla mnie to by sie lepiej spisywal oduiza
1
Beda pomaranczowe
0
każdy wie że Ter Stegen już przychodzi
0
Dobrze ze na mundialu bedzie
0
wolno kupic z poza kraju
0
nie ma co rozpaczac musza isc dalej , wazne zeby wygrali lige i puchar krola :D
5
Jezeli w srode beda grali swoja pilke czyli tiki take to wygraja
0
Barca i tak moze kupic ter stegena bo valdes ma kontuzje a fifa wyrazila zgode jezeli zawodnik nie ma kontraktu to mozna go kupic
0
Moze byc niska prekfencja jak i tak barca zagra jeszcze z atletico w lidze