0

Ja kibicuje Hizzpani , Niemcą , Brazylii oraz Argetynie

0

Ja kibicuje Hizzpani , Niemcą , Brazylii oraz Argdtunie

0

Nie chce nic muwic ale zarzad chce sprzedac alexisa i nie sadze zeby neymara posadzil ma lawke

0

Jak dla mnie to by sie lepiej spisywal oduiza

1

Beda pomaranczowe

0

każdy wie że Ter Stegen już przychodzi

0

Dobrze ze na mundialu bedzie

0

wolno kupic z poza kraju

0

nie ma co rozpaczac musza isc dalej , wazne zeby wygrali lige i puchar krola :D

5

Jezeli w srode beda grali swoja pilke czyli tiki take to wygraja

0

Barca i tak moze kupic ter stegena bo valdes ma kontuzje a fifa wyrazila zgode jezeli zawodnik nie ma kontraktu to mozna go kupic

0

Moze byc niska prekfencja jak i tak barca zagra jeszcze z atletico w lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?