Munir prawdopodobnie skończył już tą "walkę o życie". Tym bardziej,że został ściągnięty z boiska przez Lucho. Nie zagrał dobrze, widocznie zjadł go stres. Co do Bartry to ambitny chłopak. Może i nie sprawdził się w 2 ostatnich meczach, ale Mathieu też nie błyszczał w meczu z Chelsea.Poczekamy zobaczymy.
Bardzo chciałabym w składzie Pogbe.. jednak gdy sobie tak myślę to wydaje mi się , że w Barcy mógłby być pewien problem. Jeśli przyszedł Paul to jeden z naszych kluczowych zawodników mógłby stracić miejsce w składzie. Rakitić kilka meczy przesiedział na ławce. Iniesta odnalazł swoją formę i głupio też było by posadzić go na ławce on ma 31 lat jeszcze w Barcy pogra 2-3 lata. Do tego Busi .. to nie jest zawodnik ,którego można posadzić na ławce. Z drugiej strony jeśli przyszedł by Pogba była by ostra rywalizacja w Barcy. Widzę to jakoś tak , że będą ciągłe rotacje w środku pola.
Serio chcecie sprzedac wychowanka i kupic jakiegos Pogbe? Przypominam ,źe mamy zakaz transferowy a napewno 3-4 kluby beda sie o niego tłukli. Kupcie se go w fifie. Sprzedawac Busiego to jak sprzedac Inieste,Messiego i Neymara. Ale wsumie dla was to bez różnicy za 60 mln opchniecie kazdego a co dopiero za jakies 300 mln! Naszczescie wy nie rzadzicie Barcelona.Barcelona duzo zaoszczedzila przez zakaz znajda sie pieniadze na kazdego.
Komentarze
1
Ter Stegen?! Żartujesz sobie?!
0
Munir prawdopodobnie skończył już tą "walkę o życie". Tym bardziej,że został ściągnięty z boiska przez Lucho. Nie zagrał dobrze, widocznie zjadł go stres. Co do Bartry to ambitny chłopak. Może i nie sprawdził się w 2 ostatnich meczach, ale Mathieu też nie błyszczał w meczu z Chelsea.Poczekamy zobaczymy.
0
Dziewczyny też interesują się piłką nożną i tak wspaniałym klubem jak Barca :)
1
Sandro też jest już w 1 składzie.
0
Bardzo chciałabym w składzie Pogbe.. jednak gdy sobie tak myślę to wydaje mi się , że w Barcy mógłby być pewien problem. Jeśli przyszedł Paul to jeden z naszych kluczowych zawodników mógłby stracić miejsce w składzie. Rakitić kilka meczy przesiedział na ławce. Iniesta odnalazł swoją formę i głupio też było by posadzić go na ławce on ma 31 lat jeszcze w Barcy pogra 2-3 lata. Do tego Busi .. to nie jest zawodnik ,którego można posadzić na ławce. Z drugiej strony jeśli przyszedł by Pogba była by ostra rywalizacja w Barcy. Widzę to jakoś tak , że będą ciągłe rotacje w środku pola.
6
Jakie 3 punkty?! Jak już to wygrana :D
6
Piękne zwycięstwo.Zabrakło tylko gola Leo. Grał dziś bardzo zespołowo.
5
Wedlug mnie Xavi za Inieste , Rakitic za Rafinhe a Pedro za Neya
4
Serio chcecie sprzedac wychowanka i kupic jakiegos Pogbe? Przypominam ,źe mamy zakaz transferowy a napewno 3-4 kluby beda sie o niego tłukli. Kupcie se go w fifie. Sprzedawac Busiego to jak sprzedac Inieste,Messiego i Neymara. Ale wsumie dla was to bez różnicy za 60 mln opchniecie kazdego a co dopiero za jakies 300 mln! Naszczescie wy nie rzadzicie Barcelona.Barcelona duzo zaoszczedzila przez zakaz znajda sie pieniadze na kazdego.
4
Enrique naprawde powinien się zastanowić czy Busquest powinien być w pierwszej 11 -.-