1

Ter Stegen?! Żartujesz sobie?!

0

Munir prawdopodobnie skończył już tą "walkę o życie". Tym bardziej,że został ściągnięty z boiska przez Lucho. Nie zagrał dobrze, widocznie zjadł go stres. Co do Bartry to ambitny chłopak. Może i nie sprawdził się w 2 ostatnich meczach, ale Mathieu też nie błyszczał w meczu z Chelsea.Poczekamy zobaczymy.

0

Dziewczyny też interesują się piłką nożną i tak wspaniałym klubem jak Barca :)

1

Sandro też jest już w 1 składzie.

0

Bardzo chciałabym w składzie Pogbe.. jednak gdy sobie tak myślę to wydaje mi się , że w Barcy mógłby być pewien problem. Jeśli przyszedł Paul to jeden z naszych kluczowych zawodników mógłby stracić miejsce w składzie. Rakitić kilka meczy przesiedział na ławce. Iniesta odnalazł swoją formę i głupio też było by posadzić go na ławce on ma 31 lat jeszcze w Barcy pogra 2-3 lata. Do tego Busi .. to nie jest zawodnik ,którego można posadzić na ławce. Z drugiej strony jeśli przyszedł by Pogba była by ostra rywalizacja w Barcy. Widzę to jakoś tak , że będą ciągłe rotacje w środku pola.

0

O wielka Barcelono ! Jesteście najlepsi ! Chcemy powtórki za rok , chcemy zobaczyć kolejne 3 puchary w waszych gablotach w przyszłym sezonie! To Alba i Rakitić będą łysi :D

0

Nie Barc tylko Barca. I nie krzycz tak , będziesz się cieszyć dziś wieczorem.

0

Tak naprawdę to finał pokaże czy Enrique to świetny trener. Spotkanie z Realem czy z Bayernem byly wyzwaniami. Teraz okaże się co ten facet ma w głowie. Osobiście ja go nie skreslalam mam nnadzieje ze posiedzi jeszcze trochę w Barcy.

1

Skoro mistrzostwo Hiszpanii mamy już w garsci to może Leo postarał by się i zdobył złotego buta. Fajnie by było.

3

Najbardziej boję się czy Ter Stegen będzie opanowany.. Barca-Bayern dwa giganty.. Niektóre interwencje Ter Stegena były wyśmienite.. Mam nadzieję że nie zaliczy żadnego babola.

6

Jakie 3 punkty?! Jak już to wygrana :D

0

Gdyby Real chciał Pedro cena wyniosłaby około 50 mln.. Wiadomo Real lubi dużo płacić za zawodników.

0

Dobrze wiecie , że Leo nie chce schodzić. On zawsze chce grać by dawać zwycięstwo Barcy.Ale zgadzam się przydał by mu się odpoczynek.

0

Niby dostał te zielone światło , ale myślę , że Lucho nie będzie ryzykował..Ewentualnie wpuści Thomasa na 20 min.

6

Piękne zwycięstwo.Zabrakło tylko gola Leo. Grał dziś bardzo zespołowo.

0

Nie zagra jutro nie ma mowy. Dla nas to oczywiście lepiej . Jutro trzeba się zrehabilitować za małą wpadkę z Sevilla :) Lecim po 3 punkty !

1

Ale Xavi zawsze chce grać ! Jutrzejszy mecz będzie koszmarny i pewnie w niektórych momentach będę zasłaniała się poduszką Barcy oczywiście.. Ale z drugiej strony.. Co Enrique może zrobić? Postawić jutro na Rafe? Za trudny mecz i raczej nie dałby sobie rady.. Busquets na pewno zagra.. Iniesta bez formy, który widać , że sobie już jakoś nie radzi. Najlepiej by było gdyby zagrał właśnie Xavi i zobaczyłby jaki ważny jest dla zespołu i może by został. A jutro przewiduję skład : Bravo, Dani,Pique ,Mathueu,Alba,Busi,Xavi,Rakitić.No i standardowo najlepsze trio na świecie MSN

0

Mam nadzieję że w meczu z Almeria wystapi Bartra zamiast Pique. Chłop musi odpoczac bo caly czas gra a przed nami arcy trudny kwiecień

0

I dobrze bo świetnie glówkuje :D

5

Wedlug mnie Xavi za Inieste , Rakitic za Rafinhe a Pedro za Neya

0

Co nie zmienia faktu , ze na milion procent Adama nie bedzie gral na srodku. To miejsce jest zaklepane dla Luisa a gdy go nie ma gra tam Messi. Ok Lucho moze go powolac do Fc Barcelony ale widac przeciez ile gra Pedro , ktory jest od niego bardziej doswiadczony. Wolalabym by zostal w Barcy B albo został wypożyczony. Zmarnuje sie na lawce.

1

Tak wymień cały skład geniuszu.

0

Nie trafił kilka setek , zachowywał sie egoistycznie , gdyby odgrywal do kolegów moglo sie skomczyc nawet 5:1 dla Barcy , probowal dryblowac na sile choc jeden drybling przepiekny. Slaby mecz kilka nie dokładnych podan. A! No i jeszcze ten strzal w Casillasa po ktorym Ronaldo strzelił.

3

Kompletnie nie rozumiem dlaczego Enrique wpuscil Rafinhe a nie Pedro. Jak tak dalej pójdzie to Pedro odejdzie i pewnie MU go kupi. Ale mecz świetny aż dostalam gorączki :D

0

Damy rade! Lecim po zwycięstwo.

0

Oby Casillas wpuszczał dziś babole. Mam nadzieję że będzie powtórka z rozrywki. I będzie taki sam wynik jak z athletico-real Massi prowadź do zwycięstwa!

1

Takich kibiców nie ma żaden inny klub ! Realowi opadną szczęki jak takie coś zobaczą ! Na stadionie Realu wygwizdują piłkarzy :D A u nas oklaskują za przejęcia piłki , obrone i inne takie rzeczy. VEB

0

Lahm jakiś czas temu powiedział , że w Bayernie zakończy karierę i nigdzie się nie wybiera. Do tego ma już swoje lata nie będzie opcją przyszłościową .

0

W sumie to okazja dla Pedro gdy Ney pauzuje..Pedro jest już typowym zmiennikiem , ale pokazuje , że bardzo dobrym ! I sam przecież mówił , że minuty będzie wykorzystywał jak najlepiej. Lucho nie potrzebnie powołuje tego Munira. Chłopak dostał dużo szans a taki Samper kilka.. Wolałabym żeby w ataku byli Pedro, Suarez i Messi . Suarez i tak ma fochy jak schodzi , Messiego ściągnąć się nie da . A Pedro powinien zagrać w niedziele cały mecz.

0

Mecz jest w niedziele rano. Nie jutro , takie info :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?