0

Gra tak sobie. Zaliczył asystę, ale często tracił piłkę. Jak zwykle świetne wrzutki.

0

Ter Stegen - Alba,Mascherano,Pique,Alves-Busi,Iniesta,Xavi-Messi,Suarez,Neymar.Osobiście wolałabym żeby to oni dziś wyszli na murawę.

0

To prawda zgodzę się z tobą. Porównując Bartere i Varana to bardziej podoba mi się gra Bartry. Ale w meczu z City postawiłabym bardziej doświadczonych graczy typu właśnie Pique i Masche .

0

Rafinha to naprawdę świetny gracz , ale nie postawiłabym go w tak ważnym meczu. Może wejść przy wyniku 2:0 dla Barcy albo tak w 70 minucie , ale nie chciałabym by grał od pierwszej minuty. I zapewne nie będzie.

0

Wydaje mi się , że jest zawieszony , ale nie jestem pewna.

1

Vidala teraz dowaliłeś..Po co Ci Vidal?!

0

Sergio też jest młody! O Pogbe w tym roku będą ubiegać co najmniej 3 kluby.. wątpie by grał u nas. Czasem chciałabym by u nas grał a czasem zastanawiam się po co on u nas.

4

Serio chcecie sprzedac wychowanka i kupic jakiegos Pogbe? Przypominam ,źe mamy zakaz transferowy a napewno 3-4 kluby beda sie o niego tłukli. Kupcie se go w fifie. Sprzedawac Busiego to jak sprzedac Inieste,Messiego i Neymara. Ale wsumie dla was to bez różnicy za 60 mln opchniecie kazdego a co dopiero za jakies 300 mln! Naszczescie wy nie rzadzicie Barcelona.Barcelona duzo zaoszczedzila przez zakaz znajda sie pieniadze na kazdego.

1

Czy wam też się wydaje , że Munir próbuje strzelić bramke na siłe wczoraj grał 75 min na boisku i nie strzelił bramki za to Sandro dostał nie całe 20 min udało mu się trafić do siatki jednak na spalonym.. Ale mu się udało ;)

0

Teraz módlmy się aby Ronaldo nie strzelił 2 bramek w lidze mistrzów w kolejnym spotkaniu.

0

Jeśli Enrique nie wystawia Montoi to znaczy że coś jest z nim nie tak. Może kiepsko chłopaczyna gra na treningach? Albo ma problemy o których Barcelona nie chce by media się dowiedziały. Kiedyś go pewnie wystawi a w meczu z Espanyolem nie grał świetnie.

4

Enrique naprawde powinien się zastanowić czy Busquest powinien być w pierwszej 11 -.-

0

A Sandro ? Co się z nim dzieje ? :C

0

Mam nadzieję , że w bramce stanie Claudio. Widziałam go na mundialu bronił dobrze.Gdy przeczytałam że Barca kupiła Ter Stregena nie wiedziałam kto to.. LE dał mu zagrać 2-4 mecze (JUŻ NIE PAMIĘTAM) i tak naprawde nic nie pokazał bo nudził się na bramce.. PSG to trudny przeciwnik więc mam nadzieję że Bravo będzie pilnował bramki.. będę troche bardziej spokojna.

0

A ja bym postawiła na taki skład : Bravo,Montoya,Pique,Mascherano,Alba,Rakitić,Iniesta,Busquets,Neymar,Messi i Sandro =)

0

A Rakitić ma grzać ławe? -.-

1

Mam wielka nadzieję że Enrique się rozmyśli i zostawi Deulo. Może i jest egiosta ale Messi ustawił by go do pionu w polu karnym.Mamy braki w ataku Gerard jest nam potrzebny !

2

Może i nie .ale Rakitic gra świetnie.

0

Ajjj !! Było blisko !

3

Rakitic gra wspaniale ! Zawodnik meczu :D

0

Enrique rozruszał Barce :) Coś myślę że zdobędzie nie jeden puchar z piłkarzami.

0

Masip jest trzecim bramkarzem. Enrique go wpuścił by zagrał w jakimś meczu ;) Po za tym w pierwszym meczu grał Ter Stregen potem Bravo to teraz Masip.

0

Masip rządzisz ! :D

0

Aj.. Gdyby to było słabsze uderzenie ! Super Alen :)

0

Świetnie grają ! Bardzo mi się podoba gra Alena i Rakiticia. Licze że jeszcze któryś z nich wbije piłke do bramki. Do tego licze na Deulofeu :)

0

Wsumie fajnie by było gdyby znalazł się w Barcelonie , ale Bayern go nie sprzeda.Jest zbyt dobry. Po za tym co Luis robi ?! Czy tylko mi się wydaje że to nie jest już ta sama Barcelona ? Niby fajnie bo trener chce ulepszać Barce i ma na nią wiele planów po za tym chce sprowadzić bardzo dobrych graczy wsumie już sprowadził. Ale z wychowanków zostali tylko Messi , Iniesta i Xavi :C

0

Barsi ? CHYBA BARCY ! Po za tym Neymar podpisał 5 letni kontrakt z Fc Barceloną. Karierę w reprezentacjii też nie skończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?