0

Pinto-Montoya-Mascherano-Pique-Alves-Song-Fabregas-Iniesta-Tello-Messi-Sanchez ;)

0

Chcę Neymara w Barcelonie!!! Bo pasuje styl do L.Hiszpanskiej(BBVA)

0

Neymara powinni KUPIC!

0

Alves-Pique-Mascherano-Montoya ; )

0

5 minut? rekord... nie wyobrażam sobie, że nie jest podstawowym składzie.

0

De Gea w Barcelonie? Buahaha zaraz się smieje bo mecz z realem nie dawał rady...

0

Co? Mam nadzieję ze Hummels zostanie w BVB, ponieważ dla niego nie wazna jest kasa i gra dla przyjemnosci.

0

Widać że, Villa już jest w świetnej formie niż kiedyś ; )

0

Bez Busi Barca nie ma sensu.

0

Mam taką nadzieję ze Busa zostanie w barcy ;p

0

Pchła Atomowa ma na swoim koncie 42 gole a CR7 27, pozdro ;)

0

Iniesta niech odpoczywa ;]

0

Chcę Neymara w BARCELONIE ! xD

0

Inieeesta , inieeesta , inieeesta

0

Song jest spoko ;]

0

Nano10 - masz rację ;]

0

yeee song w barcelonie ale tito musi sprzedac alexisa :D

0

Gwiazdy :D

0

niech tito sprzeda alexisa ;)

0

i tak arg bedzie wygrac ;] pozdro all

0

yee Villa wraca do GRY! :D:D:D:D:D

0

Niech Vito zmieni z Tello na Song :D

0

hahahahahaha rekord a teraz przeprosi do vita :D

0

Lol , dziwny jestem , iż Xavi i Iniesta ogladają w ławce.

0

Myslę ze Neymar bedzie chciałby grac w FCB.

0

Xavi zdobedzie zlotą piłkę w tym roku.

0

w Barcelonie XAVI RZĄDZI ;]

0

Eric - zjaebisty ;d

0

w Brazylii NEYMAR RZĄDZI !!

0

On jest dobrym piłkarzem ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?