Neymaros11
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielki Pech ..
0
Bohater :D
0
Tito jest dobrym trenerem.
0
nie wiem czy Xavi bedzie grać z Hamburgiem ? ;/
0
PUYOL - HONOR !
0
Niech Tito sprzedaje Pinto !!!
0
za 20h z Hamburgiem - Messi będzie strzelać
:D
0
Chyba nie zagra z Hamburgiem.. Pinto gra xD
0
Mam nadzieję , że zostaje w Real ;]
0
najlepszy piłkarz świata wyznał ;d
0
Messi ma talent ;] a CR7 nie ma ;]