0

Wielki Pech ..

0

Bohater :D

0

Tito jest dobrym trenerem.

0

nie wiem czy Xavi bedzie grać z Hamburgiem ? ;/

0

PUYOL - HONOR !

0

Niech Tito sprzedaje Pinto !!!

0

za 20h z Hamburgiem - Messi będzie strzelać
:D

0

Chyba nie zagra z Hamburgiem.. Pinto gra xD

0

Mam nadzieję , że zostaje w Real ;]

0

najlepszy piłkarz świata wyznał ;d

0

Messi ma talent ;] a CR7 nie ma ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?