Moim zdaniem,jest to świetny pomysł. Pięknym gestem jest wytatuowanie sobie rzeczy związanej z klubem. Wydaje mi się,że właśnie miejsce,które podałeś, jest wprost idealne dla tego napisu.
@FkubaC delikatnie przesadza. Sama 2 miesiące temu zrobiłam sobie tatuaż(również napis) i jeśli chodzi o późniejsze dbanie(owszem przez pierwsze 3 tyg. musisz smarować tatuaż specjalną maścią) jednak później- jeśli chcesz zachować ładny,czarny kolor smaruj miejsce kremem nawilżającym... i tyle ;)
Pozdrawiam!
Komentarze
1
O ile mi się wydaje to był sarkazm...
0
Dzięki,coś tak podejrzewałam ;)
0
0
Prawdziwy kibic nigdy nie powie o swoim klubie słów takich jak "ciota" itd....
0
Moim zdaniem,jest to świetny pomysł. Pięknym gestem jest wytatuowanie sobie rzeczy związanej z klubem. Wydaje mi się,że właśnie miejsce,które podałeś, jest wprost idealne dla tego napisu.
@FkubaC delikatnie przesadza. Sama 2 miesiące temu zrobiłam sobie tatuaż(również napis) i jeśli chodzi o późniejsze dbanie(owszem przez pierwsze 3 tyg. musisz smarować tatuaż specjalną maścią) jednak później- jeśli chcesz zachować ładny,czarny kolor smaruj miejsce kremem nawilżającym... i tyle ;)
Pozdrawiam!
4
Dokładnie ;)
http://besty.pl/3271274
http://besty.pl/3270568
3
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3CAT
1
http://instagram.com/p/rsPPgsCooy/#
Potwierdzenie odejścia Deulofeu.
1
O ile mi się wydaje to był sarkazm...
0
No "żart" trochę nie na miejscu... Ale co tam... Gdyby Martino tak powiedział,to Wy byście uważali go za chama i buraka. Tak jest prawda.