1

O ile mi się wydaje to był sarkazm...

0

Dzięki,coś tak podejrzewałam ;)

0

0

Prawdziwy kibic nigdy nie powie o swoim klubie słów takich jak "ciota" itd....

0

Moim zdaniem,jest to świetny pomysł. Pięknym gestem jest wytatuowanie sobie rzeczy związanej z klubem. Wydaje mi się,że właśnie miejsce,które podałeś, jest wprost idealne dla tego napisu.
@FkubaC delikatnie przesadza. Sama 2 miesiące temu zrobiłam sobie tatuaż(również napis) i jeśli chodzi o późniejsze dbanie(owszem przez pierwsze 3 tyg. musisz smarować tatuaż specjalną maścią) jednak później- jeśli chcesz zachować ładny,czarny kolor smaruj miejsce kremem nawilżającym... i tyle ;)
Pozdrawiam!

1

http://instagram.com/p/rsPPgsCooy/#

Potwierdzenie odejścia Deulofeu.

0

To jest chyba jakiś żart.

0

Ty hańbisz tą stronę...

4

0

Jakoś tak się dziwnie denerwuję....

0

Ty masz jakąś obsesję na jego punkcie? Kompleksy???

0

@barca_rządzi: Oficjalna strona Barcelony :http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/victor-valdes-sidelined-for-six-weeks

poinformowała o tym ;(

0

Niestety- ok. 6 tyg. pauzy dla Valdesa ;(

0

ha ha:D Ah ta skromność:)

0

"Przyszedłem po to, by tworzyć z nim duet na boisku, a nie patrzeć na jego urazy”.
"Musimy grać razem, bo Barça – traktowana jako całość, a nie indywidualności – może wciąż wygrywać tytuły”.
Piękne słowa...

0

Ciężki mecz... Ważne że zdobyliśmy 3 punkty. Neymar znów czaruje-ta asysta cud,miód i orzeszki ;) Zdecydowanie ZM. Ładnie także Alexis i Cesc. Jedyne co mnie martwi to forma Messiego... Mam nadzieję,że niedługo wszystko wróci do normy

0

Haha ;D Dobre!

0

Świetny mecz w wykonaniu Barcelony. Niezwykle emocjonujący. Wspaniały występ Neymara, normalnie przyćmił Messiego,chociaż nie uważam,że był to zły występ Argentyńczyka. Niesamowity VV. Oby tak dalej!

0

Mój Drogi trochę kultury nie zaszkodzi ;) Skoro tak już wszystko "zmieniasz" zmień także stronę-może na rm.pl ? Tam będziesz mógł do woli obrażać innych,wyżywać się na Messim itd.,bo tutaj nie ma miejsca dla ludzi Twojego pokroju.

0

To skoro "Messiego styl ci się w ogóle nie podoba" to po co masz w kategorii ULUBIONY ZAWODNIK wpisane Messi? -.- Wpisz sobie CR7 i się tak nie spinaj,bo ci żyłka jeszcze pęknie.

0

Po pierwsze "zrozumiAŁAŚ" ;) Skoro masz w ulubionych zespołach m.in. Real i zagorzale bronisz Ancelottiego, to nie dziw mi się,że wrzuciłam Cię do jednego worka.

0

No "żart" trochę nie na miejscu... Ale co tam... Gdyby Martino tak powiedział,to Wy byście uważali go za chama i buraka. Tak jest prawda.

0

@Ares!: Dokładnie ;) Pięknie to ująłeś ;*

0

Uwierz mi,że ten początek dał mi wiele do myślenia na jego temat ;)

0

Nawet jak miała to być forma "żartu", to trochę mu nie wyszła -.- Tym bardziej,że wypowiedział się o człowieku,który dopiero co umarł ;/ Mógł albo to przemilczeć albo zdecydować się na stosowny komentarz.

0

Wywiad z Ancelotti:
"Znał pan Manolo Escobara?
•Tak, tak, znałem. Był hiszpańskim śpiewakiem, stworzył słynną w Hiszpanii piosenkę Que viva Еspaña!.

Był kibicem Barcelony, nie wiem czy pan o tym wiedział?
•Nikt nie jest perfekcyjny."
No nieładnie z jego strony ;/

0

SKŁAD: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Sergio, Xavi, Iniesta, Alexis, Neymar Jr i Messi
ŁAWKA: Pinto, Montoya, Bartra, Song, Cesc, Pedro i Tello
WYSŁANI NA TRYBUNY:Oier, Puyol, Dos Santos i Sergi Roberto
#FCBlive

0

Aż normalnie łezka w oku się kręci jak ogląda się ten filmik ;) Pamiętam te emocje i tą radość.

0

Ach... nic dodać nic ująć ;) Takich sympatycznych ludzi to ze świecą trzeba szukać;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?