Neymarrr
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmmm... Dlaczego tego nie napisał w trakcie odejścia lub tuż po odejściu z klubu?Tylko po cichaczu zmył sie szybciutko... I dopiero po takim czasie raczył sie pożegnać .Czyzby przestraszył sie fali hejtów ? Jakoś te słowa do mnie nie trafiają...
0
Idź 'se' walnij się w głowę,zanim coś napiszesz... Żenada po prostu. Jeśli tak zachowują się "menele spod kiosku" lub " ukochane gwiazdeczki" to wypad z tej strony! To nie jest klub dla takich ludzi jak ty...
0
Ja natomiast gratuluje tobie rozumu,jesli sadzisz ze po to sprzedali innych zeby Neymar mial w czym wybierac... Tylko upss- jesli chodzi o Pana Alcantare to on SAM zdecydował że chce odejsc i obecnie jest 'przeszczęśliwy'. Wiec nadal sadzisz,ze to wszystko wina Neymara?
0
Wzrok Neymara- bezcenny :D
0
Bardzo dobrze powiedziane. On też musi się 'zaklimatyzować' ;)
0
He he na to wygląda:))