0

Hmmm... Dlaczego tego nie napisał w trakcie odejścia lub tuż po odejściu z klubu?Tylko po cichaczu zmył sie szybciutko... I dopiero po takim czasie raczył sie pożegnać .Czyzby przestraszył sie fali hejtów ? Jakoś te słowa do mnie nie trafiają...

0

Idź 'se' walnij się w głowę,zanim coś napiszesz... Żenada po prostu. Jeśli tak zachowują się "menele spod kiosku" lub " ukochane gwiazdeczki" to wypad z tej strony! To nie jest klub dla takich ludzi jak ty...

0

Ja natomiast gratuluje tobie rozumu,jesli sadzisz ze po to sprzedali innych zeby Neymar mial w czym wybierac... Tylko upss- jesli chodzi o Pana Alcantare to on SAM zdecydował że chce odejsc i obecnie jest 'przeszczęśliwy'. Wiec nadal sadzisz,ze to wszystko wina Neymara?

0

Wzrok Neymara- bezcenny :D

0

Bardzo dobrze powiedziane. On też musi się 'zaklimatyzować' ;)

0

He he na to wygląda:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?