O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4081
  • Liczba komentarzy 35
  • Polecenia 2

Komentarze

0

mowilem o pewnej czesci meczu a nie o jednej sytuacji ktora akurat ty widziales

0

Suarez wie co to spalony?

0

Obrona dzisiaj to jakas parodia...

0

Co to sie dzieje teraz? Barca przegrywa chociaz byla lepsza, a jakis real wygrywa z o wiele lepiej dysponowanym Athletikiem... Paranoja... Chociaz Grzmot sie nie polozyl to taki plus

0

Chodzi mi o to ze sedzia nie wypaczyl wyniku. Bo gdzie real nie moze tam sedzia pomoze

Zobacz wszystkie

1

Jestem od 10 lat za Barcą, ale w tym roku zacznę też kibicować Juve.

1

Powiedzialbym, ze gdyby Messi gral na bramce to Barca nie mialaby straconych 19 bramek. No mistrz. Jestem pewien, ze Ronaldo nie poradzilby sobie na bramce.

0

No bo polowa kibicow powinna wyleciec. Ale tutaj wylatuje sie najszybciej jesli skrytykuje sie gracza z katalonskiego klubu z numerem 10 na koszulce.

0

Jestem kibicem Realu (wiec pewnie bedzie ban) i nie skreslam ich po jednym meczu. Zauwazam jednak poziom hipokryzji na tej stronie. I zamiast przejmowac sie meczem swojej druzyny piszesz o Realu... to jest nieco niezrozumiale. Pozdrawiam.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?