Neymayer
Dołączył/a: kwiecień 2015
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mowilem o pewnej czesci meczu a nie o jednej sytuacji ktora akurat ty widziales
0
Suarez wie co to spalony?
0
Obrona dzisiaj to jakas parodia...
0
Co to sie dzieje teraz? Barca przegrywa chociaz byla lepsza, a jakis real wygrywa z o wiele lepiej dysponowanym Athletikiem... Paranoja... Chociaz Grzmot sie nie polozyl to taki plus
0
Chodzi mi o to ze sedzia nie wypaczyl wyniku. Bo gdzie real nie moze tam sedzia pomoze
0
Bardzo dobra praca sedziego... slusznie podyktowane jedenastki. Czego nie mozna powiedziec o wystepie druzyny z kapitanem Grzmotem na czele... Jak zwykle to samo
0
Dobrze to okresliles. Kampania przeciwko Realowi :)
0
Ciesze sie ze mozna znalezc tez normalnych kibicow klubu z Katalonii, a nie tylko antimadridistas. Lubienie to jedno, a szacunek to drugie. Chyba sie zgodzisz?
0
Jestem kibicem Realu (wiec pewnie bedzie ban) i nie skreslam ich po jednym meczu. Zauwazam jednak poziom hipokryzji na tej stronie. I zamiast przejmowac sie meczem swojej druzyny piszesz o Realu... to jest nieco niezrozumiale. Pozdrawiam.
0
No bo polowa kibicow powinna wyleciec. Ale tutaj wylatuje sie najszybciej jesli skrytykuje sie gracza z katalonskiego klubu z numerem 10 na koszulce.
0
to wspaniale ze martwisz sie o inne kluby ktore w tym momencie nie graja roli w meczy barca-bayern
0
a kto pisal po losowaniu ze Real bedzie mial latwo bo na juve trafil i wszedzie komentarze typu perez posmarowal?
0
swietne, antymadridisci
0
co was obchodzi Real?
0
ban powinien poleciec za prowokacje i pisanie nie na temat
0
lamanie regulaminu prowokacje
0
lamanie regulaminu 4) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się pisać na temat.
0
ban powinien byc za obrazanie pilkarza
0
powinien byc ban 4) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się pisać na temat.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
1
Powiedzialbym, ze gdyby Messi gral na bramce to Barca nie mialaby straconych 19 bramek. No mistrz. Jestem pewien, ze Ronaldo nie poradzilby sobie na bramce.
0
Bo Realowi to wszyscy daja fory, dlatego maja tak duzo punktow i goli. Gdyby nie to, to byliby w Segunda Division. Poza tym dziwna zbieznosc nazwisk z drugowojennym generalem, przypadek?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Bardziej podobalo mi sie jak Barca grala z kontry jak za Guardioli.