Neyssi129
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Kochanowice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Będziemy świętować 5 punktów przewagi;)
0
Liczy się część ciała którą można strzelić gola. Więc ręka się nie liczy
0
Arsenal jest już drugi.
2
Arsenal jest już 2
1
Czemu boicie się Bayernu skoro Barcelona to najlepsza drużyna świata? Jeśli uważacie że Barca to najlepsza drużyna świata to wygramy z każdymi. Veb
2
Był kiedyś artykuł że zawodnicy z Ameryki Południowej będą mogli zagrać w finale ligi mistrzów
0
Sorry że nie na temat. Mam pytanie. Mianowicie gdy chce typować wynik w lidze typerów włącza mi się ta strona [Zobacz link] co zrobić żeby wytypować ten wynik?
0
Sorry że nie na temat. Mam pytanie. Mianowicie gdy chce typować wynik w lidze typerów włącza mi się ta strona http://www.fcbarca.com/liga-typerow/mecz/1210/rcd-espanyol-fc-barcelona?utm_source=nearestMatch co zrobić żeby wytypować ten wynik?
0
cała strona jest nowa czy tylko na ten mecz zmienili?
0
Jak zwykle Busi. Droga redakcjo możecie to zmienić?
0
Super artykuł.Nigdy nie czytałem "Przy Canalates mówią" ale jestem pozytywnie zaskoczony:D
0
nie umie patrzeć na jego morde...
0
Ronaldo 36 Messi 33 do przerwy
0
będzie grał o 22:00
0
Bravo
Douglas Pique Mathieu Alba
Mascherano
Xavi Rakitic
MSN
ja na serio z tym Douglasem
0
czy tylko mi zamiast okładki Marci AS i Sport pisze np. zdjęcie Marci?
0
Gdy przeczytałem tytuł myślałem że ma kontuzje po uderzeniu kępkiem trawy :D
0
do końca bana na transfery
0
Kurde nie nakręcaj mnie przez ciebie się boje że do nas nie przejdzie z powodu wynagrodzenia:(
2
Redakcjo może jakieś życzenia na Wielkanoc?
0
to że ma inny kolor skóry nie znaczy że jest gorszy ku**a
1
1.Messi
2.Messi bez formy
3.Messi z kontuzją
4.Arsenal
5.Ronaldo
3
chodziło mi o Real...
0
Nie wiem jak gra Pogba nie oglądam Juventusu. Ale co do 10 zwycięstw z rzędu (o to chodzi?) to w to nie wierze ponieważ mają mecze z Valencią i Villarealem
1
Ma racje:) Messi góruje nad innymi piłkarzami. Jest najlepszy w historii
5
Dobrze by było kupić Pogbę lub Verattiego. A na prawą flankę chciałbym Mario.
0
I jeszcze Dudek chyba
0
Sorry pomyliło mi się. Myślałem że chodzi ci o to że nasz różowe tło to nie żart;)
1
Dobry pomysł;)
0
Czemu to nie jest żart?