6

Będziemy świętować 5 punktów przewagi;)

0

Liczy się część ciała którą można strzelić gola. Więc ręka się nie liczy

0

Arsenal jest już drugi.

2

Arsenal jest już 2

1

Czemu boicie się Bayernu skoro Barcelona to najlepsza drużyna świata? Jeśli uważacie że Barca to najlepsza drużyna świata to wygramy z każdymi. Veb

2

Był kiedyś artykuł że zawodnicy z Ameryki Południowej będą mogli zagrać w finale ligi mistrzów

0

Sorry że nie na temat. Mam pytanie. Mianowicie gdy chce typować wynik w lidze typerów włącza mi się ta strona [Zobacz link] co zrobić żeby wytypować ten wynik?

0

Sorry że nie na temat. Mam pytanie. Mianowicie gdy chce typować wynik w lidze typerów włącza mi się ta strona http://www.fcbarca.com/liga-typerow/mecz/1210/rcd-espanyol-fc-barcelona?utm_source=nearestMatch co zrobić żeby wytypować ten wynik?

0

cała strona jest nowa czy tylko na ten mecz zmienili?

0

Jak zwykle Busi. Droga redakcjo możecie to zmienić?

0

Super artykuł.Nigdy nie czytałem "Przy Canalates mówią" ale jestem pozytywnie zaskoczony:D

0

nie umie patrzeć na jego morde...

0

Ronaldo 36 Messi 33 do przerwy

0

będzie grał o 22:00

0

Bravo

Douglas Pique Mathieu Alba

Mascherano

Xavi Rakitic

MSN


ja na serio z tym Douglasem

0

czy tylko mi zamiast okładki Marci AS i Sport pisze np. zdjęcie Marci?

0

Gdy przeczytałem tytuł myślałem że ma kontuzje po uderzeniu kępkiem trawy :D

0

do końca bana na transfery

0

Kurde nie nakręcaj mnie przez ciebie się boje że do nas nie przejdzie z powodu wynagrodzenia:(

2

Redakcjo może jakieś życzenia na Wielkanoc?

0

to że ma inny kolor skóry nie znaczy że jest gorszy ku**a

1

1.Messi
2.Messi bez formy
3.Messi z kontuzją
4.Arsenal
5.Ronaldo

3

chodziło mi o Real...

0

Nie wiem jak gra Pogba nie oglądam Juventusu. Ale co do 10 zwycięstw z rzędu (o to chodzi?) to w to nie wierze ponieważ mają mecze z Valencią i Villarealem

1

Ma racje:) Messi góruje nad innymi piłkarzami. Jest najlepszy w historii

5

Dobrze by było kupić Pogbę lub Verattiego. A na prawą flankę chciałbym Mario.

0

I jeszcze Dudek chyba

0

Sorry pomyliło mi się. Myślałem że chodzi ci o to że nasz różowe tło to nie żart;)

1

Dobry pomysł;)

0

Czemu to nie jest żart?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?