Neyssi129
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Kochanowice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
WTF. Ale żart na prima aprilis
Ps. Musiało być różowe?
0
Barca nie przegrała by z Niemcami 0:7...:)
0
Tylko że ja ich nie porównuje tylko pisze żę Messiemu też zdażają sie słabsze mecze
0
To nie żart... naprawde
0
Skąd wiecie że Douglas gra źle? Przecież grał tylko 1 mecz a Messiemu też zdarzają sie słabsze mecze. Ja bym mu dał szanse
0
To dobrze... ale gdyby była to jakaś poważna kontuzja to wolałbym by na lewej flance był Adriano
0
Sorry że nie na temat ale nie rozumiem was. 1 zły mecz Douglasa i już go hejtujecie. Messiemu też się zdarzają słabsze mecze. A on miał tylko jeden mecz na pokazanie swoich umiejętności. Oczywiście nie mówię że jest jakiś super.
0
wygląda jakby mu się głowa tak przekręciła
0
jeszcze nie wiadomo...
0
Xavi legenda Barcy... nie chciałbym by odszedł ale jak już to musimy wygrać ligę mistrzów by na zakończenie kariery w barcelonie podniósł puchar ligi mistrzów
1
Sandro i Adama Traore
0
Wolę Bravo niż Matsa. Spadł mi do niego (Matsa) szacunek gdy w meczu z City tak wybiegł i zagroził stratą bramki
0
Czemu w prawym dolnym rogu Marci jest napis idealista?
0
Nie zastanawiałem się :D
0
Niech ten Klasyk będzie dla niego szczęśliwy ;)
0
Należy mu się ale trudno o 3 bramki w meczy z MAnchesterem City
0
twój 11-to letni syn nie gra na stadionie który może pomieścić kilkadziesiąt tysięcy ludzi, nie gra przeciwko drużynie która jest w jednej lidze z najlepszą drużyną świata
0
co to pół gola?:D
0
Jak nowe Bernabeu ma wyglądać tak jak na okładce As to nie rozumiem czemu ten projekt odwołali
A co do sprawy meczy Barcelona-Villareal to wygramy łatwiutko 5:1
1
O co chodzi z tymi urodzinami CR7?
0
stawiam 7:0 dla Barcy 3x Messi 2x Neymar Suarez Rakitic
1
to jest Austryjak
0
myślałem że to coś u mnie.Ale macie racje coś się stało
0
zgadzam się z tobą :D
2
Jordi Alba strzelił samobója żeby Lucho odszedł:)
1
dzisiaj od 16:00 do białego rana impra musimy to oblać:)
1
I dobrze,należało mu się
0
zależy od ceny jakieś 35 milionów by wystarczyło
0
Wreszcie dał zagrać Montoi. Ale szkoda że Sandro na ławie
0
a sandro? wystąpi kiedyś?