1

WTF. Ale żart na prima aprilis

Ps. Musiało być różowe?

0

Barca nie przegrała by z Niemcami 0:7...:)

0

Tylko że ja ich nie porównuje tylko pisze żę Messiemu też zdażają sie słabsze mecze

0

To nie żart... naprawde

0

Skąd wiecie że Douglas gra źle? Przecież grał tylko 1 mecz a Messiemu też zdarzają sie słabsze mecze. Ja bym mu dał szanse

0

To dobrze... ale gdyby była to jakaś poważna kontuzja to wolałbym by na lewej flance był Adriano

0

Sorry że nie na temat ale nie rozumiem was. 1 zły mecz Douglasa i już go hejtujecie. Messiemu też się zdarzają słabsze mecze. A on miał tylko jeden mecz na pokazanie swoich umiejętności. Oczywiście nie mówię że jest jakiś super.

0

wygląda jakby mu się głowa tak przekręciła

0

jeszcze nie wiadomo...

0

Xavi legenda Barcy... nie chciałbym by odszedł ale jak już to musimy wygrać ligę mistrzów by na zakończenie kariery w barcelonie podniósł puchar ligi mistrzów

1

Sandro i Adama Traore

0

Wolę Bravo niż Matsa. Spadł mi do niego (Matsa) szacunek gdy w meczu z City tak wybiegł i zagroził stratą bramki

0

Czemu w prawym dolnym rogu Marci jest napis idealista?

0

Nie zastanawiałem się :D

0

Niech ten Klasyk będzie dla niego szczęśliwy ;)

0

Należy mu się ale trudno o 3 bramki w meczy z MAnchesterem City

0

twój 11-to letni syn nie gra na stadionie który może pomieścić kilkadziesiąt tysięcy ludzi, nie gra przeciwko drużynie która jest w jednej lidze z najlepszą drużyną świata

0

co to pół gola?:D

0

Jak nowe Bernabeu ma wyglądać tak jak na okładce As to nie rozumiem czemu ten projekt odwołali

A co do sprawy meczy Barcelona-Villareal to wygramy łatwiutko 5:1

1

O co chodzi z tymi urodzinami CR7?

0

stawiam 7:0 dla Barcy 3x Messi 2x Neymar Suarez Rakitic

1

to jest Austryjak

0

myślałem że to coś u mnie.Ale macie racje coś się stało

0

zgadzam się z tobą :D

2

Jordi Alba strzelił samobója żeby Lucho odszedł:)

1

dzisiaj od 16:00 do białego rana impra musimy to oblać:)

1

I dobrze,należało mu się

0

zależy od ceny jakieś 35 milionów by wystarczyło

0

Wreszcie dał zagrać Montoi. Ale szkoda że Sandro na ławie

0

a sandro? wystąpi kiedyś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?