2

@Kacper1998 wracasz po szkole, siadasz przed kompa, jedyne problemy to to czy spot będzie wolny, jak nie to piszesz że przyjdziesz wojem, piękne życie, zero problemów, kiedyś to było xD

1

Drużynę mamy na czym budować, Fati, Pedri, Gavi, Nico, Araujo, mam nadzieję tylko, że kontuzje przestaną nas nękać i że żadna osoba z w/w nie odejdzie do silniejszego klubu.

20

Ma rację, szkoda tylko, że niektórzy ludzie po kolejnych powiedzmy 2 słabszych meczach będą pisać xaviout xD

0

@Chaoss boje się że Barcelonę też to będzie czekać xD

0

@Kamiloza91 co jak co, real ma super formę teraz, Vini odpalił, Benzema kot, nie ma co się dziwić niestety

3

Od niego się piłka odbija, a chłop coś mówi o spokojnej grze XD

0

@sokot jeszcze z 2 słabsze mecze i znajdą sie ludzie co zaczną pisac XaviOut XD tak jest zawsze

0

@LucaMancini masz racje, ale Barcelona jest drużyną od której po prostu oczekuje się pewnych wyników, nie mozemy sobie pozwalać na któryś z rzędu przejsciowy sezon, mam nadzieję, że Xavi i Laporta ten burdel jakoś ogarną..

2

Abde, Nico i Gavi jedyne osoby z dziś które jakkolwiek sie starały

0

Nie wiem, moim zdaniem mental tej drużyny to takie gówno kompletne, podsumowanie to jak w ostatniej akcji Ter Stegen chce wyprowadzać piłke a wszyscy idą sobie spokojnie do przodu, w tej drużynie nie ma chęci walki, jak to możliwe, że jakiś Sheriff Tiraspol wychodzi i rywalizuje na równi z Realem chociażby, a my nie dajemy sobie rady z środkową tabelą w naszej lidze. Póki nie przestawi im sie coś w głowie, to będzie co mecz to samo

0

Koeman out, czekaj co?

1

@Murazor nie było to celowe zagranie, ba, nawet starał się tą ręke zabrać, komentatorzy na La Liga TV, mówią ze nie ma mowy o karym

0

Szczerze, jak widze wychodzenie na pozycje w środku naszych zawodników, to czuje sie jakbym oglądał powtórki meczów jak miałem 12 lat i grałem w jakichs trampkarzach XD

0

@Pewex szkoda gadac XD

0

@Yoshi94 no to tak na wyrost powiedziane, bo cała drużyna tragicznie, a Abde jakoś się wyróżnia na tle chociażby Dembele, rozumiesz

2

@Kamil689 Abde się stara, ale nie ma z kim grac tak szczerze i koniec koncow minie 2/3 ale i tak nic z tego nie wynika

0

Ta drużyna nie istnieje w ataku, trzeba wzmocnień, ale z tą sytuacją finansową musimy przygotować się na kilka lat bez żadnych sukcesów. It is what it is

0

@patrykzmc2000 Abde jedyna osoba ktora potrafi coś wykreować, ale nie ma komu podać xD

0

@Michael27061990 Szczerze wątpie ze dembele sobie poradzi na 9

3

Ufam mu, wiadomo, że trzeba czasu! Co prawda serducho boli strasznie jak widzi sie wyniki, ale kibicem się jest a nie bywa.

1

My nie mamy kompletnie kim grać z przodu, rozstawiam ołtarzyk w domu, żeby Dembele znów nie wyleciał na pół roku za chwile, bo będzie tragedia xD

0

Real, jedyny zespół z hiszpani który na ten moment może o coś powalczyć, przykre, patrząc na to jak La Liga dominowała swego czasu w rozgrywkach europejskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?