@Kacper1998 wracasz po szkole, siadasz przed kompa, jedyne problemy to to czy spot będzie wolny, jak nie to piszesz że przyjdziesz wojem, piękne życie, zero problemów, kiedyś to było xD
Drużynę mamy na czym budować, Fati, Pedri, Gavi, Nico, Araujo, mam nadzieję tylko, że kontuzje przestaną nas nękać i że żadna osoba z w/w nie odejdzie do silniejszego klubu.
@LucaMancini masz racje, ale Barcelona jest drużyną od której po prostu oczekuje się pewnych wyników, nie mozemy sobie pozwalać na któryś z rzędu przejsciowy sezon, mam nadzieję, że Xavi i Laporta ten burdel jakoś ogarną..
Nie wiem, moim zdaniem mental tej drużyny to takie gówno kompletne, podsumowanie to jak w ostatniej akcji Ter Stegen chce wyprowadzać piłke a wszyscy idą sobie spokojnie do przodu, w tej drużynie nie ma chęci walki, jak to możliwe, że jakiś Sheriff Tiraspol wychodzi i rywalizuje na równi z Realem chociażby, a my nie dajemy sobie rady z środkową tabelą w naszej lidze. Póki nie przestawi im sie coś w głowie, to będzie co mecz to samo
Szczerze, jak widze wychodzenie na pozycje w środku naszych zawodników, to czuje sie jakbym oglądał powtórki meczów jak miałem 12 lat i grałem w jakichs trampkarzach XD
Ta drużyna nie istnieje w ataku, trzeba wzmocnień, ale z tą sytuacją finansową musimy przygotować się na kilka lat bez żadnych sukcesów. It is what it is
Real, jedyny zespół z hiszpani który na ten moment może o coś powalczyć, przykre, patrząc na to jak La Liga dominowała swego czasu w rozgrywkach europejskich
2
@Kacper1998 wracasz po szkole, siadasz przed kompa, jedyne problemy to to czy spot będzie wolny, jak nie to piszesz że przyjdziesz wojem, piękne życie, zero problemów, kiedyś to było xD
1
Drużynę mamy na czym budować, Fati, Pedri, Gavi, Nico, Araujo, mam nadzieję tylko, że kontuzje przestaną nas nękać i że żadna osoba z w/w nie odejdzie do silniejszego klubu.
20
Ma rację, szkoda tylko, że niektórzy ludzie po kolejnych powiedzmy 2 słabszych meczach będą pisać xaviout xD
0
@Chaoss boje się że Barcelonę też to będzie czekać xD
0
@Kamiloza91 co jak co, real ma super formę teraz, Vini odpalił, Benzema kot, nie ma co się dziwić niestety
3
Od niego się piłka odbija, a chłop coś mówi o spokojnej grze XD
0
@sokot jeszcze z 2 słabsze mecze i znajdą sie ludzie co zaczną pisac XaviOut XD tak jest zawsze
0
@LucaMancini masz racje, ale Barcelona jest drużyną od której po prostu oczekuje się pewnych wyników, nie mozemy sobie pozwalać na któryś z rzędu przejsciowy sezon, mam nadzieję, że Xavi i Laporta ten burdel jakoś ogarną..
2
Abde, Nico i Gavi jedyne osoby z dziś które jakkolwiek sie starały
0
Nie wiem, moim zdaniem mental tej drużyny to takie gówno kompletne, podsumowanie to jak w ostatniej akcji Ter Stegen chce wyprowadzać piłke a wszyscy idą sobie spokojnie do przodu, w tej drużynie nie ma chęci walki, jak to możliwe, że jakiś Sheriff Tiraspol wychodzi i rywalizuje na równi z Realem chociażby, a my nie dajemy sobie rady z środkową tabelą w naszej lidze. Póki nie przestawi im sie coś w głowie, to będzie co mecz to samo
0
Koeman out, czekaj co?
1
@Murazor nie było to celowe zagranie, ba, nawet starał się tą ręke zabrać, komentatorzy na La Liga TV, mówią ze nie ma mowy o karym
0
Szczerze, jak widze wychodzenie na pozycje w środku naszych zawodników, to czuje sie jakbym oglądał powtórki meczów jak miałem 12 lat i grałem w jakichs trampkarzach XD
0
@Pewex szkoda gadac XD
0
@Yoshi94 no to tak na wyrost powiedziane, bo cała drużyna tragicznie, a Abde jakoś się wyróżnia na tle chociażby Dembele, rozumiesz
2
@Kamil689 Abde się stara, ale nie ma z kim grac tak szczerze i koniec koncow minie 2/3 ale i tak nic z tego nie wynika
0
Ta drużyna nie istnieje w ataku, trzeba wzmocnień, ale z tą sytuacją finansową musimy przygotować się na kilka lat bez żadnych sukcesów. It is what it is
0
@patrykzmc2000 Abde jedyna osoba ktora potrafi coś wykreować, ale nie ma komu podać xD
0
@Michael27061990 Szczerze wątpie ze dembele sobie poradzi na 9
3
Ufam mu, wiadomo, że trzeba czasu! Co prawda serducho boli strasznie jak widzi sie wyniki, ale kibicem się jest a nie bywa.
1
My nie mamy kompletnie kim grać z przodu, rozstawiam ołtarzyk w domu, żeby Dembele znów nie wyleciał na pół roku za chwile, bo będzie tragedia xD
0
Real, jedyny zespół z hiszpani który na ten moment może o coś powalczyć, przykre, patrząc na to jak La Liga dominowała swego czasu w rozgrywkach europejskich