18 grudnia 2021, 19:18
2
Ogólnie to tylko Elche, nie chwaliłbym dnia przed zachodem słońca, ale prognostyk dobry
18 grudnia 2021, 19:14
1
@blodziakk nie no tu trochę poleciales za bardzo
18 grudnia 2021, 19:11
0
Poza meczem, ale Arsenal ostatnio leci
18 grudnia 2021, 19:09
3
@pt9 nie oglądamy tego samego meczu chyba
18 grudnia 2021, 19:06
Co jakiąs minutę szczypie się, żeby być pewnym że to nie sen
18 grudnia 2021, 19:04
Dembele zadziwia, ja już zacząłem się modlić żeby sobie czegoś nie złamał
18 grudnia 2021, 18:59
4
Przepraszam za wszystkie źle słowa na Dembele xD
18 grudnia 2021, 18:58
@BarcaInfo ruszyła maszyna
18 grudnia 2021, 18:56
De Jong za bardzo spoufalil się z nazwiskiem Luuka i przejął jego skillsy
18 grudnia 2021, 18:54
Jeśli tak będziemy każdy mecz, to mamy szansę na ligę Europy i conajmniej top3
18 grudnia 2021, 18:52
Gavi całujący herb i cieszący się z bramki - ciarki wszędzie
18 grudnia 2021, 18:50
Gavi to chyba w Fifę gra w prawdziwym życiu
18 grudnia 2021, 18:48
Nie pamiętam kiedy się cieszyłem tak z gola przeciw jakiemuś Elche, mam mieszane uczucia czy to dobrze czy to źle XD
18 grudnia 2021, 18:46
Xavi przed meczem powiedział ze zabierze Dembele konsole jak bedzie zle, widać ze sie starac zaczał
18 grudnia 2021, 18:43
@Tollusiek też racja, nie ma kim grać to co chwile debiut, a młodzi chcą coś udowodnić
@kuz za guardioli gralismy czasem 11 wychowankami, teraz idziemy tez tę strone, to cieszy
18 grudnia 2021, 18:36
Dembele to się potyka o własne nogi, boje się ze zaraz którąś złamie
18 grudnia 2021, 18:34
Luuk de jong z nieoficjalnych źródeł zaczął juz robić notatki patrząc na Jutgle który potrafił kopnąć w piłke XD
18 grudnia 2021, 18:30
@Archie bardzo to mozliwe niestety
18 grudnia 2021, 18:11
@Remi70 odkleiło ci się coś ewidentnie
@Remi70 ??? XDDDD
18 grudnia 2021, 17:32
5
@Janiama 3-2 dla Barcelony i gol w koncowce
18 grudnia 2021, 17:30
Ciekawe jak Jutgla od pierwszej minuty sie pokaze
18 grudnia 2021, 15:04
Nie no skoro atak słaby, to obrona pewnie dobra... a no tak..
18 grudnia 2021, 13:34
@kuz ja ostatnie wielkanocne tak spędziłem, przesrane
18 grudnia 2021, 13:33
W tym sezonie ligowym-U siebie na 27 możliwych, 17pkt.Na wyjeździe na 21 możliwych, 7 pkt.Realnie, bez żartów, gdzie skończy Barcelona na koniec sezonu według Was?
18 grudnia 2021, 13:30
Żarty żartami, ale Fati ma przepiękny mental, który jeśli nie kontuzje, zaprowadzi go daleko
18 grudnia 2021, 13:25
@LucasW123 spokojnie, w pucharze mamy 3 ligowca xD
18 grudnia 2021, 13:24
@Nhyz nie no przesadziłem chyba z tą pracą
18 grudnia 2021, 13:23
@doc za każdym razem jak wychodzi że szpitala to zmienia mu się otoczenie pracy, więc mu się nie dziwię xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Ogólnie to tylko Elche, nie chwaliłbym dnia przed zachodem słońca, ale prognostyk dobry
1
@blodziakk nie no tu trochę poleciales za bardzo
0
Poza meczem, ale Arsenal ostatnio leci
3
@pt9 nie oglądamy tego samego meczu chyba
0
Co jakiąs minutę szczypie się, żeby być pewnym że to nie sen
1
Dembele zadziwia, ja już zacząłem się modlić żeby sobie czegoś nie złamał
4
Przepraszam za wszystkie źle słowa na Dembele xD
0
@BarcaInfo ruszyła maszyna
0
De Jong za bardzo spoufalil się z nazwiskiem Luuka i przejął jego skillsy
0
Jeśli tak będziemy każdy mecz, to mamy szansę na ligę Europy i conajmniej top3
4
Gavi całujący herb i cieszący się z bramki - ciarki wszędzie
0
Gavi to chyba w Fifę gra w prawdziwym życiu
3
Nie pamiętam kiedy się cieszyłem tak z gola przeciw jakiemuś Elche, mam mieszane uczucia czy to dobrze czy to źle XD
1
Xavi przed meczem powiedział ze zabierze Dembele konsole jak bedzie zle, widać ze sie starac zaczał
1
@Tollusiek też racja, nie ma kim grać to co chwile debiut, a młodzi chcą coś udowodnić
0
@kuz za guardioli gralismy czasem 11 wychowankami, teraz idziemy tez tę strone, to cieszy
1
Dembele to się potyka o własne nogi, boje się ze zaraz którąś złamie
2
Luuk de jong z nieoficjalnych źródeł zaczął juz robić notatki patrząc na Jutgle który potrafił kopnąć w piłke XD
0
@Archie bardzo to mozliwe niestety
0
@Remi70 odkleiło ci się coś ewidentnie
0
@Remi70 ??? XDDDD
5
@Janiama 3-2 dla Barcelony i gol w koncowce
0
Ciekawe jak Jutgla od pierwszej minuty sie pokaze
2
Nie no skoro atak słaby, to obrona pewnie dobra... a no tak..
0
@kuz ja ostatnie wielkanocne tak spędziłem, przesrane
0
W tym sezonie ligowym-
U siebie na 27 możliwych, 17pkt.
Na wyjeździe na 21 możliwych, 7 pkt.
Realnie, bez żartów, gdzie skończy Barcelona na koniec sezonu według Was?
4
Żarty żartami, ale Fati ma przepiękny mental, który jeśli nie kontuzje, zaprowadzi go daleko
0
@LucasW123 spokojnie, w pucharze mamy 3 ligowca xD
1
@Nhyz nie no przesadziłem chyba z tą pracą
1
@doc za każdym razem jak wychodzi że szpitala to zmienia mu się otoczenie pracy, więc mu się nie dziwię xD