21 grudnia 2021, 21:39
5
Każde wejście w Dembele przyprawia mnie o dreszcze xD
21 grudnia 2021, 21:35
0
Spokojnien z tyłu gramy póki co, to dobrze
21 grudnia 2021, 21:32
@Spoko_Hala_Fan oraz czy barcelona na seriow łączy sie o walke o lm
21 grudnia 2021, 21:30
Cięzki mecz sie szykuje, już widze płacz na La Rambli, bedzie dobrze! XD
21 grudnia 2021, 21:20
1
@AdiKingu96 darmowa kaska + 0 nerwow, stonks
21 grudnia 2021, 20:23
Jakies przewidywania na dzisiejszy wynik? Ja myślę, że 2-1 dla Barcelony i reinkarnacja FDJ (gol albo asysta)
21 grudnia 2021, 20:21
@KimBassinger1 nikt go tu nie chce
21 grudnia 2021, 20:17
Coś czuje, że FDJ dziś reinkarnacje zaliczy
21 grudnia 2021, 20:16
15
@darek60 umniejszanie problemów innych odwołując sie do wojny, to jakis wyższy stan umysłu XD
21 grudnia 2021, 20:15
6
@Virusk3 ja pierdole, szkoda gadac, trzymaj sie
21 grudnia 2021, 19:05
Zobaczymy co dzis pokaze
21 grudnia 2021, 11:47
@prokofiew Stanowski ma swój sposób bytu, albo się go lubi albo nie
21 grudnia 2021, 11:44
4
Niektórzy wierzą też w latającego ducha spagetti, ale wiadomo jak jest
Ja jak widzę Daniego w koszulce Barcelony to od razu mi się micha cieszy
21 grudnia 2021, 10:19
@Dalhi mam taką nadzieję, byle by nie do wesela bo może to trochę dłużej potrwać
21 grudnia 2021, 10:16
Utożsamiam się z Barceloną w cierpieniu, musiałem mieć wyrywaną ósemkę, przez co nie będę mógł za bardzo jeść w święta, czy jest coś gorszego?
19 grudnia 2021, 21:09
@Ramek ani nic nie mówią, oni biją piłkarzy XDD
19 grudnia 2021, 20:15
7
Wszystko by sie udało gdyby nie te wscibskie kontuzje
19 grudnia 2021, 19:34
Z jednej strony fajnie, że legia przegrała, a z drugiej spoko
19 grudnia 2021, 19:32
Jeśli wkurzasz się o wyniki Barcelony, mówisz, że cięzko jej kibicowac, to pomyśl co muszą czuć legioniści... troche empatii.
19 grudnia 2021, 19:31
Nie no jak Legia spadnie to sie zesikam autentycznie
19 grudnia 2021, 19:22
2
Korzystając z okazji, pragnę przypomnieć tylko legendarne zamawianie biletów na mecz Legii!
19 grudnia 2021, 19:19
Tak na poważnie, nie śledzę ekstraklasy, jakoś mnie ta liga nie interesuje, wytlumaczy mi więc ktoś, dlaczego Legia która rok temu wygrała mistrzostwo, ma największy budżet itd. wraca dziś znów do strefy spadkowej? Co tam się podziało?
19 grudnia 2021, 19:16
@Agonus raz się przegrywa a raz się przegrywa
19 grudnia 2021, 19:14
3
W Legii to widzę po jednym niespodziewanym meczu, wracamy do rzeczywistości
19 grudnia 2021, 19:12
18
Rozumiem frustrację, ale w czym ma pomóc gwizdanie na własnych graczy?
19 grudnia 2021, 16:12
Jesli nikt nie odejdzie to mozna na tych ludziach super druzyne budować
19 grudnia 2021, 01:02
@Ysiek no wiadomo, chodziło mi o sam mental, bo umiejetnosci tez trzeba miec
19 grudnia 2021, 00:19
@Ptasior remis byłby satysfakcjonujacy
19 grudnia 2021, 00:18
@Ysiek jakbym dostał taką szanse to też bym zapierdalał zeby ją wykorzystać w sumie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
Każde wejście w Dembele przyprawia mnie o dreszcze xD
0
Spokojnien z tyłu gramy póki co, to dobrze
0
@Spoko_Hala_Fan oraz czy barcelona na seriow łączy sie o walke o lm
0
Cięzki mecz sie szykuje, już widze płacz na La Rambli, bedzie dobrze! XD
1
@AdiKingu96 darmowa kaska + 0 nerwow, stonks
0
Jakies przewidywania na dzisiejszy wynik? Ja myślę, że 2-1 dla Barcelony i reinkarnacja FDJ (gol albo asysta)
0
@KimBassinger1 nikt go tu nie chce
1
Coś czuje, że FDJ dziś reinkarnacje zaliczy
15
@darek60 umniejszanie problemów innych odwołując sie do wojny, to jakis wyższy stan umysłu XD
6
@Virusk3 ja pierdole, szkoda gadac, trzymaj sie
0
Zobaczymy co dzis pokaze
0
@prokofiew Stanowski ma swój sposób bytu, albo się go lubi albo nie
4
Niektórzy wierzą też w latającego ducha spagetti, ale wiadomo jak jest
15
Ja jak widzę Daniego w koszulce Barcelony to od razu mi się micha cieszy
0
@Dalhi mam taką nadzieję, byle by nie do wesela bo może to trochę dłużej potrwać
0
Utożsamiam się z Barceloną w cierpieniu, musiałem mieć wyrywaną ósemkę, przez co nie będę mógł za bardzo jeść w święta, czy jest coś gorszego?
0
@Ramek ani nic nie mówią, oni biją piłkarzy XDD
7
Wszystko by sie udało gdyby nie te wscibskie kontuzje
15
Z jednej strony fajnie, że legia przegrała, a z drugiej spoko
0
Jeśli wkurzasz się o wyniki Barcelony, mówisz, że cięzko jej kibicowac, to pomyśl co muszą czuć legioniści... troche empatii.
0
Nie no jak Legia spadnie to sie zesikam autentycznie
2
Korzystając z okazji, pragnę przypomnieć tylko legendarne zamawianie biletów na mecz Legii!
0
Tak na poważnie, nie śledzę ekstraklasy, jakoś mnie ta liga nie interesuje, wytlumaczy mi więc ktoś, dlaczego Legia która rok temu wygrała mistrzostwo, ma największy budżet itd. wraca dziś znów do strefy spadkowej? Co tam się podziało?
2
@Agonus raz się przegrywa a raz się przegrywa
3
W Legii to widzę po jednym niespodziewanym meczu, wracamy do rzeczywistości
18
Rozumiem frustrację, ale w czym ma pomóc gwizdanie na własnych graczy?
1
Jesli nikt nie odejdzie to mozna na tych ludziach super druzyne budować
0
@Ysiek no wiadomo, chodziło mi o sam mental, bo umiejetnosci tez trzeba miec
4
@Ptasior remis byłby satysfakcjonujacy
0
@Ysiek jakbym dostał taką szanse to też bym zapierdalał zeby ją wykorzystać w sumie