5

Każde wejście w Dembele przyprawia mnie o dreszcze xD

0

Spokojnien z tyłu gramy póki co, to dobrze

0

@Spoko_Hala_Fan oraz czy barcelona na seriow łączy sie o walke o lm

0

Cięzki mecz sie szykuje, już widze płacz na La Rambli, bedzie dobrze! XD

1

@AdiKingu96 darmowa kaska + 0 nerwow, stonks

0

Jakies przewidywania na dzisiejszy wynik? Ja myślę, że 2-1 dla Barcelony i reinkarnacja FDJ (gol albo asysta)

0

@KimBassinger1 nikt go tu nie chce

1

Coś czuje, że FDJ dziś reinkarnacje zaliczy

15

@darek60 umniejszanie problemów innych odwołując sie do wojny, to jakis wyższy stan umysłu XD

6

@Virusk3 ja pierdole, szkoda gadac, trzymaj sie

0

Zobaczymy co dzis pokaze

0

@prokofiew Stanowski ma swój sposób bytu, albo się go lubi albo nie

4

Niektórzy wierzą też w latającego ducha spagetti, ale wiadomo jak jest

15

Ja jak widzę Daniego w koszulce Barcelony to od razu mi się micha cieszy

0

@Dalhi mam taką nadzieję, byle by nie do wesela bo może to trochę dłużej potrwać

0

Utożsamiam się z Barceloną w cierpieniu, musiałem mieć wyrywaną ósemkę, przez co nie będę mógł za bardzo jeść w święta, czy jest coś gorszego?

0

@Ramek ani nic nie mówią, oni biją piłkarzy XDD

7

Wszystko by sie udało gdyby nie te wscibskie kontuzje

15

Z jednej strony fajnie, że legia przegrała, a z drugiej spoko

0

Jeśli wkurzasz się o wyniki Barcelony, mówisz, że cięzko jej kibicowac, to pomyśl co muszą czuć legioniści... troche empatii.

0

Nie no jak Legia spadnie to sie zesikam autentycznie

2

Korzystając z okazji, pragnę przypomnieć tylko legendarne zamawianie biletów na mecz Legii!


0

Tak na poważnie, nie śledzę ekstraklasy, jakoś mnie ta liga nie interesuje, wytlumaczy mi więc ktoś, dlaczego Legia która rok temu wygrała mistrzostwo, ma największy budżet itd. wraca dziś znów do strefy spadkowej? Co tam się podziało?

2

@Agonus raz się przegrywa a raz się przegrywa

3

W Legii to widzę po jednym niespodziewanym meczu, wracamy do rzeczywistości

18

Rozumiem frustrację, ale w czym ma pomóc gwizdanie na własnych graczy?

1

Jesli nikt nie odejdzie to mozna na tych ludziach super druzyne budować

0

@Ysiek no wiadomo, chodziło mi o sam mental, bo umiejetnosci tez trzeba miec

4

@Ptasior remis byłby satysfakcjonujacy

0

@Ysiek jakbym dostał taką szanse to też bym zapierdalał zeby ją wykorzystać w sumie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?