2 stycznia 2022, 23:17
0
@marcin62 pisalem że on potrzebuje zaufania, teraz Ci co pisali out, najgłośniej klaszczą xD
2 stycznia 2022, 23:13
2
@BARCA_FOR_EVER nie chwalmy dnia przed zachodem słońca
7
@mientusek1407 widać determinację, nawet jak podbiegł do Marca po jego interwencji, mimo niektórych złych występów ten chłop ma Barcelonę w sercu
2 stycznia 2022, 23:12
@Derean ja już mówiłem że Atletico tragivzny sezon, ale pismaki tylko o Barcelonie bo lepiej się klika
2 stycznia 2022, 23:11
Są plusy, mamy własną maskotkę Puiga, oszczędziliśmy też na stroju, nie potrzebuje, sam dobrze daje radę
2 stycznia 2022, 22:56
10
@kuz czemu Fuksa? Celowa interwencja
2 stycznia 2022, 22:50
6
@Tasde śmiejesz się ale luuk też by przegrał xD
2 stycznia 2022, 22:45
4
Mecz bez nerwowki w końcówce to napewno nie mecz Barcelony
2 stycznia 2022, 22:42
1
@Barca1922 trochę dyma Mallorce, bo powinno posypać się kilka żółtych moim zdaniem
2 stycznia 2022, 22:35
3
Xavi by lepiej w środku zagrał w tym momencie od puiga xD
2 stycznia 2022, 22:26
Lahoz zapomniał co to żółty kolor, ale nie ma co narzekać
2 stycznia 2022, 22:24
@MessiIniestaRonnie umiejętność rozumienia sarkazmu widzę że dalej bardzo rzadka
2 stycznia 2022, 22:21
Luuk z dubletem to by było zbyt piękne, nic nie paliłem a czuje się jak po grubym blancie i właśnie mi ktoś coś wkręca xD
2 stycznia 2022, 21:49
Czasoprzestrzeń nagieta, mingueza asysta luuk gol
2 stycznia 2022, 21:44
5
@patry295 jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie
2 stycznia 2022, 21:43
@matirix20 wszystkie do tyłu
2 stycznia 2022, 21:37
Nysa ma trybunach
2 stycznia 2022, 21:33
Cm dłuższą gałęź i by weszło
2 stycznia 2022, 21:32
Mingueza jakie ciasteczka dziś daje hehe
2 stycznia 2022, 21:28
Nico super pracuje na żółtą kartkę póki co
2 stycznia 2022, 21:25
@hoeniker jakby było w odwrotna stronę to byś narzekał za grają za mocno
2 stycznia 2022, 21:18
Tak przetarli Luuka że aż lekki dym zaczął lecieć
2 stycznia 2022, 21:15
Puig wygląda jakby grał że starszymi kolegami
2 stycznia 2022, 21:08
Luuk w tym meczu przewrotka zamknie twarze hejterom hehe
2 stycznia 2022, 21:04
Jeśli puig nie pokaże, że potrafi w tym meczu, to ja nie wiem co musi się stać żeby ten chłopak zaczął grać
2 stycznia 2022, 21:02
Zobaczyłem lahoza i już mi się odechciało oglądać
2 stycznia 2022, 17:48
@Janiama 3-1 dla Barcelony :)
2 stycznia 2022, 09:00
@Kengo tu wcale nie chodzi o produkcję testosteronu, Betty dobrze mówi xD
1 stycznia 2022, 00:30
Życzę nam wszystkim radości z gry naszych
31 grudnia 2021, 14:20
On jest jakiś odklejony
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@marcin62 pisalem że on potrzebuje zaufania, teraz Ci co pisali out, najgłośniej klaszczą xD
2
@BARCA_FOR_EVER nie chwalmy dnia przed zachodem słońca
7
@mientusek1407 widać determinację, nawet jak podbiegł do Marca po jego interwencji, mimo niektórych złych występów ten chłop ma Barcelonę w sercu
0
@Derean ja już mówiłem że Atletico tragivzny sezon, ale pismaki tylko o Barcelonie bo lepiej się klika
2
Są plusy, mamy własną maskotkę Puiga, oszczędziliśmy też na stroju, nie potrzebuje, sam dobrze daje radę
10
@kuz czemu Fuksa? Celowa interwencja
6
@Tasde śmiejesz się ale luuk też by przegrał xD
4
Mecz bez nerwowki w końcówce to napewno nie mecz Barcelony
1
@Barca1922 trochę dyma Mallorce, bo powinno posypać się kilka żółtych moim zdaniem
3
Xavi by lepiej w środku zagrał w tym momencie od puiga xD
0
Lahoz zapomniał co to żółty kolor, ale nie ma co narzekać
3
@MessiIniestaRonnie umiejętność rozumienia sarkazmu widzę że dalej bardzo rzadka
0
Luuk z dubletem to by było zbyt piękne, nic nie paliłem a czuje się jak po grubym blancie i właśnie mi ktoś coś wkręca xD
7
Czasoprzestrzeń nagieta, mingueza asysta luuk gol
5
@patry295 jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie
0
@matirix20 wszystkie do tyłu
0
Nysa ma trybunach
3
Cm dłuższą gałęź i by weszło
0
Mingueza jakie ciasteczka dziś daje hehe
0
Nico super pracuje na żółtą kartkę póki co
4
@hoeniker jakby było w odwrotna stronę to byś narzekał za grają za mocno
3
Tak przetarli Luuka że aż lekki dym zaczął lecieć
0
Puig wygląda jakby grał że starszymi kolegami
0
Luuk w tym meczu przewrotka zamknie twarze hejterom hehe
2
Jeśli puig nie pokaże, że potrafi w tym meczu, to ja nie wiem co musi się stać żeby ten chłopak zaczął grać
7
Zobaczyłem lahoza i już mi się odechciało oglądać
0
@Janiama 3-1 dla Barcelony :)
1
@Kengo tu wcale nie chodzi o produkcję testosteronu, Betty dobrze mówi xD
2
Życzę nam wszystkim radości z gry naszych
5
On jest jakiś odklejony