0

@marcin62 pisalem że on potrzebuje zaufania, teraz Ci co pisali out, najgłośniej klaszczą xD

2

@BARCA_FOR_EVER nie chwalmy dnia przed zachodem słońca

7

@mientusek1407 widać determinację, nawet jak podbiegł do Marca po jego interwencji, mimo niektórych złych występów ten chłop ma Barcelonę w sercu

0

@Derean ja już mówiłem że Atletico tragivzny sezon, ale pismaki tylko o Barcelonie bo lepiej się klika

2

Są plusy, mamy własną maskotkę Puiga, oszczędziliśmy też na stroju, nie potrzebuje, sam dobrze daje radę

10

@kuz czemu Fuksa? Celowa interwencja

6

@Tasde śmiejesz się ale luuk też by przegrał xD

4

Mecz bez nerwowki w końcówce to napewno nie mecz Barcelony

1

@Barca1922 trochę dyma Mallorce, bo powinno posypać się kilka żółtych moim zdaniem

3

Xavi by lepiej w środku zagrał w tym momencie od puiga xD

0

Lahoz zapomniał co to żółty kolor, ale nie ma co narzekać

3

@MessiIniestaRonnie umiejętność rozumienia sarkazmu widzę że dalej bardzo rzadka

0

Luuk z dubletem to by było zbyt piękne, nic nie paliłem a czuje się jak po grubym blancie i właśnie mi ktoś coś wkręca xD

7

Czasoprzestrzeń nagieta, mingueza asysta luuk gol

5

@patry295 jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie

0

@matirix20 wszystkie do tyłu

0

Nysa ma trybunach

3

Cm dłuższą gałęź i by weszło

0

Mingueza jakie ciasteczka dziś daje hehe

0

Nico super pracuje na żółtą kartkę póki co

4

@hoeniker jakby było w odwrotna stronę to byś narzekał za grają za mocno

3

Tak przetarli Luuka że aż lekki dym zaczął lecieć

0

Puig wygląda jakby grał że starszymi kolegami

0

Luuk w tym meczu przewrotka zamknie twarze hejterom hehe

2

Jeśli puig nie pokaże, że potrafi w tym meczu, to ja nie wiem co musi się stać żeby ten chłopak zaczął grać

7

Zobaczyłem lahoza i już mi się odechciało oglądać

0

@Janiama 3-1 dla Barcelony :)

1

@Kengo tu wcale nie chodzi o produkcję testosteronu, Betty dobrze mówi xD

2

Życzę nam wszystkim radości z gry naszych

5

On jest jakiś odklejony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?