Najman jest z tych ludzi co wychodzą z założenia, że nie ważne co mówią, byle by mówili, zgaduje że teraz zaciera rączki, bo podbija się zasięgi i będzie o nim znów głośno xD
A gdyby tak nagiąć czasoprzestrzeń i Umtiti po przedłużeniu kontraktu, nabiera wiatru w żagle, staje się znow jednym z topowych obrońców świata i jest filarem naszej obrony, ale by było
Top 10 niesamowitych ciekawostek: Miejsce nr. 2- W singapurze zabronione jest zucie gumy Miejsce nr. 1- Umtiti zmniejszył zarobki i jest gotowy iść na wypożyczenie Ależ nasz świat jest zdumiewający!
0
@Cwaniak4 bez sensu, liczy się tylko wygrana
0
Posram się ze szczęścia jak to wygramy bramka jakiegoś młodzika typu Pedri/Fati
3
Fati mimo tego że jest odemnie młodszy to z powodzeniem mógłby zostać moim starym, taki z niego szef
1
@KrychaFCB zawsze tak jest przecież xD
0
Ludzie chcą rywalizacji Halland-mbappe, ale Luuk-Vini też wygląda nieźle
1
W ogóle, nie wiem czy zauważyliście, ale real wygląda jakoś ospale, jakby śniadania nie zjedli
0
Oglądałem mecz od 20 którejś i spoko to wygląda
1
@BartqRKO pewnie jakiś hiszpański sędzia xD
1
@MesQueUnClub_87 jak zobaczyłem Puyola na profilowym i komentarz "cofac sie do przeszłości" to od razu przypomniała mi sie stara dobra Barca
2
@BART97 kiedy piszesz w poście "odbiegając od polityki" i pierwszy komentarz o polityce poniekąd xD
0
Odbiegając od polityki, nowych sradów itd.
Jaka chcielibyście mieć superumiejetność i dlaczego?
0
@Adi123456789 polecam nauczyć się co to dystans xD
0
W sumie trochę prawda xD
https://vm.tiktok.com/ZML1ukX5G/
2
@XTobiX wszyscy prócz Araujo z hiszpani, wychowywani w tych samych szkólkach itd. wiec znają sie na wylot
0
Najman jest z tych ludzi co wychodzą z założenia, że nie ważne co mówią, byle by mówili, zgaduje że teraz zaciera rączki, bo podbija się zasięgi i będzie o nim znów głośno xD
2
@Luciano99 po obnizeniu pensji Umtitiego, zacząłem wierzyć też w cuda
33
Autentycznie wydaje mi sie, że Alemany wytargowałby nawet powrót mojego ojca z 20 letniej wyprawy po mleko
6
Pierwszy raz od dawna czuje serio radość, bo wiem, że Barcelona jest w dobrych rękach, predzej czy pozniej wyniki przyjdą i jestem tego pewny, Vamos!
9
@Firestone dzięki za brak zaproszenia i tak bym nie skorzystał
1
jest ktos w stanie powiedzieć coś o tym arbitrze?
4
@Kz1234 Dembele to pewnie teraz stweirdzi, ze skoro Umtiti obniżył pensje to Barcelona jest w stanie zapłacic mu jeszcze więcej XD
2
A gdyby tak nagiąć czasoprzestrzeń i Umtiti po przedłużeniu kontraktu, nabiera wiatru w żagle, staje się znow jednym z topowych obrońców świata i jest filarem naszej obrony, ale by było
0
@Luciano99 "sam nie wiem, ale spoko sie siedzi na dupie, pozdrawiam fanow"~Umtiti
4
Top 10 niesamowitych ciekawostek:
Miejsce nr. 2- W singapurze zabronione jest zucie gumy
Miejsce nr. 1- Umtiti zmniejszył zarobki i jest gotowy iść na wypożyczenie
Ależ nasz świat jest zdumiewający!
0
Alemany top, pozdrawiam
0
@quarto wszystko poniżej 3-0 w dupę, będzie dla nas dobre, ale wierzę w nasz zespół, postawiliśmy się Sevilli, więc może z Realem też damy radę
2
Ponoć przed el clasico ma odejść kolejny piłkarz żeby móc zarejestrować ferrana, kto to będzie?
0
@monsterrize wstawaj
0
@Emhyr no tak, mistrzostwo było w zasiegu ręki, a sami sobie ją ucieliśmy
0
@Herato rożnica taka, ze Barcelona w mocnym kryzysie, a Atletico po prostu grają piach