0

@Cwaniak4 bez sensu, liczy się tylko wygrana

0

Posram się ze szczęścia jak to wygramy bramka jakiegoś młodzika typu Pedri/Fati

3

Fati mimo tego że jest odemnie młodszy to z powodzeniem mógłby zostać moim starym, taki z niego szef

1

@KrychaFCB zawsze tak jest przecież xD

0

Ludzie chcą rywalizacji Halland-mbappe, ale Luuk-Vini też wygląda nieźle

1

W ogóle, nie wiem czy zauważyliście, ale real wygląda jakoś ospale, jakby śniadania nie zjedli

0

Oglądałem mecz od 20 którejś i spoko to wygląda

1

@BartqRKO pewnie jakiś hiszpański sędzia xD

1

@MesQueUnClub_87 jak zobaczyłem Puyola na profilowym i komentarz "cofac sie do przeszłości" to od razu przypomniała mi sie stara dobra Barca

2

@BART97 kiedy piszesz w poście "odbiegając od polityki" i pierwszy komentarz o polityce poniekąd xD

0

Odbiegając od polityki, nowych sradów itd.
Jaka chcielibyście mieć superumiejetność i dlaczego?

0

@Adi123456789 polecam nauczyć się co to dystans xD

0

W sumie trochę prawda xD
https://vm.tiktok.com/ZML1ukX5G/

2

@XTobiX wszyscy prócz Araujo z hiszpani, wychowywani w tych samych szkólkach itd. wiec znają sie na wylot

0

Najman jest z tych ludzi co wychodzą z założenia, że nie ważne co mówią, byle by mówili, zgaduje że teraz zaciera rączki, bo podbija się zasięgi i będzie o nim znów głośno xD

2

@Luciano99 po obnizeniu pensji Umtitiego, zacząłem wierzyć też w cuda

33

Autentycznie wydaje mi sie, że Alemany wytargowałby nawet powrót mojego ojca z 20 letniej wyprawy po mleko

6

Pierwszy raz od dawna czuje serio radość, bo wiem, że Barcelona jest w dobrych rękach, predzej czy pozniej wyniki przyjdą i jestem tego pewny, Vamos!

9

@Firestone dzięki za brak zaproszenia i tak bym nie skorzystał

1

jest ktos w stanie powiedzieć coś o tym arbitrze?

4

@Kz1234 Dembele to pewnie teraz stweirdzi, ze skoro Umtiti obniżył pensje to Barcelona jest w stanie zapłacic mu jeszcze więcej XD

2

A gdyby tak nagiąć czasoprzestrzeń i Umtiti po przedłużeniu kontraktu, nabiera wiatru w żagle, staje się znow jednym z topowych obrońców świata i jest filarem naszej obrony, ale by było

0

@Luciano99 "sam nie wiem, ale spoko sie siedzi na dupie, pozdrawiam fanow"~Umtiti

4

Top 10 niesamowitych ciekawostek:
Miejsce nr. 2- W singapurze zabronione jest zucie gumy
Miejsce nr. 1- Umtiti zmniejszył zarobki i jest gotowy iść na wypożyczenie
Ależ nasz świat jest zdumiewający!

0

Alemany top, pozdrawiam

0

@quarto wszystko poniżej 3-0 w dupę, będzie dla nas dobre, ale wierzę w nasz zespół, postawiliśmy się Sevilli, więc może z Realem też damy radę

2

Ponoć przed el clasico ma odejść kolejny piłkarz żeby móc zarejestrować ferrana, kto to będzie?

0

@monsterrize wstawaj

0

@Emhyr no tak, mistrzostwo było w zasiegu ręki, a sami sobie ją ucieliśmy

0

@Herato rożnica taka, ze Barcelona w mocnym kryzysie, a Atletico po prostu grają piach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?