@VegetaPolska Bardziej chodzi o to ze jesli by wypalił, to moze byc to mega klapa, chłop jest szklany troche, chcą olbrzymich pieniedzy itd. bardzo duze ryzyko
Aktualnie mamy kadre taką, że nie jest nam potrzebny jakoś olbrzymio, także lepiej, żeby wyleczył sie w 110%, bo skzoda bedzie go znow stracic, pamietajmy ze to fenomenalny grajek
Psg w drugiej połowie wyglądało jak taki taki Maciuś co siedzi w pracy tylko po to bo dostaje za to kasę, ale w głowie ma już jak sobie siedzi na kanapie z piwkiem, 0 walki, 0 mentalu, no cóż, gratulacje dla Realu
Boże jak ja nie mogę czytać tych komentarzy ludzi co teraz płaczą jaki to ferran tragiczny, gość w 5 min stworzył więcej szans jako "9" niż auba przez cały mecz dziś, stara się, biega, robi wszystko co może, wierze że nastawi celownik jeszcze i pozamyka wam twarze, tego mu życzę
Mieszane mam uczucia co do Dembele, chłop robi trzodę jeśli chodzi o kontrakt, kopie się po nogach, nagle wchodzi strzela gola i zalicza ładne dwie asysty i jak teraz do tego podchodzić? Powinien zostać czy jednak gwizdy na Camp Nou są słuszne?
@robimen12345 po losowaniu każdy płakał, że koniec Barcy w le, jak napisałem, że Napoli to zajebisty sprawdzian to odpisywali że już wiele takich było i nie daliśmy rady xD
4
Dembele przed meczem odwiedził cukiernie bo same ciasteczka
1
@Murazor taki wygląd niektórych kibiców niestety
1
Gdzie są te płaczki, co pisały cali spoceni że ferran tragiczny xD
0
@VegetaPolska Bardziej chodzi o to ze jesli by wypalił, to moze byc to mega klapa, chłop jest szklany troche, chcą olbrzymich pieniedzy itd. bardzo duze ryzyko
10
Czy tylko dla mnie ew. transfer Hallanda do Barcelony, mega smierdzi?
15
@POLAK12345 kazdy gada o city, a nikt o tym ze united wydało wiecej siana od city, przez ostatnie lata xD
0
@Dr_Cabasisi tego już niestety nie zmienisz
1
Brakuje takiego walczaka jak Gavi na boisku
1
Aktualnie mamy kadre taką, że nie jest nam potrzebny jakoś olbrzymio, także lepiej, żeby wyleczył sie w 110%, bo skzoda bedzie go znow stracic, pamietajmy ze to fenomenalny grajek
0
@Medium ty never touch, ty never touch, a masz 8 kartek
0
@taris mi sie niedobrze robi jak go widze XD
0
Jaki sędzia który nadal sędziuje jest według Was najlepszy?
0
Psg w drugiej połowie wyglądało jak taki taki Maciuś co siedzi w pracy tylko po to bo dostaje za to kasę, ale w głowie ma już jak sobie siedzi na kanapie z piwkiem, 0 walki, 0 mentalu, no cóż, gratulacje dla Realu
0
Oj ciężkie będzie el clasico w marcu
13
Laporta x Alemany top!
5
BAAAAAARDZO ciężko wywalczone 3 punkty, VAMOS!
0
Kończ to panie sędzia
4
Depay znów daje super zmiane, może next mecz od początku?
1
Ale depay zmianę zrobił, pięknie się patrzy na to jak wraca po słabszym okresie, efekt Xaviego?
11
Boże jak ja nie mogę czytać tych komentarzy ludzi co teraz płaczą jaki to ferran tragiczny, gość w 5 min stworzył więcej szans jako "9" niż auba przez cały mecz dziś, stara się, biega, robi wszystko co może, wierze że nastawi celownik jeszcze i pozamyka wam twarze, tego mu życzę
0
Gramy swoje, jeszcze jedna i 3 pkt nasze
1
@Transu96 mam nadzieję że widziałeś powtórkę gdzie widać było cała bramkę z frontu, bo ewidentnie tobie się powinny przydać okulary
8
@Transu96 uderzył w środek obrońcy, polemizował bym z tym czy był to dobry strzał
3
Jak będziemy grali spokojnie i konsekwentnie to elche popełni w końcu jakiś błąd, byleby go wykorzystać
1
Mieszane mam uczucia co do Dembele, chłop robi trzodę jeśli chodzi o kontrakt, kopie się po nogach, nagle wchodzi strzela gola i zalicza ładne dwie asysty i jak teraz do tego podchodzić? Powinien zostać czy jednak gwizdy na Camp Nou są słuszne?
2
https://vm.tiktok.com/ZMLkgvb54/
Ogólnie czuć, że od chłopaków bije zajebista atmosfera w szatni i w końcu jest mental
4
Nie wiem kocham tą Barcelonę, chce zobaczyć minę tych sezonowcow co odeszli wraz z Messim, VeB!
0
@robimen12345 po losowaniu każdy płakał, że koniec Barcy w le, jak napisałem, że Napoli to zajebisty sprawdzian to odpisywali że już wiele takich było i nie daliśmy rady xD
0
GDZIE SA CI LUDZIE CO PISALI ZE NAPOLI NAS ROZJEDZIE?
0
Jak nie strzela czwartej to czuję nerwowke w końcówce, czyli klasyk klasyków