4

W ogóle jak oglądałem mecz i słyszałem gwizdy na Bernabeu, to aż mnie bawiło to, patrząc na to co było w Stambule XDD

0

@Messibestplayerintheworld ogolnie jesli utrzymamy forme do konca sezonu i wszystko wygramy to jest spora szansa na mistrzostwo jeszcze w tym roku, bo mysle ze real jeszcze pogubi kilka punktow, wszystko zalezy od nas

5

@Cwaniak4 do momentu w ktorym dzieki jego asystom i golom bedziemy wygyrwać, to jakos smutno mi nie jest po tym jak zmarnuje jakąs setke

1

@Borneo nie ma pecha, dostawał szanse w 1 składzie i kompletnie ich nie wykorzystał, ba był najsłabszy na boisku, Puig jest za słaby na aktualną ekipe którą mamy

0

Ogólnie pod wodza Xaviego kazdy zawodnik w kadrze chyba odzyl, nawet puig jak wbił ostatnio to gola strzelił

1

@Barca1922 ty nie rymuje sie z zyc XD

8

Chciałbym żeby tu było 5-0 i zobaczyć znow pique z dłonią w górze który pokazuje dumnie 5 palców

7

Jestem 100% hetero ale dla Xaviego bym oblodzil za to co zrobił z tą drużyną

0

Xavi, laporta, alemany top, pokazali że nie trzeba robić transferów za 200mln żeby zbudować genialna ekipę, to jak Xavi odmienił głowę tym chłopakom to jestem w szoku serio

3

Swoją drogą, warto pochwalić ter Stegena, co prawda pracy dużo nie miał, ale dobre interwencje i dobra gra nogami, oby się przełamał i wrócił do topu formy

0

Utrzymać prowadzenie, może nawet podwyższyć, tak żeby nerwowki przy końcu nie było i będzie bajka

0

Koeman jakby dostał czas to by już było 5-0 dziś po pierwszej..

19

Co by o Dembele nie mówić, to w tym sezonie daje takie ciasteczka, że aż słodko się to ogląda, nie oszukujmy się..

1

Jestem ciekaw co zrobi real po odejściu casemiro, krossa, modricia i benzemy, bez jednego nie istnieją co będzie jak odejdą wszyscy xDDD

1

@gryfiT. pisałem przy okazji jego transferu, ze chłop na 100% pozemienia sporo w szatni, a ludzie i tak na minus

9

Szkoda mi tylko Desta, oby to nic poważnego

1

Ogólnie, galata jakas pusta w środku, co wykorzystał dwa razy Garcia, mam nadzieję że jeszcze coś urwiemy

0

Mam nadzieję że będzie mental, bo grać 90min w ciągłych gwizdach to już nie nogi a głowa musi wytrzymać moim zdaniem

0

@william_wallace odkąd zobaczyłem Ramosa i Messiego w jednym klubie, to jestem też w stanie uwierzyć w Messiego i Ronaldo obok siebie XD

7

@jakub1906 mówienie w tym sezonie, że jakie to MU nie mocne, to objawy możliwych schorzeń psychicznych xD

0

Smutne jak Messi i Ronaldo odpadają z LM w takim stylu, Messi niewidoczny, Ronaldo nawet nie oddał strzalu na bramke przez cały mecz, kończy sie nieuchronnie pewna era, ciesze się, że mogłem oglądać ich obu w prime, na zywo a nie tylko z powtórek

52

Kontrakt z Gavim, Araujo>>>>>>>>>>transfer Hallanda, kogokolwiek, dont change my mind

1

@Survier ja wierze w to ze pod Xavim, Ter Stegen jeszcze stanie na nogi i bedzie w pełni formy, juz teraz mimo tego, że ciężko z formą, potrafi ratować nam spotkania kiedy tego trzeba

1

I tak spoko, że mówi wprost że byli słabsi, a nie czaruje że nie mieli szczęścia, sędzia zły etc.etc.

0

@marcin62 24 latek to nadal nie piłkarz z stabilna w 100% forma i nadal jest młodziutki

0

Czuje że jeszcze jedna urwą

0

@msmsms i bardzo fajnie, ważne mecze przed nami, niech najważniejsi odpoczywają

0

@marcin62 24 lata to dla ciebie już starzec? XD

0

@panczo weźmy pod uwagę że drużyna jest teraz oparta na młodziakach, których forma często wygląda jak sinusoida, przykład Dembele

6

Ktoś tu pisał w 10 min że już nie może tego oglądać, ciekawe czy mu głupio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?