@Messibestplayerintheworld ogolnie jesli utrzymamy forme do konca sezonu i wszystko wygramy to jest spora szansa na mistrzostwo jeszcze w tym roku, bo mysle ze real jeszcze pogubi kilka punktow, wszystko zalezy od nas
@Borneo nie ma pecha, dostawał szanse w 1 składzie i kompletnie ich nie wykorzystał, ba był najsłabszy na boisku, Puig jest za słaby na aktualną ekipe którą mamy
Xavi, laporta, alemany top, pokazali że nie trzeba robić transferów za 200mln żeby zbudować genialna ekipę, to jak Xavi odmienił głowę tym chłopakom to jestem w szoku serio
Swoją drogą, warto pochwalić ter Stegena, co prawda pracy dużo nie miał, ale dobre interwencje i dobra gra nogami, oby się przełamał i wrócił do topu formy
Smutne jak Messi i Ronaldo odpadają z LM w takim stylu, Messi niewidoczny, Ronaldo nawet nie oddał strzalu na bramke przez cały mecz, kończy sie nieuchronnie pewna era, ciesze się, że mogłem oglądać ich obu w prime, na zywo a nie tylko z powtórek
@Survier ja wierze w to ze pod Xavim, Ter Stegen jeszcze stanie na nogi i bedzie w pełni formy, juz teraz mimo tego, że ciężko z formą, potrafi ratować nam spotkania kiedy tego trzeba
4
W ogóle jak oglądałem mecz i słyszałem gwizdy na Bernabeu, to aż mnie bawiło to, patrząc na to co było w Stambule XDD
0
@Messibestplayerintheworld ogolnie jesli utrzymamy forme do konca sezonu i wszystko wygramy to jest spora szansa na mistrzostwo jeszcze w tym roku, bo mysle ze real jeszcze pogubi kilka punktow, wszystko zalezy od nas
5
@Cwaniak4 do momentu w ktorym dzieki jego asystom i golom bedziemy wygyrwać, to jakos smutno mi nie jest po tym jak zmarnuje jakąs setke
1
@Borneo nie ma pecha, dostawał szanse w 1 składzie i kompletnie ich nie wykorzystał, ba był najsłabszy na boisku, Puig jest za słaby na aktualną ekipe którą mamy
0
Ogólnie pod wodza Xaviego kazdy zawodnik w kadrze chyba odzyl, nawet puig jak wbił ostatnio to gola strzelił
1
@Barca1922 ty nie rymuje sie z zyc XD
8
Chciałbym żeby tu było 5-0 i zobaczyć znow pique z dłonią w górze który pokazuje dumnie 5 palców
7
Jestem 100% hetero ale dla Xaviego bym oblodzil za to co zrobił z tą drużyną
0
Xavi, laporta, alemany top, pokazali że nie trzeba robić transferów za 200mln żeby zbudować genialna ekipę, to jak Xavi odmienił głowę tym chłopakom to jestem w szoku serio
3
Swoją drogą, warto pochwalić ter Stegena, co prawda pracy dużo nie miał, ale dobre interwencje i dobra gra nogami, oby się przełamał i wrócił do topu formy
0
Utrzymać prowadzenie, może nawet podwyższyć, tak żeby nerwowki przy końcu nie było i będzie bajka
0
Koeman jakby dostał czas to by już było 5-0 dziś po pierwszej..
19
Co by o Dembele nie mówić, to w tym sezonie daje takie ciasteczka, że aż słodko się to ogląda, nie oszukujmy się..
1
Jestem ciekaw co zrobi real po odejściu casemiro, krossa, modricia i benzemy, bez jednego nie istnieją co będzie jak odejdą wszyscy xDDD
1
@gryfiT. pisałem przy okazji jego transferu, ze chłop na 100% pozemienia sporo w szatni, a ludzie i tak na minus
9
Szkoda mi tylko Desta, oby to nic poważnego
1
Ogólnie, galata jakas pusta w środku, co wykorzystał dwa razy Garcia, mam nadzieję że jeszcze coś urwiemy
0
Mam nadzieję że będzie mental, bo grać 90min w ciągłych gwizdach to już nie nogi a głowa musi wytrzymać moim zdaniem
0
@william_wallace odkąd zobaczyłem Ramosa i Messiego w jednym klubie, to jestem też w stanie uwierzyć w Messiego i Ronaldo obok siebie XD
7
@jakub1906 mówienie w tym sezonie, że jakie to MU nie mocne, to objawy możliwych schorzeń psychicznych xD
0
Smutne jak Messi i Ronaldo odpadają z LM w takim stylu, Messi niewidoczny, Ronaldo nawet nie oddał strzalu na bramke przez cały mecz, kończy sie nieuchronnie pewna era, ciesze się, że mogłem oglądać ich obu w prime, na zywo a nie tylko z powtórek
52
Kontrakt z Gavim, Araujo>>>>>>>>>>transfer Hallanda, kogokolwiek, dont change my mind
1
@Survier ja wierze w to ze pod Xavim, Ter Stegen jeszcze stanie na nogi i bedzie w pełni formy, juz teraz mimo tego, że ciężko z formą, potrafi ratować nam spotkania kiedy tego trzeba
1
I tak spoko, że mówi wprost że byli słabsi, a nie czaruje że nie mieli szczęścia, sędzia zły etc.etc.
0
@marcin62 24 latek to nadal nie piłkarz z stabilna w 100% forma i nadal jest młodziutki
0
Czuje że jeszcze jedna urwą
0
@msmsms i bardzo fajnie, ważne mecze przed nami, niech najważniejsi odpoczywają
0
@marcin62 24 lata to dla ciebie już starzec? XD
0
@panczo weźmy pod uwagę że drużyna jest teraz oparta na młodziakach, których forma często wygląda jak sinusoida, przykład Dembele
6
Ktoś tu pisał w 10 min że już nie może tego oglądać, ciekawe czy mu głupio