1

@LionelM95 może być ciężko

1

@PatrychoO perfekcyjny real time marketing w wykonaniu City

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mocna rywalizacja będzie, mam nadzieje ze napędzi to kazdego do działania

16

@DonMatteo901 ktoś musi być mocno nagrzany jak bierze ją społecznie za osobe poczytalną

0

@MesQueUnClub96 czy ja mowie ze to zle? jak na moje może gadac co chce do momentu aż bedzie dawał jakość na boisku

0

@Sulimo jak na moje, to to podanie do Ansu miało iść po ziemi, ale piłka nie naszła, dalej to już magia Ansu bardziej niż dobre podanie

2

@pacior95 jak wkupić się w łaski Culers, poradnik #1

0

@Survier Tak tak, ja nie mówie ze to zły transfer, z poczatku byłem dobrze do tego nastawiony, mówie o samym mentalu ludzi co tu piszą, wiesz o co chodzi

17

@Dieselzor 90% tego co tam piszą jest o Barcelonie, nie dziwie się, zawsze większe kluby budzą szacunek

0

@Survier jeszcze jakis czas temu ludzie psioczyli że bez sensu transfer, dwa mecze w pre sezonie i już chwalą, potem dwa mecze nie udane i będą pisać out, ale mnie to zawsze bawi

2

Maszyna ruszyła

0

W koncu w el classico bedzie wiecej emocji, rywalizacja benzemy z lewym to bedzie cos

0

@Fizzy Womack a mi sie wydaje ze w końcu bedzie rotacja, a nie zajazd młodzików przez cały sezon

0

Dawać tego Kounde, sprzedać niepotrzebny balast i to okno bedzie cudowne

0

@Kessie El Mago

0

@Kamiloza91 skoro robi coś na naszą korzyść w teorii to czemu nie, jakby robił na odwrót to kazdy by na niego psioczył, z dwojga wole okazać szacunek

1

@escarabajo człowiek przez którego pokochałem piłke i Barce

1

@damianex10 najlepsze sociale to mają rosyjskie kluby na tiktoku typu spartak XD

2

Ufam laporcie, ale troszke sie tego wszystkiego obawiam

0

@FCB24 jest to prawdopodobne, aczkolwiek mam wrazenie ze byłby to niewypał, ale to taka subiektywna opinia oczywiscie

0

@BoreekxD nie porównuje umiejetnosci obu panów, tylko bardziej mam wrazenie ze nie byłby tak dobry u nas jak w city

3

@tomek8756 wygląda jakby dzien dobry na klatce mówił troche

0

@agaFCB Czy tylko ja mam wrażenie ze Bernardo byłby drugim Pjaniciem w Barcelonie?

3

Mam nadzieje ze szybko sie zaklimatyzuje w ekipie!

25

@don'T.R.I.P.e Ogólnie Perez i Laporta żyją w dobrych relacjach chyba

1

@Herato Przespałeś chyba ostatni rok kolego xD

24

Madryciarze sie zesrali, nic nowego

3

Dobra teraz trzeba zrobić tak zeby tych wszystkich graczy zarejestrować i ściągnąc tego Kounde i to okno w teorii bedzie jednym z najlepszych które widziałem jako kibic Barcelony

2

2 wywiad daje w ciągu 5 lat to co wy sie dziwicie ze sie nauczył jakos XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?