@Survier Tak tak, ja nie mówie ze to zły transfer, z poczatku byłem dobrze do tego nastawiony, mówie o samym mentalu ludzi co tu piszą, wiesz o co chodzi
@Survier jeszcze jakis czas temu ludzie psioczyli że bez sensu transfer, dwa mecze w pre sezonie i już chwalą, potem dwa mecze nie udane i będą pisać out, ale mnie to zawsze bawi
Dobra teraz trzeba zrobić tak zeby tych wszystkich graczy zarejestrować i ściągnąc tego Kounde i to okno w teorii bedzie jednym z najlepszych które widziałem jako kibic Barcelony
1
@LionelM95 może być ciężko
1
@PatrychoO perfekcyjny real time marketing w wykonaniu City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mocna rywalizacja będzie, mam nadzieje ze napędzi to kazdego do działania
16
@DonMatteo901 ktoś musi być mocno nagrzany jak bierze ją społecznie za osobe poczytalną
0
@MesQueUnClub96 czy ja mowie ze to zle? jak na moje może gadac co chce do momentu aż bedzie dawał jakość na boisku
0
@Sulimo jak na moje, to to podanie do Ansu miało iść po ziemi, ale piłka nie naszła, dalej to już magia Ansu bardziej niż dobre podanie
2
@pacior95 jak wkupić się w łaski Culers, poradnik #1
0
@Survier Tak tak, ja nie mówie ze to zły transfer, z poczatku byłem dobrze do tego nastawiony, mówie o samym mentalu ludzi co tu piszą, wiesz o co chodzi
17
@Dieselzor 90% tego co tam piszą jest o Barcelonie, nie dziwie się, zawsze większe kluby budzą szacunek
0
@Survier jeszcze jakis czas temu ludzie psioczyli że bez sensu transfer, dwa mecze w pre sezonie i już chwalą, potem dwa mecze nie udane i będą pisać out, ale mnie to zawsze bawi
2
Maszyna ruszyła
0
W koncu w el classico bedzie wiecej emocji, rywalizacja benzemy z lewym to bedzie cos
0
@Fizzy Womack a mi sie wydaje ze w końcu bedzie rotacja, a nie zajazd młodzików przez cały sezon
0
Dawać tego Kounde, sprzedać niepotrzebny balast i to okno bedzie cudowne
0
@Kessie El Mago
0
@Kamiloza91 skoro robi coś na naszą korzyść w teorii to czemu nie, jakby robił na odwrót to kazdy by na niego psioczył, z dwojga wole okazać szacunek
1
@escarabajo człowiek przez którego pokochałem piłke i Barce
1
@damianex10 najlepsze sociale to mają rosyjskie kluby na tiktoku typu spartak XD
2
Ufam laporcie, ale troszke sie tego wszystkiego obawiam
0
@FCB24 jest to prawdopodobne, aczkolwiek mam wrazenie ze byłby to niewypał, ale to taka subiektywna opinia oczywiscie
0
@BoreekxD nie porównuje umiejetnosci obu panów, tylko bardziej mam wrazenie ze nie byłby tak dobry u nas jak w city
3
@tomek8756 wygląda jakby dzien dobry na klatce mówił troche
0
@agaFCB Czy tylko ja mam wrażenie ze Bernardo byłby drugim Pjaniciem w Barcelonie?
3
Mam nadzieje ze szybko sie zaklimatyzuje w ekipie!
25
@don'T.R.I.P.e Ogólnie Perez i Laporta żyją w dobrych relacjach chyba
1
@Herato Przespałeś chyba ostatni rok kolego xD
24
Madryciarze sie zesrali, nic nowego
3
Dobra teraz trzeba zrobić tak zeby tych wszystkich graczy zarejestrować i ściągnąc tego Kounde i to okno w teorii bedzie jednym z najlepszych które widziałem jako kibic Barcelony
2
2 wywiad daje w ciągu 5 lat to co wy sie dziwicie ze sie nauczył jakos XDD