@Firestone zapytaj się kogokolwiek z zagranicy czy korzysta z FB, w USA Facebook nie istnieje, ludzie tam korzystają bardziej już nawet że Snapchata, w Polsce FB jest popularny bo to taki safeplace dla ludzi po 30 mam wrażenie
@Firestone nasza klasa od tak nie wymarła, wyparły ja inne media społecznościowe, to samo dzieje się z Facebookiem, ale może tego nie zauważasz skoro tak piszesz
@Deviler nie uważam się za klasę premium, moim zdaniem po prostu facebook jest kompletnie useless, masz Twittera z o wiele większą wolnością słowa, insta gdzie informacje są bardziej przystępne
0
Ogólnie pierwsze 20min bardzo średnie plus lahoz sędziuje i nagle 2 bramki ale to jest piękne
5
Rzygać mi się chce już tym lahozem
0
@Herato haland miał klauzulę odstępnego chyba taka
1
@bartekvisca jak jesteś przystojnym mężczyzną to też możesz zrobić karierę na insta przecież xD
0
Co by nie było Romero poddymil ładnie
0
@Remi70 ale on już miał debiut xD
1
@dv7wisnia okej już lecę
0
@Culer_1906 to musi być Messi
0
@Aureczek i ten i ten to klocek
1
@Vamosdembouz dobra to zostaje hahahah
1
Jak myślicie, będzie coś w przeciągu 20min? Bo nie wiem czy iść sie myć xDDD
1
@Sisitoro brzmi jak kolejny transfer united xD
0
Odejście pjanicia jak na moje mogłoby być tym boom xD
2
@PatrychoO nie wazne, ja tam się dobrze bawię xD
0
Nie ważne kto to może być, kogo wy byście chcieli jeśli moglibyście wybrać jakiegokolwiek piłkarza?
0
Kazdy spekuluje na temat niespodzianki a ja coś czuję że nic już więcej się nie wydarzy xD Romero ostatnio dużo dziwnych informacji podawał
1
Nie wiem czy dożyjemy 2 takiego zawodnika z Polski
3
Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca...
2
Kto by się spodziewał xD
1
Araujo w środku obrony to coś pięknego
1
Ale ciasteczko wow
0
Halaand 3 to lewy dziś 4, sprawdzone info
0
Ale wylewów w tym meczu póki co
0
Ale mi się oczy właśnie spaliły
0
@KichuBlaugrana wiadomo, wszystko jest dla ludzi
0
@Firestone zapytaj się kogokolwiek z zagranicy czy korzysta z FB, w USA Facebook nie istnieje, ludzie tam korzystają bardziej już nawet że Snapchata, w Polsce FB jest popularny bo to taki safeplace dla ludzi po 30 mam wrażenie
1
@Bykunn do Twitter jest jak flaki, wygląda jakoś dziwnie i raczej nie chcesz jeść, ale jak spróbujesz to jest spoko hahah
0
@Firestone nasza klasa od tak nie wymarła, wyparły ja inne media społecznościowe, to samo dzieje się z Facebookiem, ale może tego nie zauważasz skoro tak piszesz
2
@Deviler nie uważam się za klasę premium, moim zdaniem po prostu facebook jest kompletnie useless, masz Twittera z o wiele większą wolnością słowa, insta gdzie informacje są bardziej przystępne
0
@FCB_dimiC tu się zgodzę, bo sam mam go tylko dla grup z mieszkaniami bo szukam