0

Ogólnie pierwsze 20min bardzo średnie plus lahoz sędziuje i nagle 2 bramki ale to jest piękne

5

Rzygać mi się chce już tym lahozem

0

@Herato haland miał klauzulę odstępnego chyba taka

1

@bartekvisca jak jesteś przystojnym mężczyzną to też możesz zrobić karierę na insta przecież xD

0

Co by nie było Romero poddymil ładnie

0

@Remi70 ale on już miał debiut xD

1

@dv7wisnia okej już lecę

0

@Culer_1906 to musi być Messi

0

@Aureczek i ten i ten to klocek

1

@Vamosdembouz dobra to zostaje hahahah

1

Jak myślicie, będzie coś w przeciągu 20min? Bo nie wiem czy iść sie myć xDDD

1

@Sisitoro brzmi jak kolejny transfer united xD

0

Odejście pjanicia jak na moje mogłoby być tym boom xD

2

@PatrychoO nie wazne, ja tam się dobrze bawię xD

0

Nie ważne kto to może być, kogo wy byście chcieli jeśli moglibyście wybrać jakiegokolwiek piłkarza?

0

Kazdy spekuluje na temat niespodzianki a ja coś czuję że nic już więcej się nie wydarzy xD Romero ostatnio dużo dziwnych informacji podawał

1

Nie wiem czy dożyjemy 2 takiego zawodnika z Polski

3

Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca...

2

Kto by się spodziewał xD

1

Araujo w środku obrony to coś pięknego

1

Ale ciasteczko wow

0

Halaand 3 to lewy dziś 4, sprawdzone info

0

Ale wylewów w tym meczu póki co

0

Ale mi się oczy właśnie spaliły

0

@KichuBlaugrana wiadomo, wszystko jest dla ludzi

0

@Firestone zapytaj się kogokolwiek z zagranicy czy korzysta z FB, w USA Facebook nie istnieje, ludzie tam korzystają bardziej już nawet że Snapchata, w Polsce FB jest popularny bo to taki safeplace dla ludzi po 30 mam wrażenie

1

@Bykunn do Twitter jest jak flaki, wygląda jakoś dziwnie i raczej nie chcesz jeść, ale jak spróbujesz to jest spoko hahah

0

@Firestone nasza klasa od tak nie wymarła, wyparły ja inne media społecznościowe, to samo dzieje się z Facebookiem, ale może tego nie zauważasz skoro tak piszesz

2

@Deviler nie uważam się za klasę premium, moim zdaniem po prostu facebook jest kompletnie useless, masz Twittera z o wiele większą wolnością słowa, insta gdzie informacje są bardziej przystępne

0

@FCB_dimiC tu się zgodzę, bo sam mam go tylko dla grup z mieszkaniami bo szukam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?