@mesi8191 wliczone w to będą bonusy za ew. występy, lepiej płacić za niego i ew. Dostawać siano jak będzie grał, niż żeby po prostu był u nas poza kadrą i zgarniał pieniądze za nic, plus możemy spekulować na temat tego czy się odbuduje, ale no istnieje taka szansa, deal w teorii tragiczny, w praktyce możemy wyjść tylko na plus
Dobra panowie, szybka pomoc, ziomek wyszedł z laską na coś ala randke i pisze mi zebym za jakies 20 min zadzwonił i coś ogarnął, żeby sobie mógł pójść, jaką historie mu tam zapodać, żeby szybko mógł laske spławić XD
Ludzie płaczą o tą rejestracje, a no nie jest to możliwe, że zarząd ściągałby tako piłkarzy jeśli nie mógłby ich zarejestrować, to tak nie działa, dajcie spokojnie działać, nie panikujcie XD
1
Kto nieironicznie używa jeszcze Facebooka?xD
22
@FC1899Barca prime Suarez>>>>>>>>prime Lewy
35
Powinno być "nigdy nie miałem umiejętności żeby jakikolwiek trener mi zaufał"
1
20+zmienne i mimo tego że go lubię to z miłą chęcią powiem papa
0
@sergio5 to 1-1 my rozczarowaliśmy go pod koniec, on nas przez cały pobyt
2
@mesi8191 wliczone w to będą bonusy za ew. występy, lepiej płacić za niego i ew. Dostawać siano jak będzie grał, niż żeby po prostu był u nas poza kadrą i zgarniał pieniądze za nic, plus możemy spekulować na temat tego czy się odbuduje, ale no istnieje taka szansa, deal w teorii tragiczny, w praktyce możemy wyjść tylko na plus
0
W sumie to mnie to bawi bardzo-
https://vm.tiktok.com/ZMNW4Vypu/
8
Ale Auba będzie gwizdany przez fanów Arsenalu coś czuję
9
@P33ck imo Ney ma w sobie podobny talent jaki miał Ronaldinho, oboje mogli potoczyć swoje kariery o wiele lepiej
4
@korn234 za mało oglądasz meczu
39
Gole, golami, ale chłop schodził głęboko, konstruował akcje, ściągał obrońców, meeeeeega inteligentny, dojrzały i jakościowy zawodnik
4
Terstegen to mi troche Valdesa przypomina, raz gra mecz boga i kazdy go chwali, potem zrobi jakiegos kiksa i kazdy chce go zmieniac i tak w kółko XD
29
Ale bym sobie pooglądał znów Araujo na ŚO
1
Pierwsza połowa do przepracowania, liczy sie wynik, a ten jest bardzo dobry
7
Ja to zawsze jestem ciekaw co czują ludzie co chcieli np. zwalniać już pokolei wszystkich w pierwszej połowie xD
1
Fdj na pozycje Gaviego i pjanić na cdm imo
6
@Katalonbar bitwa o najmocniejsza lige farmerów
1
Bayern 3 mecze i 15 goli, ewidentnie Lewy stopował...
0
Czuje w kościach że Ferran dziś pozamyka mordy niedowiarkom
3
@Krystian1588 mimo wielu błędów, nadal jest to czyjaś praca, w chuj tam stresu musi być ogólem
0
@J4no ciekawy klub piłkarski
0
Prócz Barcelony komu kibicujecie? Ja w tym sezonie szczerze kibicuje Arsenalowi, chciałbym zeby wrócili do LM
2
@Image ile? XDD
0
Siema, nie śledziłem kilka dni co tu się dzieje, wiadomo czy po meczu ktoś ma jakieś urazy?
1
Moi znajomi dzis na imprezkach, a ja z olbrzymim uśmiechem przed telewizorem czekam na mecz, super sprawa
0
Dobra panowie, szybka pomoc, ziomek wyszedł z laską na coś ala randke i pisze mi zebym za jakies 20 min zadzwonił i coś ogarnął, żeby sobie mógł pójść, jaką historie mu tam zapodać, żeby szybko mógł laske spławić XD
0
Ronaldo to tam depresji dostanie jeszcze xD
0
Manchester United wyznaje zasadę że raz się przegrywa a raz się przegrywa
22
Lewy na każdej okładce hahah
0
Ludzie płaczą o tą rejestracje, a no nie jest to możliwe, że zarząd ściągałby tako piłkarzy jeśli nie mógłby ich zarejestrować, to tak nie działa, dajcie spokojnie działać, nie panikujcie XD