1

Kto nieironicznie używa jeszcze Facebooka?xD

22

@FC1899Barca prime Suarez>>>>>>>>prime Lewy

35

Powinno być "nigdy nie miałem umiejętności żeby jakikolwiek trener mi zaufał"

1

20+zmienne i mimo tego że go lubię to z miłą chęcią powiem papa

0

@sergio5 to 1-1 my rozczarowaliśmy go pod koniec, on nas przez cały pobyt

2

@mesi8191 wliczone w to będą bonusy za ew. występy, lepiej płacić za niego i ew. Dostawać siano jak będzie grał, niż żeby po prostu był u nas poza kadrą i zgarniał pieniądze za nic, plus możemy spekulować na temat tego czy się odbuduje, ale no istnieje taka szansa, deal w teorii tragiczny, w praktyce możemy wyjść tylko na plus

0

W sumie to mnie to bawi bardzo-
https://vm.tiktok.com/ZMNW4Vypu/

8

Ale Auba będzie gwizdany przez fanów Arsenalu coś czuję

9

@P33ck imo Ney ma w sobie podobny talent jaki miał Ronaldinho, oboje mogli potoczyć swoje kariery o wiele lepiej

4

@korn234 za mało oglądasz meczu

39

Gole, golami, ale chłop schodził głęboko, konstruował akcje, ściągał obrońców, meeeeeega inteligentny, dojrzały i jakościowy zawodnik

4

Terstegen to mi troche Valdesa przypomina, raz gra mecz boga i kazdy go chwali, potem zrobi jakiegos kiksa i kazdy chce go zmieniac i tak w kółko XD

29

Ale bym sobie pooglądał znów Araujo na ŚO

1

Pierwsza połowa do przepracowania, liczy sie wynik, a ten jest bardzo dobry

7

Ja to zawsze jestem ciekaw co czują ludzie co chcieli np. zwalniać już pokolei wszystkich w pierwszej połowie xD

1

Fdj na pozycje Gaviego i pjanić na cdm imo

6

@Katalonbar bitwa o najmocniejsza lige farmerów

1

Bayern 3 mecze i 15 goli, ewidentnie Lewy stopował...

0

Czuje w kościach że Ferran dziś pozamyka mordy niedowiarkom

3

@Krystian1588 mimo wielu błędów, nadal jest to czyjaś praca, w chuj tam stresu musi być ogólem

0

@J4no ciekawy klub piłkarski

0

Prócz Barcelony komu kibicujecie? Ja w tym sezonie szczerze kibicuje Arsenalowi, chciałbym zeby wrócili do LM

2

@Image ile? XDD

0

Siema, nie śledziłem kilka dni co tu się dzieje, wiadomo czy po meczu ktoś ma jakieś urazy?

1

Moi znajomi dzis na imprezkach, a ja z olbrzymim uśmiechem przed telewizorem czekam na mecz, super sprawa

0

Dobra panowie, szybka pomoc, ziomek wyszedł z laską na coś ala randke i pisze mi zebym za jakies 20 min zadzwonił i coś ogarnął, żeby sobie mógł pójść, jaką historie mu tam zapodać, żeby szybko mógł laske spławić XD

0

Ronaldo to tam depresji dostanie jeszcze xD

0

Manchester United wyznaje zasadę że raz się przegrywa a raz się przegrywa

22

Lewy na każdej okładce hahah

0

Ludzie płaczą o tą rejestracje, a no nie jest to możliwe, że zarząd ściągałby tako piłkarzy jeśli nie mógłby ich zarejestrować, to tak nie działa, dajcie spokojnie działać, nie panikujcie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?