0

@Image business is business, głupi ludzie dużych pieniedzy nie zarabiaja

0

@Image własnie zobaczyłem na ig, a jeszcze miesiąc temu pismaki wszystkie gadały ze juz podpisany z realem XDD

0

@Rewolucja123 a czyli wieczne pogłoski?

0

Dziś sie budze i widze, że ponoc Mbappe zostaje w psg, prawda to?

0

@taris tylko ze bayern a barca to inny swiat, nie wiem obawiam sie, ale wierze ze bedzie git

1

@Fenelon Neymar przechodząc do psg, zatrzymał sobie kariere, a ten kto stoi tak naprawde sie cofa

3

Coś czuje, że jesli dojdzie do tego transferu to będzie giga klapą, chociaż marketingowo odda..

0

Ufam Xaviemu, życze sobie i Wam, żeby następny sezon był o wiele bardziej owocny

2

@Janiama tylko że na rambli to tak zawsze, gra de Jong=źle, nie gra=źle bo brakuje czegoś, oni myślą, że żeby być użytecznym to trzeba strzelić 20 goli i zanotować 50 asyst xD

0

@Harnas2 wydaje mi się, że najważniejsze są teraz pensje mimo wszystko, za lengleta, umtitiego itd. i tak rozsądnych pieniędzy byśmy nie wzięli, ale ich odejść nawet za darmo daje oddech jeśli chodzi o pensje i możliwość nowych transferów, bez problemów w rejestracji

2

@Oskar00 Tylko, ze w barcelonie transfery to jest jedna wielka niewiadoma, ktos moze byc super, przychodzi do barcy i gra piach i na odwrót, fdj troche złapał wiatru w skrzydła u boku Xaviego i moim zdaniem bedzie progresował + jest juz sprawdzony

11

Ja bym widział pedriego z 6, a Gaviego z 8

2

@MesQueUnClub96 Mogłbym opisać cały etap szkolnictwa, nauczyciele mnie raczej nie darzyli sympatią XD

0

Ogólnie jak city nie strzeli to jestem pewien, że w 94 min. pojawi się jakiś Ramos na szybko z Paryża, strzeli z główki i Madryt po dogrywce przejdzie, tak jest zawsze xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho 11 bramek, wezmy tez pod uwage to ze salah to skrzydłowy a benzema typowa 9, łowca bramek

5

Kazdy znow gada o Benzemie, a Live mozliwe, ze zdobedzie wszystko co da sie zdobyc w tym sezonie i Salah znow ma potezne statystyki, takze ta zlota pilka to nie na 100% dla benzemy poki co, niech sezon dojdzie do konca chociaz

0

@snoop to nie usprawiedliwia naszej słabej gry xd

4

Przyszły kapitan, nie zapraszam do dyskusji

0

@MICHU2 15 meczy bez porażki przychodząc do klubu w rozsypce, ale rozumiem że 3 porażki z rzędu na cn to już trzeba wszystkich zwolnić, jakby każdy miał taki mental jak ty, dalej byśmy jeździli na koniach pewnie

0

@AllBundy zgaduje że ferrana, aube, frankiego, desta itd. też najchętniej by wzysscy sprzedali? Bo jak mówisz że był wysyp o xavim to to na 100% też było xDD

0

Pisali już tu wczoraj że Xavi out bo nie sprawdzałem rambli? Zgaduje że na pewno jakiś pajac się taki pojawił

0

Liczę dziś na przebudzenie chłopaków, coś jak Arsenal, po przerwie na reprezentację

3

@MessiTheBesst po swoich znajomych wiem, że praca za telefonem przy takich rejestracjach, niszczy psyche bo ludzie myślą, że wszystko co źle z placówką zależy od tych ludzi za telefonem, wyżywają się na nich, często traktują jak jakichś podwładnych, a potem się ludzie dziwią, że taka osoba za telefonem brzmi jak suka

2

Ludzie piszą o Benzemie, a to Salah zasługuje na złotą piłkę jak nikt inny

1

Już wiem co muszą czuć kibice totenhamu, jak są pewni tego, że w sezonie żadnego trofeum nie będzie

0

Nie ma słabych drużyn w Europie

0

Mam wrażenie że o wiele płynniej piłka przechodzi niż z eintrachtem a ledwo 5 min

0

Jak przewidujecie dzisiejszy mecz?

22

@MrPGG cieszą się bo to całkiem możliwe, że da im mistrzostwo xD Nam wygrana z nimi poza nadziejami na chociażby LE nie dała nic więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?