@fart i co to zmienia? XD Mielismy juz wpierd... od napoli zebrać, porażka boli, eintracht zasługiwał na wygraną w tym meczu i tyle, trzeba wyciągnąc wnioski
Ludziom sie powaliło w głowach i zapomnieli w jakim stanie nas Xavi przejmował, nadal jesteśmy w odbudowie i nie bedzie wiecznie gładko, mam nadzieje, że z tego dwumeczu Xavi wyciągnie jak najwiecej i lecimy dalej
@Emhyr Szczerze po obrazkach jak z Levante na stojąco oglądał końcówke meczu i wszystko przezywał, wydaje mi się, że w pewnym sensie "zajawka" odzyła i znów mu się chce jakkolwiek to nie zabrzmi
Jak zagramy w dzisiejszym meczu jak w drugiej połowie z Levante to jestem spokojny, mam nadzieje, że forma bedzie wracać po tej nieszczęsnej przerwie reprezentacyjnej..
Jedyny plus awansu realu jest taki że nie będą skupiać się w 100% na lidze, plus kolejne mecze=więcej wysiłku=więcej szans na potknięcie w Laliga, trzeba szukać plusów xD
Najbardziej nie cieszy mnie fakt samej wygranej ale fakt tego że, kilka miesięcy temu każdy chciał sprzedawać ter stegena, każdy mówił że Luuk de Jong tragiczny, Garcia beznadziejny transfer, Dembele skreślony całkowicie, a dziś ci piłkarze dają nam jakże ważne 3 punkty, Xavi pozmieniał wiele piłkarzy na dobre i to mega cieszy
Xavi wpuścił specjalnie lengleta, żeby pokazać że ma nosa do zmian, najpierw Gavi i Pedri, potem lenglet żeby było ciężej ofc i na koniec Luuk de Goat, niesamowity jest ten Xavi
Ludzie piszą że auba tragiczny, ale on nie dostał żadnej piłki porządnej, po większość kontaktów musi się cofać, a jak już Dembele minie 3 to kończące podanie niedokładne, ale może się mylę nie wiem
0
@Rastafarnianin ale potwierdzone info przez klub czy pismaki?
0
Wiadomo co z Pedrim?
0
Wydaje mi się że kibice Barcelony za bardzo zachlysneli się tym 4-0, a jeszcze spooooro rzeczy jest do naprawy
1
@fart i co to zmienia? XD Mielismy juz wpierd... od napoli zebrać, porażka boli, eintracht zasługiwał na wygraną w tym meczu i tyle, trzeba wyciągnąc wnioski
13
Ludziom sie powaliło w głowach i zapomnieli w jakim stanie nas Xavi przejmował, nadal jesteśmy w odbudowie i nie bedzie wiecznie gładko, mam nadzieje, że z tego dwumeczu Xavi wyciągnie jak najwiecej i lecimy dalej
0
@Stagiryta nie no was już całkiem coś pogrzało
22
Super protest w momencie w którym drużyna potrzebuje dopingu
0
Mocno wierzę jeszcze w naszą wygrana
6
@talizmo najpierw trzeba do niego dojść
5
Idealny mecz dla Minguezy zeby pokazał czy jest coś warty, jak wezmie to do siebie jak Garcia chociazby w ostatnich meczach, to bedzie dobrze
1
@Emhyr Szczerze po obrazkach jak z Levante na stojąco oglądał końcówke meczu i wszystko przezywał, wydaje mi się, że w pewnym sensie "zajawka" odzyła i znów mu się chce jakkolwiek to nie zabrzmi
5
Jak zagramy w dzisiejszym meczu jak w drugiej połowie z Levante to jestem spokojny, mam nadzieje, że forma bedzie wracać po tej nieszczęsnej przerwie reprezentacyjnej..
1
@Jacu327 Kiedyś Casillas, teraz nikt
0
@Tasde ograłem już, zajebista zabawa, jedna z lepszych gier w jakie grałem singleplayer
0
Siedze na l4 do konca tygodnia i ograłbym jakieś solowe gierki na ps'a, polecicie coś ciekawego? Z góry wielkie dzięki!
3
Jedyny plus awansu realu jest taki że nie będą skupiać się w 100% na lidze, plus kolejne mecze=więcej wysiłku=więcej szans na potknięcie w Laliga, trzeba szukać plusów xD
0
Jesli real też by odpadł to kto złota piłkę dostaje?
1
W Madrycie to będą koszmary mieli z żółtymi strojami, Barca 4-0, teraz Chelsea 3-0 xD
12
Znając real w lm ktoś w 90 z główki strzeli i przejdą dalej
36
Z tą pomocą od lengleta troszkę poleciał
0
@swiergol2 brzmi jak jakiś film trochę
1
@Emhyr mogłeś wymienić tylko pierwsza 3 bo na busiego zastępstwa dobrego póki co nie ma
1
Najbardziej nie cieszy mnie fakt samej wygranej ale fakt tego że, kilka miesięcy temu każdy chciał sprzedawać ter stegena, każdy mówił że Luuk de Jong tragiczny, Garcia beznadziejny transfer, Dembele skreślony całkowicie, a dziś ci piłkarze dają nam jakże ważne 3 punkty, Xavi pozmieniał wiele piłkarzy na dobre i to mega cieszy
0
@Tuc 9 z samej pamięci
2
Xavi wpuścił specjalnie lengleta, żeby pokazać że ma nosa do zmian, najpierw Gavi i Pedri, potem lenglet żeby było ciężej ofc i na koniec Luuk de Goat, niesamowity jest ten Xavi
40
W pierwszej połowie prawie zasnąłem, w drugiej miałem zawał kilka razy, ale rollercoaster
23
@Roobo dodalbym Garcię, prócz tej ręki, bardzo dobry mecz
0
@damiano996 co to za logika w ogóle xD to że ktoś ma mentalność typowego Polaka nie znaczy że ty też musisz mieć
5
Ludzie piszą że auba tragiczny, ale on nie dostał żadnej piłki porządnej, po większość kontaktów musi się cofać, a jak już Dembele minie 3 to kończące podanie niedokładne, ale może się mylę nie wiem
0
Czy po ostatnich występach, jako prezydent klubu przedłużylibgscie umowę z Dembele na jego warunkach? Czy mimo wszystko byście odpuścili