52

W końcu reinkarnacja Desta, mega szczęśliwy jestem z tego powodu

0

Ale alba ciasteczka daje

6

Cieszy Araujo, po zwycięstwo

0

Mega szkoda, że nie mogłem oglądać jego bramek w barwach Barcy, dobrze, że widziałem chociaż jedną..

0

@Hubsao zapomniałeś chyba o meczach Barcelony w tym sezonie

3

Jesli real bedzie grał takiego kloca jeszcze troche, to jest szansa dogonic, ale wszystko zalezy od nas

23

Wszyscy tak narzekaja na Busiego a zgaduje ze będą płakać po jego odejsciu, jak nie bedzie nikogo dobrego w jego miejsce

0

@amanter Ramos to tam zdjęcia poszedł porobić chyba xD

15

Jak bedzie wykazywał taką determinacje jak po wejściu w meczu z Atm, to biore w ciemno, szczególnie, że Ferran nie odnajduje się jakoś super na "9"

75

Bez różnicy, a kaska wpadnie, także git

0

oby było tych kontuzji jak najmniej

3

@Worny ciary miałem jak to oglądałem

62

Dobry mecz okraszony głupim zachowaniem, ale overall na plus bardzo

23

Szanuj a bedziesz szanowany

0

Oby tylko bez nerwowki w końcówce i będę spełniony

0

@haryveb944 bardzo dobry mecz

0

@WisniaKala jest jak jest xD

2

Czym się różni dobry sex od dzisiejszego meczu? Sex trwa max 3 minuty a mecz 90, a przyjemność ta sama hehe xD

2

Jazdaaaaaaaaaaaaa

3

Xavi top, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma oczym

5

Opłacało się czekać na ten mecz aż tyle

5

Halo napiszcie teraz że Adama to zły transfer i że źle staty ma, NAWET MI WAS NIE ZAL

0

Ale Muller ma mega staty w tym sezonie

2

@Ghotti Puyol to jedyny wybór jesli chodzi o odmłodzenie kogoś

3

@Coutinho007 własnie mam tego swiadomość i przez to jeszcze bardziej to boli

0

@sebasek99 ciężko tu doradzić, bo cała ta historia jest w chuj toksyczna i powykręcana od początku do końca

19

Tylko ten dembele boli mnie w serce

0

@sebasek99 jak ma chłopa to odpusc, ja mam takie zasady, że zajętych nie tykam, tak samo jak niechciałbym zeby ktoś podbijał do mojej laski jakby miał swiadomość, że jest w związku proste

1

@bartas97 zaraz bedzie, ze Ronaldo blokuje innych zawodników XD

1

@Compadre no wiadomo, tak samo tu na La Rambli ktos strzeli gola to jest top, ktos zle poda do out i zmarnowane pieniądze XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?