20 lutego 2022, 17:06
52
W końcu reinkarnacja Desta, mega szczęśliwy jestem z tego powodu
20 lutego 2022, 16:49
0
Ale alba ciasteczka daje
19 lutego 2022, 18:17
6
Cieszy Araujo, po zwycięstwo
18 lutego 2022, 22:18
Mega szkoda, że nie mogłem oglądać jego bramek w barwach Barcy, dobrze, że widziałem chociaż jedną..
15 lutego 2022, 23:01
@Hubsao zapomniałeś chyba o meczach Barcelony w tym sezonie
12 lutego 2022, 18:23
3
Jesli real bedzie grał takiego kloca jeszcze troche, to jest szansa dogonic, ale wszystko zalezy od nas
11 lutego 2022, 13:41
23
Wszyscy tak narzekaja na Busiego a zgaduje ze będą płakać po jego odejsciu, jak nie bedzie nikogo dobrego w jego miejsce
10 lutego 2022, 10:12
@amanter Ramos to tam zdjęcia poszedł porobić chyba xD
9 lutego 2022, 12:04
15
Jak bedzie wykazywał taką determinacje jak po wejściu w meczu z Atm, to biore w ciemno, szczególnie, że Ferran nie odnajduje się jakoś super na "9"
9 lutego 2022, 10:16
75
Bez różnicy, a kaska wpadnie, także git
7 lutego 2022, 12:11
oby było tych kontuzji jak najmniej
7 lutego 2022, 12:10
@Worny ciary miałem jak to oglądałem
7 lutego 2022, 09:58
62
Dobry mecz okraszony głupim zachowaniem, ale overall na plus bardzo
7 lutego 2022, 09:53
Szanuj a bedziesz szanowany
6 lutego 2022, 17:34
Oby tylko bez nerwowki w końcówce i będę spełniony
@haryveb944 bardzo dobry mecz
6 lutego 2022, 17:27
@WisniaKala jest jak jest xD
6 lutego 2022, 17:25
2
Czym się różni dobry sex od dzisiejszego meczu? Sex trwa max 3 minuty a mecz 90, a przyjemność ta sama hehe xD
6 lutego 2022, 17:22
Jazdaaaaaaaaaaaaa
6 lutego 2022, 17:01
Xavi top, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma oczym
6 lutego 2022, 16:48
5
Opłacało się czekać na ten mecz aż tyle
6 lutego 2022, 16:38
Halo napiszcie teraz że Adama to zły transfer i że źle staty ma, NAWET MI WAS NIE ZAL
5 lutego 2022, 18:51
Ale Muller ma mega staty w tym sezonie
5 lutego 2022, 16:31
@Ghotti Puyol to jedyny wybór jesli chodzi o odmłodzenie kogoś
5 lutego 2022, 13:03
@Coutinho007 własnie mam tego swiadomość i przez to jeszcze bardziej to boli
5 lutego 2022, 13:02
@sebasek99 ciężko tu doradzić, bo cała ta historia jest w chuj toksyczna i powykręcana od początku do końca
5 lutego 2022, 12:59
19
Tylko ten dembele boli mnie w serce
5 lutego 2022, 12:56
@sebasek99 jak ma chłopa to odpusc, ja mam takie zasady, że zajętych nie tykam, tak samo jak niechciałbym zeby ktoś podbijał do mojej laski jakby miał swiadomość, że jest w związku proste
5 lutego 2022, 01:07
1
@bartas97 zaraz bedzie, ze Ronaldo blokuje innych zawodników XD
5 lutego 2022, 01:06
@Compadre no wiadomo, tak samo tu na La Rambli ktos strzeli gola to jest top, ktos zle poda do out i zmarnowane pieniądze XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
52
W końcu reinkarnacja Desta, mega szczęśliwy jestem z tego powodu
0
Ale alba ciasteczka daje
6
Cieszy Araujo, po zwycięstwo
0
Mega szkoda, że nie mogłem oglądać jego bramek w barwach Barcy, dobrze, że widziałem chociaż jedną..
0
@Hubsao zapomniałeś chyba o meczach Barcelony w tym sezonie
3
Jesli real bedzie grał takiego kloca jeszcze troche, to jest szansa dogonic, ale wszystko zalezy od nas
23
Wszyscy tak narzekaja na Busiego a zgaduje ze będą płakać po jego odejsciu, jak nie bedzie nikogo dobrego w jego miejsce
0
@amanter Ramos to tam zdjęcia poszedł porobić chyba xD
15
Jak bedzie wykazywał taką determinacje jak po wejściu w meczu z Atm, to biore w ciemno, szczególnie, że Ferran nie odnajduje się jakoś super na "9"
75
Bez różnicy, a kaska wpadnie, także git
0
oby było tych kontuzji jak najmniej
3
@Worny ciary miałem jak to oglądałem
62
Dobry mecz okraszony głupim zachowaniem, ale overall na plus bardzo
23
Szanuj a bedziesz szanowany
0
Oby tylko bez nerwowki w końcówce i będę spełniony
0
@haryveb944 bardzo dobry mecz
0
@WisniaKala jest jak jest xD
2
Czym się różni dobry sex od dzisiejszego meczu? Sex trwa max 3 minuty a mecz 90, a przyjemność ta sama hehe xD
2
Jazdaaaaaaaaaaaaa
3
Xavi top, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma oczym
5
Opłacało się czekać na ten mecz aż tyle
5
Halo napiszcie teraz że Adama to zły transfer i że źle staty ma, NAWET MI WAS NIE ZAL
0
Ale Muller ma mega staty w tym sezonie
2
@Ghotti Puyol to jedyny wybór jesli chodzi o odmłodzenie kogoś
3
@Coutinho007 własnie mam tego swiadomość i przez to jeszcze bardziej to boli
0
@sebasek99 ciężko tu doradzić, bo cała ta historia jest w chuj toksyczna i powykręcana od początku do końca
19
Tylko ten dembele boli mnie w serce
0
@sebasek99 jak ma chłopa to odpusc, ja mam takie zasady, że zajętych nie tykam, tak samo jak niechciałbym zeby ktoś podbijał do mojej laski jakby miał swiadomość, że jest w związku proste
1
@bartas97 zaraz bedzie, ze Ronaldo blokuje innych zawodników XD
1
@Compadre no wiadomo, tak samo tu na La Rambli ktos strzeli gola to jest top, ktos zle poda do out i zmarnowane pieniądze XD