W ogole to jak zmieniła się Barcelona w przeciagu tych kilku miesiecy, dla mnie to coś wspaniałego, znów jesteśmy kuszącym kierunkiem dla ambitnych piłkarzy
@Krisey własnie, nie ma co leciec, chłop jest młody, tak naprawde to jego 1 sezon, jest spore ryzyko ogólnie, że w przyszłosci sie coś moze popsuć tak jak z umtitim
@MesQueUnClub_87 Żółta tam była ewidentna, czerwona dyskusyjna, ogólnie teraz, nawet mozesz czysto zabrać piłke ale dostać żółtą za nadmierną agresje, w tym zagraniu nie było intencji ale skutek był taki jaki był
@Emhyr to prawda, ale nie w 100%, tak jak mowi sie ze czesto kibice to 12 zawodnik, wydaje mi sie ze przy takim natezeniu gwizdow, nie da sie od tego odciac w pełni
0
@marcin62 kiks jak zawsze z rigczem
0
Widzę że atm w formie
15
Ogólnie to nawet po tej czerwonej, czuje się jakby mniej naszych piłkarzy było na boisku
3
Trzeba przyznać że poza tym żałosnym arbitrem, to bardzo słaba połowa w naszym wykonaniu
12
Co by nie było Xavi przywrócił we mnie to uczucie w którym nie mogę się doczekać każdego kolejnego meczu, coś pięknego
8
chłop ma nieobliczalny talent
1
Imo do zrobienia, ale tak sie mowi zawsze XD
8
JUST IN: Araujo and Gavi are VERY CLOSE to renewing their contracts. [@gerardromero] (via. ig-imblaugrana)
OBY!
2
Dzwonili, potwierdzam, byłem telefonem
0
@Jacu327 wzrokowy
0
Lewy pokazuje inteligencję na boisku, piłkarz na którego nie zasługujemy
0
@Benz który od lat gra na europejskim topie xD
0
Ciekawe co powiedza ci wszyscy co narzekali że "nieszczęsny" w bramce
0
Na oglądałem się ostatnio Barcelony, więc jak na to patrzę to czuje się jakbym oglądał znajomych na orliku na który chorizmy co niedzielę xD
9
Oby sie nie odnowiło nic i lecimy
0
4
w ogole, odkad rosja wbiła na ukraine, zapomniałem kompletnie o istnieniu covida, przestał być medialny XD
16
Dojrzałość tego chłopaka czasem wprawia mnie w szok
9
@Cule1234 moim zdaniem, przedłożenie gaviego i araujo>>>>>halland który może być mega niewypałem
5
W ogole to jak zmieniła się Barcelona w przeciagu tych kilku miesiecy, dla mnie to coś wspaniałego, znów jesteśmy kuszącym kierunkiem dla ambitnych piłkarzy
0
@Krisey własnie, nie ma co leciec, chłop jest młody, tak naprawde to jego 1 sezon, jest spore ryzyko ogólnie, że w przyszłosci sie coś moze popsuć tak jak z umtitim
15
Ja mam jeszcze jakąś cichą nadzieje ze Dembele zostanie
0
@Maker0 Czemu nie ma co wspominać, Lenglet w ostatnich spotkaniach moim zdaniem stabilny bardzo
1
@macio_944 w nastepnym sezonie będą już mówili, ze zdominowani przez gre barcy
0
@MesQueUnClub_87 Żółta tam była ewidentna, czerwona dyskusyjna, ogólnie teraz, nawet mozesz czysto zabrać piłke ale dostać żółtą za nadmierną agresje, w tym zagraniu nie było intencji ale skutek był taki jaki był
0
@MesQueUnClub_87 w takich sytuacjach to nie jest usprawiedliwienie xD
0
@paweldunajecfcb zółta 100%, czerwona dyskusyjna
0
@Emhyr to prawda, ale nie w 100%, tak jak mowi sie ze czesto kibice to 12 zawodnik, wydaje mi sie ze przy takim natezeniu gwizdow, nie da sie od tego odciac w pełni
0
@Cwaniak4 jak zdobedziemy trofeum jakies to wtedy bedzie mozna tak mowic
0
@Emhyr co jak co psyche trzeba miec zeby grac w takich warunkach