0

@marcin62 kiks jak zawsze z rigczem

0

Widzę że atm w formie

15

Ogólnie to nawet po tej czerwonej, czuje się jakby mniej naszych piłkarzy było na boisku

3

Trzeba przyznać że poza tym żałosnym arbitrem, to bardzo słaba połowa w naszym wykonaniu

12

Co by nie było Xavi przywrócił we mnie to uczucie w którym nie mogę się doczekać każdego kolejnego meczu, coś pięknego

8

chłop ma nieobliczalny talent

1

Imo do zrobienia, ale tak sie mowi zawsze XD

8

JUST IN: Araujo and Gavi are VERY CLOSE to renewing their contracts. [@gerardromero] (via. ig-imblaugrana)

OBY!

2

Dzwonili, potwierdzam, byłem telefonem

0

@Jacu327 wzrokowy

0

Lewy pokazuje inteligencję na boisku, piłkarz na którego nie zasługujemy

0

@Benz który od lat gra na europejskim topie xD

0

Ciekawe co powiedza ci wszyscy co narzekali że "nieszczęsny" w bramce

0

Na oglądałem się ostatnio Barcelony, więc jak na to patrzę to czuje się jakbym oglądał znajomych na orliku na który chorizmy co niedzielę xD

9

Oby sie nie odnowiło nic i lecimy

0

polecam zapisać, tak na wypadek pokazywania swoim dzieciom jak zapytają, jak wyglądała barcelona xaviego po tym jak zdobędzie już tryplet itd. itd. XD

4

w ogole, odkad rosja wbiła na ukraine, zapomniałem kompletnie o istnieniu covida, przestał być medialny XD

16

Dojrzałość tego chłopaka czasem wprawia mnie w szok

9

@Cule1234 moim zdaniem, przedłożenie gaviego i araujo>>>>>halland który może być mega niewypałem

5

W ogole to jak zmieniła się Barcelona w przeciagu tych kilku miesiecy, dla mnie to coś wspaniałego, znów jesteśmy kuszącym kierunkiem dla ambitnych piłkarzy

0

@Krisey własnie, nie ma co leciec, chłop jest młody, tak naprawde to jego 1 sezon, jest spore ryzyko ogólnie, że w przyszłosci sie coś moze popsuć tak jak z umtitim

15

Ja mam jeszcze jakąś cichą nadzieje ze Dembele zostanie

0

@Maker0 Czemu nie ma co wspominać, Lenglet w ostatnich spotkaniach moim zdaniem stabilny bardzo

1

@macio_944 w nastepnym sezonie będą już mówili, ze zdominowani przez gre barcy

0

@MesQueUnClub_87 Żółta tam była ewidentna, czerwona dyskusyjna, ogólnie teraz, nawet mozesz czysto zabrać piłke ale dostać żółtą za nadmierną agresje, w tym zagraniu nie było intencji ale skutek był taki jaki był

0

@MesQueUnClub_87 w takich sytuacjach to nie jest usprawiedliwienie xD

0

@paweldunajecfcb zółta 100%, czerwona dyskusyjna

0

@Emhyr to prawda, ale nie w 100%, tak jak mowi sie ze czesto kibice to 12 zawodnik, wydaje mi sie ze przy takim natezeniu gwizdow, nie da sie od tego odciac w pełni

0

@Cwaniak4 jak zdobedziemy trofeum jakies to wtedy bedzie mozna tak mowic

0

@Emhyr co jak co psyche trzeba miec zeby grac w takich warunkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?