11

Bawi mnie sytuacja taka, że kazdy fan MU jarał sie tym ronaldo, a teraz piszą RonaldoOut na instagramie XD

0

do 6 razy sztuka proste

5

Dzień bez pogłosek transferowych Dembele, to dzień stracony

1

Nie przypominajcie o tym pajacu prosze

49

Alemany Gigachad

1

@jackdaniels niezły boxdel z ciebie

2

No i super, oby udowodnił swoja wartość

1

Szczerze, aktualnie każdy miesiąc jest mesiącem trudnych wyzwań..

5

Niech on już idzie do tego PSG, rzygać mi się chce jak patrzę na tą sage z nim związaną

3

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/023/397/C-658VsXoAo3ovC.jpg troche tak mi to wygląda, patrząc na ten artykuł

10

Od razu mam uśmiech jak widze jego twarz, chłop kocha ten klub, mam nadzieje, że nasza szatnia bedzie brała tylko z niego przykład!

23

@masq niedługo zwierzęta światła i ciemności będą się baly

0

@JarekS oglądałeś ostatnie mecze w wykonaniu abde? Bo z tym braniem gry na siebie to poleciales

1

@GeneralXavi negujesz a potem dodajesz, to o czym ja mowie, nic nie tracimy na tym trasferze, moze nam dac wiele dobrego ale nie musi, a ludzie i tak płaczą, że źle i do tego odnosi sie mój komentarz :)

61

Mam nadzieje, że pozamyka mordy ludziom co płaczą, że słaby transfer

6

i git, fajnie odpalił ale szybko się spalił niestety

4

@Pilka_jest_okragla kto by się spodziewał

0

@kkbarca spokojnie, przychodzi Adama, podzieli się kilkoma zastrzykami i będzie forma

4

@FafitFCB i to by było na tyle

13

Szczerze, jeśli doszło by to do skutku, śmierdzi mi to kolejna klapą transferową, oby tak nie było

0

@Dzieniu zazdroszczę

1

@Janiama ale to norma w tym kraju, od każdego wszyscy coś wymagają, mimo tego, że tylko siedzą przed telewizorem i nawet nie wiedzą ile trudu musi taki sportowiec wkładać w same przygotowania, Polska to bardzo zawistny kraj, ludzie tu często cieszą się nawet z porażek naszych sportowców także to mówi samo za siebie jaka jest tu mentalność, taka moja subiektywna opinia

4

@LioMessi10 wydaje mi się, że jeszcze sporo chłopaków ze szkółki dostanie szansę, nie tylko sanz

7

@KrwawiaceoczyVEB ciasteczko, ciasteczkiem, ale strzał też petarda

0

@tomasz.s94 czy ja wiem, sprzedawać go za 15mln to trochę bez sensu, a jakby poprawił wykończenie to sporo by wnosił do naszej aktualnej drużyny

3

Ousmane Dembele wants to bypass his agent and speak directly with Joan Laporta. The player insists that his intention is extend his contract at Barcelona. He wants to unblock the situation. (Source: @sport)

Co prawda to tylko sport, ale co myślicie?

4

@Emhyr ale serducho oddane dla reprezentacji

0

@Rewolucja123 niedługo będą informacje, ze ktoś miał zaczesaną grzywke na lewą strone, co może sugerować na zdenerwowanie XD

1

@LaRoja smiechy smiechami, ale barcelona w skrocie potrzebuje piłkarza kreatywnego, a potem dopiero mozemy szukac łowcy bramek, typowej 9

0

W Hiszpanii już nie ma słabych zespołów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?