2

@Michu94 Wojownik, mamy młodziaków z super mentalem, to cieszy

0

@sokot humor troche jak, hehe chłop się przebrał za babe XD

5

@Rewolucja123 wszyscy Ci zawodnicy to tak naprawde tykające bomby, są młodziutcy, ich forma bedzie skakać od góry do dołu, trzeba czasu zeby wiedziec co sie z tego wykluje

1

@kulka Po odejsciu cou, chyba nadal nie mozemy tego zrobić, ale nie wiem w 100%

2

@Pilka_jest_okragla Trzy punkty zdobywalismy z Espanyolem ktory jest na 11 miejscu w tabeli, Villarrealem - 8, Elche - 17, Mallorca - 15, jedyne poważne sprawdziany moim zdaniem to był Betis z którym przegralismy i Sevilla z którą padł remis ale bardzo optymistyczny, ogólnie to zobaczymy jak pojdzie z troche mocniejszymi rywalami, bo szykuje sie napięty grafik, podsumowując, idziemy w dobyrm kierunku, ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca moim zdaniem

6

Tu z każdym kolejnym dniem coraz bardziej kuriozalne te pogłoski transferowe widzę xD

0

@paweldunajecfcb polecam zaczynać od fbw, nie bać się pytać innych ludzi czy robisz coś źle, nagrywać to co robisz i korygować błędy, nie pchać się na duże ciężary, tylko spokojnie pracować nad techniką, takie tipy odemnie

3

@Swistus172 gdzie ci co pisali ze max 50% xD

1

@Luciano99 wydaje mi się, że nawet namówilby do powrotu mojego, po tym jak wyszedł po mleko 20 lat temu

0

@Pilka_jest_okragla wszystko jest możliwe, ja wierzę, co do umtitiego, rozwiązanie umowy? Ale to też wiąże się z kosztami

1

@Kitek1640 bardzo spoko, miłe, dzień dobry na klatce mówi

1

@Pilka_jest_okragla umtiti się nie ruszy bo jest mu tu wygodnie, nic nie robi a zarania sporo, Luuka nikt nie chce, a ziomek mówi, że chce iść tylko do w miarę dobrego zespołu, z Dembele ciągła niewiadoma, agenci chcą pewnie już 200mlm rocznie bo strzelił gola, także to nie takie proste

0

@Pawel13sz styl nie powala, ale trener całkiem dobry

11

@patrykzmc2000 umtiti to prędzej zacznie latać niż odejdzie sam z siebie

0

@tomek8756 jedyny prawidłowy rozkład jazdy, to jazda z ku..

8

Niby niewygodny rywal, ale na takich meczach jesteśmy w stanie odbudowywać się najbardziej

0

Kolega pyta o linka

0

@Bunk420 czyli same plusy

4

@amanter w Bayernie miał olbrzymią konkurencję, Plus miał jakieś przebłyski

1

@Firestone ja się nie zdziwię, jak Cou będzie grał pierwsze skrzypce w Aston, wydaje mi się, że to po prostu piłkarz który kompletnie nie pasuje do Barcelony, ale nie jest wcale taki zły

0

@Mns21 zgaduje że będzie opcja wykupu, albo nawet obowiązek, więc spokojnie

1

@Hanok jaka reprezentacja takie joga bonito xD

38

Ponad sto mln za piłkarza, a teraz cieszymy się, że ktos zapłaci za niego większą część wynagrodzenia, trochę smutne patrząc na całokształt, z drugiej strony spoko patrząc na aktualną sytuację

2

@tbas to normalne, że nie schodzi z pensji, każdy by tak zrobił, ale oczywiście każdemu patrząc na to z 3 osoby, włącza się jakiś ascetyzm i najlepiej to żeby wszystko oddali xD

0

@VegasVeB w sensie ja moge zapłacić, ale np. za kilka filmow od razu, a nie 10zł za kazdy

0

Jest gdzies miejsce w którym obejrze filmy Marvela w fajnej jakosci i tak zeby nie płacić 10zł za kazdy film? Wiem, że kiedyś były na Netflix, potem na HBO, a teraz?

4

@doc Kazda opcja>za darmo, takze moim zdaniem git

0

@patrykzmc2000 jeszcze jakby ktos Umtitiego w walizke spakował tak, żeby z nim pojechał to by było cudnie

0

Ciekawe w sumie, że drużyny z La ligi wygrywają z 3 ligowcami 1 golem, praktycznie każdy mecz dziś

2

@TylkoBarca7273 gra jeszcze zostawia sporo do życzenia, ale patrząc na braki kadrowe i czas który miał Xavi na poukładanie to giga top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?