0

@busquets5 za kogo Nico niby?

3

Niech on juz wypier...

0

@NaFazieHitman jakim sposobem, ja po prostu stwierdzam fakt, nie oglądam jego gal etc.

0

@Medium polecam przesluchac, doba hotelowa, jak wjeżdża agresywnie

0

@Pogba kinny to już był szefem w gugu

6

@ranger3120 chłop jest po prostu głupi xD

0

@Medium fukaj z asluchalnego gościa, do giga szefa przez pryzmat tej płyty, subiektywnie oczywiście

1

Aktualnie moim zdaniem jest tak samo ważny, więc słusznie

0

@Nhyz widzę że większość rockowe klimaty, ciekawe, a słucha ktoś jakiejs starej amerykańskiej szkoły jeśli chodzi o rap?

0

Jakiej muzyki słuchacie? Macie jakiś ulubiony kawałek/wykonawcę?

4

Szczerze Dest moim zdaniem może się odbudować jeszcze gdzieś na wypożyczeniu, Puig jest po prostu za słaby

0

Niech Araujo pracuje na własną marke, a nie na porównanie do Puyola, mam jedynie nadzieje, ze jego kariera w Barcelonie, bedzie rownie sukcesywna co Carlesa

0

@Adi123456789 akurat Messi dość niski

0

@Nazio87 zrób i wstaw jak nauczysz się znaczenia sarkazmu

4

Boli was wielki Lewandowski

0

@tomek8756 kto by się spodziewał

2

@david89 jest dużo fp na instagramie, gdzie newsy są w miare szybko i po ang. np. blaugrana, plusbarca_, madaboutbarca

6

Wiatr dzis jest tak silny, że wywiał mi wszystkie resztki chęci do pracy w poniedziałek

0

Nadrabiam newsy z kilku dni i stwierdzam, że Dembele jest jakoś skrajnie odklejony, zgaduje że grał sobie w Fifę na career modzie, dał sobie pensję jakąś z kosmosu, wyimaginowal sobie jakby to było w rzeczywistości i teraz spełnia ten plan xD innej opcji nie widzę

1

@Kusco15 mi nawet chęć do oglądania meczów wtedy przepadła

0

Jak myślicie, simeone zostanie wyrzucony/zrezygnuje czy zostanie?

0

@Azacca chciałbym przestać żyć przeszłością i cieszyć się teraźniejszością w pełni

0

Swoją drogą, były jakies kontuzje wczoraj?

0

Ogólnie co do meczu to niby człowiek wiedział, ale się trochę łudził

4

Ogólnie czekam aż ktoś zrobi kompliacje wszystkich strzałów Dembele które lecą do ciepłych krajów w tym sezonie

0

Raz się przegrywa a raz się przegrywa, ale tym razem z nutką optymizmu

0

Póki co abde i mephis nie chcą żebym walił fikola, nie spodziewałem się takiego sabotażu

37

Jak Barca wygra wale fikołka z balkonu

5

Serio wierzyłem w ta wygraną, czemu znów trzeba się obejść smakiem..

0

@Kubix93 real tragicznie dziś gra, ale trzeba się cieszyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?