Niech Araujo pracuje na własną marke, a nie na porównanie do Puyola, mam jedynie nadzieje, ze jego kariera w Barcelonie, bedzie rownie sukcesywna co Carlesa
Nadrabiam newsy z kilku dni i stwierdzam, że Dembele jest jakoś skrajnie odklejony, zgaduje że grał sobie w Fifę na career modzie, dał sobie pensję jakąś z kosmosu, wyimaginowal sobie jakby to było w rzeczywistości i teraz spełnia ten plan xD innej opcji nie widzę
0
@busquets5 za kogo Nico niby?
3
Niech on juz wypier...
0
@NaFazieHitman jakim sposobem, ja po prostu stwierdzam fakt, nie oglądam jego gal etc.
0
@Medium polecam przesluchac, doba hotelowa, jak wjeżdża agresywnie
0
@Pogba kinny to już był szefem w gugu
6
@ranger3120 chłop jest po prostu głupi xD
0
@Medium fukaj z asluchalnego gościa, do giga szefa przez pryzmat tej płyty, subiektywnie oczywiście
1
Aktualnie moim zdaniem jest tak samo ważny, więc słusznie
0
@Nhyz widzę że większość rockowe klimaty, ciekawe, a słucha ktoś jakiejs starej amerykańskiej szkoły jeśli chodzi o rap?
0
Jakiej muzyki słuchacie? Macie jakiś ulubiony kawałek/wykonawcę?
4
Szczerze Dest moim zdaniem może się odbudować jeszcze gdzieś na wypożyczeniu, Puig jest po prostu za słaby
0
Niech Araujo pracuje na własną marke, a nie na porównanie do Puyola, mam jedynie nadzieje, ze jego kariera w Barcelonie, bedzie rownie sukcesywna co Carlesa
0
@Adi123456789 akurat Messi dość niski
0
@Nazio87 zrób i wstaw jak nauczysz się znaczenia sarkazmu
4
Boli was wielki Lewandowski
0
@tomek8756 kto by się spodziewał
2
@david89 jest dużo fp na instagramie, gdzie newsy są w miare szybko i po ang. np. blaugrana, plusbarca_, madaboutbarca
6
Wiatr dzis jest tak silny, że wywiał mi wszystkie resztki chęci do pracy w poniedziałek
0
Nadrabiam newsy z kilku dni i stwierdzam, że Dembele jest jakoś skrajnie odklejony, zgaduje że grał sobie w Fifę na career modzie, dał sobie pensję jakąś z kosmosu, wyimaginowal sobie jakby to było w rzeczywistości i teraz spełnia ten plan xD innej opcji nie widzę
1
@Kusco15 mi nawet chęć do oglądania meczów wtedy przepadła
0
Jak myślicie, simeone zostanie wyrzucony/zrezygnuje czy zostanie?
0
@Azacca chciałbym przestać żyć przeszłością i cieszyć się teraźniejszością w pełni
0
Swoją drogą, były jakies kontuzje wczoraj?
0
Ogólnie co do meczu to niby człowiek wiedział, ale się trochę łudził
4
Ogólnie czekam aż ktoś zrobi kompliacje wszystkich strzałów Dembele które lecą do ciepłych krajów w tym sezonie
0
Raz się przegrywa a raz się przegrywa, ale tym razem z nutką optymizmu
0
Póki co abde i mephis nie chcą żebym walił fikola, nie spodziewałem się takiego sabotażu
37
Jak Barca wygra wale fikołka z balkonu
5
Serio wierzyłem w ta wygraną, czemu znów trzeba się obejść smakiem..
0
@Kubix93 real tragicznie dziś gra, ale trzeba się cieszyć