0

@Worny w sumie to tak xD

1

Celta Vigo-Barcelona 3-3/2-1
Beleares-Celta Vigo 2-1
Barca B-Beleares 3-1

Wniosek prosty Barcelona B>Barcelona

0

Biorac pod uwagę że wszyscy są zdrowi, jaka najlepsza wyjściowa jedynastke byście wystawili będąc Xavim?

0

@michal26 po każdym szczepieniu, możesz być nosicielem, ale nie miec żadnych objawów

2

@Firestone z nieoficjalnych źródeł wszyscy powiedzieli że szkoda gadać, więc poniekąd prawda

8

Dembele po meczu- liczą się 3 punkty

0

@Transu96 dawka wieczną to chyba już taka drewniana pod ziemią

0

@michal26 po szczepieniu nadal można być chorym, ale objawy lżejsze

0

@FCB_dimiC niebiescy Vabank

12

@prison83 spokojnie jeszcze 7 przypominających i nic już cię nie zarazi

0

@Woland10 Dembele wziął do serca ta podobiznę chyba też, bo aż zarządzał kasy prawie takiej jak miał messi xD

4

Generalnie patrząc na obronę przeciwnej drużyny, a oglądam mecz jakieś 20 min bo wcześniej nie mogłem, to jest mi wstyd, zwyczajnie po ludzku wstyd

49

Agent Dembele po golu zarządzał 120mln rocznie, 2 krowy, game pass na Xboxa i ponoc, zestaw z drwalem

0

@Nhyz *na świecie nie ma słabych zespołów, sorka

1

W Hiszpanii nie ma słabych zespołów

0

Coś czuję, że Xavi straci głos w szatni

1

Nie oglądam męczu, wchodzę na La ramble i już wiem kto chujowo gra xD

26

Pjanic nieźle odklejony

1

Są plusy tego, że wyleciało nam pół składu, w pierwszym gra teraz sporo osób z rezerw, co może rzutować na ich cenę, więc w teorii klub zarabia

1

@SantinoFortelos myślałem, że tego typu żarty przestały śmieszyć ludzi już dawno

3

@kuz zamiast tego mozesz po prostu wprowadzić do głowy filtr który po prostu pominie to co cię nie interesuje

1

@MesQueUnClub96 to "efekt Ronaldo" to lekka satyra, bo aktualnie to ciągnie ich poniekąd

6

@ricardo0705 tak samo mówili o vidalu, Paulinho itd. transfer czy zły czy dobry możemy powiedzieć po występach zawodnika który przychodzi, jeśli Xavi ma jakiś plan na niego, a że aktualnie nie stać nas na inną 9, to ja mu ufam

13

Na półmetku poprzedniego sezonu Manchester United był liderem tabeli z przewagą jednego punktu nad City.
Na półmetku tego sezonu United jest siódme ze stratą 22 oczek do City. | via meczyki.pl

Efekt Ronaldo?

13

@dzefrej234 może nie da tyle co kiedyś na boisku, ale w szatni ten człowiek może pokazać co to znaczy być zawodnikiem Barcy

28

Ale bym chciał żeby to byl w końcu w pełni udany transfer

3

Co by nie było, ja widzę zmianę, głównie w mentalu naszych po przyjściu Xaviego, więcej walki, widać nawet jak drużyna cieszy się po zdobytych bramkach

0

@doc oby Fati znów czegoś sobie nie popsuł i lecimy!

0

@barcelonaLM a ja szczerze wierzę, że forma wróci

0

@Vebrol jeszcze bez pieniędzy przede wszystkim, więc bym się tak nie nastawiał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?