@ricardo0705 tak samo mówili o vidalu, Paulinho itd. transfer czy zły czy dobry możemy powiedzieć po występach zawodnika który przychodzi, jeśli Xavi ma jakiś plan na niego, a że aktualnie nie stać nas na inną 9, to ja mu ufam
Na półmetku poprzedniego sezonu Manchester United był liderem tabeli z przewagą jednego punktu nad City. Na półmetku tego sezonu United jest siódme ze stratą 22 oczek do City. | via meczyki.pl
Co by nie było, ja widzę zmianę, głównie w mentalu naszych po przyjściu Xaviego, więcej walki, widać nawet jak drużyna cieszy się po zdobytych bramkach
0
@Worny w sumie to tak xD
1
Celta Vigo-Barcelona 3-3/2-1
Beleares-Celta Vigo 2-1
Barca B-Beleares 3-1
Wniosek prosty Barcelona B>Barcelona
0
Biorac pod uwagę że wszyscy są zdrowi, jaka najlepsza wyjściowa jedynastke byście wystawili będąc Xavim?
0
@michal26 po każdym szczepieniu, możesz być nosicielem, ale nie miec żadnych objawów
2
@Firestone z nieoficjalnych źródeł wszyscy powiedzieli że szkoda gadać, więc poniekąd prawda
8
Dembele po meczu- liczą się 3 punkty
0
@Transu96 dawka wieczną to chyba już taka drewniana pod ziemią
0
@michal26 po szczepieniu nadal można być chorym, ale objawy lżejsze
0
@FCB_dimiC niebiescy Vabank
12
@prison83 spokojnie jeszcze 7 przypominających i nic już cię nie zarazi
0
@Woland10 Dembele wziął do serca ta podobiznę chyba też, bo aż zarządzał kasy prawie takiej jak miał messi xD
4
Generalnie patrząc na obronę przeciwnej drużyny, a oglądam mecz jakieś 20 min bo wcześniej nie mogłem, to jest mi wstyd, zwyczajnie po ludzku wstyd
49
Agent Dembele po golu zarządzał 120mln rocznie, 2 krowy, game pass na Xboxa i ponoc, zestaw z drwalem
0
@Nhyz *na świecie nie ma słabych zespołów, sorka
1
W Hiszpanii nie ma słabych zespołów
0
Coś czuję, że Xavi straci głos w szatni
1
Nie oglądam męczu, wchodzę na La ramble i już wiem kto chujowo gra xD
26
Pjanic nieźle odklejony
1
Są plusy tego, że wyleciało nam pół składu, w pierwszym gra teraz sporo osób z rezerw, co może rzutować na ich cenę, więc w teorii klub zarabia
1
@SantinoFortelos myślałem, że tego typu żarty przestały śmieszyć ludzi już dawno
3
@kuz zamiast tego mozesz po prostu wprowadzić do głowy filtr który po prostu pominie to co cię nie interesuje
1
@MesQueUnClub96 to "efekt Ronaldo" to lekka satyra, bo aktualnie to ciągnie ich poniekąd
6
@ricardo0705 tak samo mówili o vidalu, Paulinho itd. transfer czy zły czy dobry możemy powiedzieć po występach zawodnika który przychodzi, jeśli Xavi ma jakiś plan na niego, a że aktualnie nie stać nas na inną 9, to ja mu ufam
13
Na półmetku poprzedniego sezonu Manchester United był liderem tabeli z przewagą jednego punktu nad City.
Na półmetku tego sezonu United jest siódme ze stratą 22 oczek do City. | via meczyki.pl
Efekt Ronaldo?
13
@dzefrej234 może nie da tyle co kiedyś na boisku, ale w szatni ten człowiek może pokazać co to znaczy być zawodnikiem Barcy
28
Ale bym chciał żeby to byl w końcu w pełni udany transfer
3
Co by nie było, ja widzę zmianę, głównie w mentalu naszych po przyjściu Xaviego, więcej walki, widać nawet jak drużyna cieszy się po zdobytych bramkach
0
@doc oby Fati znów czegoś sobie nie popsuł i lecimy!
0
@barcelonaLM a ja szczerze wierzę, że forma wróci
0
@Vebrol jeszcze bez pieniędzy przede wszystkim, więc bym się tak nie nastawiał