0

@Emhyr w tamtym sezonie pod koniec tez w sumie tak było

4

@Firestone bez sensu porównanie

9

@robimen12345 problem w tym, ze u nas kazdy jest po kontuzji, bez ogrania, albo z drugiego zespolu, wiec trzeba grac tym co sie ma

1

@Tridente2015 no wiadomo, chodzi o to, że na Fatiego musimy jeszcze poczekać

7

Imo nie ma lidera, ktory pociagnie gre reszty, tak jak kiedys messi, ronaldinho etc. Fati był mianowany nastepca, ale kontuzje robią swoje, mam nadzieje, że jakos uda sie z tym Hallandem

35

Trzymanie tego grajka, patrząc na jego wymagania finansowe, to nonsens

6

@talizmo ewidentnie mingueza, szybszy, lepszy drybling jak na obrońcę, widac że ma dna Barcelony

1

Jest wiele rzeczy do poprawy, jestem ciekaw jak będzie to wyglądało po powrocie wszystkich zawodników z kontuzji etc.

22

Barcelona bez nerwowki w końcówce, to nie Barcelona

9

Dziwnie mi sie to pisze, ale LDJ>Depay XD

0

W pełni szczerze, nie wiem co musi sie stać, zebysmy wygrali z Realem, predzej polska wyjdzie na prostą

1

Barcelona przed kazdym meczem chyba kreci kołem fortuny na ktorym jest 50/50, gramy dobrze/gramy chujowo XD

0

@Zawsze_Wierny memphisa nie możemy kategoryzować w rubryce "grał"

0

MASZYNA RUSZYL.. a nie

0

XD no tak kto by się spodziewal

2

Ostatnio Lahoz pobłażliwy dla nas, dziś sędzia strzela kartkami jak z karabinu, tak życie właśnie wygląda

0

Sanz to jak Isco wygląda xD

2

Barcelona bez nerwowki w końcówce to nie Barcelona

1

@budel17 pierwsze

1

Marzę o jeszcze jednym golu zeby nie było stresu w końcówce

0

@msmsms przed każdym meczem Barcelony stresuje się najbardziej

1

@ZiX vini to na rękach biegając wyprzedzi mingueze xD

4

Luuk to takie drewno, ale pod opieką dobrego stolarza xD

0

@tomek8756 moim zdaniem to przywilej XD

1

Zadziwiają mnie ludzie co jak terstegoen źle poda to piszą że wraca do gównianej formy, a potem jak w chórze brawo terstegen jak obroni strzał xDDD

0

Alves żałuję powrotu jak musi oglądać nasza bagietkę po jego stronie

0

@MysticCat bo tak się teraz robi, czeka się z decyzją bo jest var

1

Jakby wymienić 9, i kogoś doświadczonego na lewe skrzydło za jutgle, to by to bardzo spoczko wyglądało,

1

@sewciu50 moim zdaniem jak bedzie miał wiecej luzu, wrocą wszyscy kontuzjowani itd. w ataku, to odzyje, bo nie oszukujmy sie, cały ciężar gry w ataku w pewnym momencie spoczywał na jego barkach

4

@Medium stracić bliską osobe, a tak to autentycznie 0 lęków, 0 strachu o nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?