Imo nie ma lidera, ktory pociagnie gre reszty, tak jak kiedys messi, ronaldinho etc. Fati był mianowany nastepca, ale kontuzje robią swoje, mam nadzieje, że jakos uda sie z tym Hallandem
@sewciu50 moim zdaniem jak bedzie miał wiecej luzu, wrocą wszyscy kontuzjowani itd. w ataku, to odzyje, bo nie oszukujmy sie, cały ciężar gry w ataku w pewnym momencie spoczywał na jego barkach
0
@Emhyr w tamtym sezonie pod koniec tez w sumie tak było
4
@Firestone bez sensu porównanie
9
@robimen12345 problem w tym, ze u nas kazdy jest po kontuzji, bez ogrania, albo z drugiego zespolu, wiec trzeba grac tym co sie ma
1
@Tridente2015 no wiadomo, chodzi o to, że na Fatiego musimy jeszcze poczekać
7
Imo nie ma lidera, ktory pociagnie gre reszty, tak jak kiedys messi, ronaldinho etc. Fati był mianowany nastepca, ale kontuzje robią swoje, mam nadzieje, że jakos uda sie z tym Hallandem
35
Trzymanie tego grajka, patrząc na jego wymagania finansowe, to nonsens
6
@talizmo ewidentnie mingueza, szybszy, lepszy drybling jak na obrońcę, widac że ma dna Barcelony
1
Jest wiele rzeczy do poprawy, jestem ciekaw jak będzie to wyglądało po powrocie wszystkich zawodników z kontuzji etc.
22
Barcelona bez nerwowki w końcówce, to nie Barcelona
9
Dziwnie mi sie to pisze, ale LDJ>Depay XD
0
W pełni szczerze, nie wiem co musi sie stać, zebysmy wygrali z Realem, predzej polska wyjdzie na prostą
1
Barcelona przed kazdym meczem chyba kreci kołem fortuny na ktorym jest 50/50, gramy dobrze/gramy chujowo XD
0
@Zawsze_Wierny memphisa nie możemy kategoryzować w rubryce "grał"
0
MASZYNA RUSZYL.. a nie
0
XD no tak kto by się spodziewal
2
Ostatnio Lahoz pobłażliwy dla nas, dziś sędzia strzela kartkami jak z karabinu, tak życie właśnie wygląda
0
Sanz to jak Isco wygląda xD
2
Barcelona bez nerwowki w końcówce to nie Barcelona
1
@budel17 pierwsze
1
Marzę o jeszcze jednym golu zeby nie było stresu w końcówce
0
@msmsms przed każdym meczem Barcelony stresuje się najbardziej
1
@ZiX vini to na rękach biegając wyprzedzi mingueze xD
4
Luuk to takie drewno, ale pod opieką dobrego stolarza xD
0
@tomek8756 moim zdaniem to przywilej XD
1
Zadziwiają mnie ludzie co jak terstegoen źle poda to piszą że wraca do gównianej formy, a potem jak w chórze brawo terstegen jak obroni strzał xDDD
0
Alves żałuję powrotu jak musi oglądać nasza bagietkę po jego stronie
0
@MysticCat bo tak się teraz robi, czeka się z decyzją bo jest var
1
Jakby wymienić 9, i kogoś doświadczonego na lewe skrzydło za jutgle, to by to bardzo spoczko wyglądało,
1
@sewciu50 moim zdaniem jak bedzie miał wiecej luzu, wrocą wszyscy kontuzjowani itd. w ataku, to odzyje, bo nie oszukujmy sie, cały ciężar gry w ataku w pewnym momencie spoczywał na jego barkach
4
@Medium stracić bliską osobe, a tak to autentycznie 0 lęków, 0 strachu o nic