Co do Frankiego, ludzie już przylepili do niego łatkę, ale w dzisiejszym meczu bardzo ruchliwy i wszędzie go było widać, jak wychodził do podań, próbował coś kreować, nadal nie jest to to czego oczekujemy, ale on nadal jest młody, może miał spadek formy, mam nadzieję że się odbuduje, bo lubię tego piłkarza
Ogólnie, brakuje nam kogoś kto zrobi różnice, minie 2 rywali, strzeli celnie z daleka, wszystko dzieje się zbyt statycznie by zaskoczyć kogokolwiek, anyway ważne 3 pkt
Pewne źródła mówią, że w trakcie naszego meczu, Dembele będzie kończył sezon w Fifie, grając naszym zespołem, zdobył tam 17 goli, ponoc użył tego jako argument by zarabiać 200mln w następnym sezonie
Poleci ktoś jakieś gry online na ps5? Plus czy jest ktoś ew. chętny pograć? Póki co ogrywałem jakies free 2 playe, typu fortnite, tak wiem że gra dla dzieci ale spoko się w nią gra na konsoli i jakiegoś Rocket league, pobieram coda warzone, także z chęcią z kimś program
0
@Michu94 i my i oni bez formy, to będzie ciekawe
0
@Rewolucja123 gra za Xaviego w niektórych meczach wyglądała dobrze, brakło szczęścia, ale jeszcze baaaaaaaaaaardzo dużo pracy nas czeka
0
Co do Frankiego, ludzie już przylepili do niego łatkę, ale w dzisiejszym meczu bardzo ruchliwy i wszędzie go było widać, jak wychodził do podań, próbował coś kreować, nadal nie jest to to czego oczekujemy, ale on nadal jest młody, może miał spadek formy, mam nadzieję że się odbuduje, bo lubię tego piłkarza
8
@KacperVEB depay też na początku strzelał, wyluzujcie z takimi statystykami
7
Ogólnie, brakuje nam kogoś kto zrobi różnice, minie 2 rywali, strzeli celnie z daleka, wszystko dzieje się zbyt statycznie by zaskoczyć kogokolwiek, anyway ważne 3 pkt
10
Mam nadzieję że Frankie tym golem się przełamie chociaż trochę
26
Ten mecz był taki męczący, że zaliczam go jako cardio
0
@kaamil1910 nie wiem, dla mnie Dembele jest już memem i mnie to po prostu bawi xD
8
Pewne źródła mówią, że w trakcie naszego meczu, Dembele będzie kończył sezon w Fifie, grając naszym zespołem, zdobył tam 17 goli, ponoc użył tego jako argument by zarabiać 200mln w następnym sezonie
1
@Emhyr problem jak rozgrzeje cię w negatywny sposób
1
@Janiama 3-0 dla Barcelony
0
Chciałbym żeby Frankie się odbudował, super konkurencja byłaby w środku pola
3
Nie wiem czy też tak macie, ale odkąd Xavi przejął drużynę, czekam na każdy kolejny mecz z wielką niecierpliwością, to chyba dobrze
2
@Michu94 super gest od pań
0
@ściah serce sercem, chcemy odzyskac też wyniki
0
@A4ron nie tłumacz i tak nie zrozumieją
0
@Mixtape no i spoko jak dla mnie
0
@busquets5 a pieniędzy brak
1
@fcb710 przeszła w stan hibernacji zgaduje
27
Fajnie jakby balde dostał szansę w tym meczu chociaż na chwilę
0
Poleci ktoś jakieś gry online na ps5? Plus czy jest ktoś ew. chętny pograć? Póki co ogrywałem jakies free 2 playe, typu fortnite, tak wiem że gra dla dzieci ale spoko się w nią gra na konsoli i jakiegoś Rocket league, pobieram coda warzone, także z chęcią z kimś program
0
Obaj dobrze zaczęli i się pokazali a potem ucichli
0
@cchesterr43 weird flex but ok
1
@Encore kompletnie nie
82
Ale współczuję temu chłopakowi
4
Ale mi szkoda Fatiego, widać, że ma ten klub w sercu, daje z siebie wszystko, ale coś czuję, że kolejny zawodnik z wysoką kontuzjogennością..
0
Raz się przegrywa a raz się przegrywa znow
0
@Nazio87 to taki żarcik
0
Fati w 119 Mark my words
1
@IAmLegend real można nienawidzić, ale bez przesady...