6

@jondeca chodzi mi o samą kontuzjogenność

1

Oby tylko nie było tak jak z Dembele jeśli chodzi o kontuzje

0

Czyli jednak raz się przegrywa a raz remisuje to i tak progres

0

Nie no kurwa proszę niech to wpadnie

7

Kurwa aż podskoczyłem już prawie

13

Sędzia odklejony tak samo jak kounde

0

Luuk de Jong zaczął się rozgrzewac, koniec żartów

7

Gramy nadal 11-11 bo sędzia po stronie Sevilli

1

Nico vamosss!! Niech karma wróci do tych bokserów

0

@Qexi +100000 bez sensu

0

Sędzia zapomniał że istnieje żółty kartonik

1

Jak mamy to wygrać, to teraz

7

Kounde pojebało, silnie pojebany koune bije piłkarzy Barcelony (zobacz zdjęcia)

1

@Barca445 pierwsza połowa dobrze, druga sredniawka straszna

0

Zaraz wchodzi potężny Luuk i kończą się żarty

0

potrzebne są Z M I A N Y

2

De Jong do zmiany w środku

2

@Sapos93 akurat w tym klubie nazwisko de Jong to różnie xD

2

@martin3131 koniec żartów

0

@DSDaniels stracona bramka tez jego, wiec cos jest nie tak

0

Jestem meeeega zadowolony z gry naszych, stracilismy bramke po jedynym celnym strzale, do poprawy, ale gra wyglądała przyzwoicie. V A M O S !

2

Abde poki co odstaje, patrząc na jego ostatnie wystepy

0

Abde niewidoczny póki co

0

Pora żeby ktoś błysnął

0

@Dembele_gora tory były złe, szyny też były złe

0

@Fake69 nie no już bez przesady

2

Długo sie broniliśmy w sumie xD

2

@kejdzi nie chwal dnia przed zachodem słońca

0

Dembele w poprzednim meczu wykorzystał wszystkie powroty do defensywy w tym sezonie i teraz ma obronę w dupie

5

Kurcze nie wygląda to źle, aż jestem zdziwiony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?