23 grudnia 2021, 09:17
6
@jondeca chodzi mi o samą kontuzjogenność
23 grudnia 2021, 09:14
1
Oby tylko nie było tak jak z Dembele jeśli chodzi o kontuzje
21 grudnia 2021, 23:26
0
Czyli jednak raz się przegrywa a raz remisuje to i tak progres
21 grudnia 2021, 23:13
Nie no kurwa proszę niech to wpadnie
21 grudnia 2021, 23:10
7
Kurwa aż podskoczyłem już prawie
21 grudnia 2021, 23:07
13
Sędzia odklejony tak samo jak kounde
21 grudnia 2021, 23:06
Luuk de Jong zaczął się rozgrzewac, koniec żartów
21 grudnia 2021, 23:04
Gramy nadal 11-11 bo sędzia po stronie Sevilli
21 grudnia 2021, 23:02
Nico vamosss!! Niech karma wróci do tych bokserów
21 grudnia 2021, 22:58
@Qexi +100000 bez sensu
Sędzia zapomniał że istnieje żółty kartonik
21 grudnia 2021, 22:56
Jak mamy to wygrać, to teraz
21 grudnia 2021, 22:54
Kounde pojebało, silnie pojebany koune bije piłkarzy Barcelony (zobacz zdjęcia)
21 grudnia 2021, 22:52
@Barca445 pierwsza połowa dobrze, druga sredniawka straszna
21 grudnia 2021, 22:51
Zaraz wchodzi potężny Luuk i kończą się żarty
21 grudnia 2021, 22:49
potrzebne są Z M I A N Y
21 grudnia 2021, 22:46
2
De Jong do zmiany w środku
21 grudnia 2021, 22:44
@Sapos93 akurat w tym klubie nazwisko de Jong to różnie xD
21 grudnia 2021, 22:43
@martin3131 koniec żartów
21 grudnia 2021, 22:33
@DSDaniels stracona bramka tez jego, wiec cos jest nie tak
21 grudnia 2021, 22:27
Jestem meeeega zadowolony z gry naszych, stracilismy bramke po jedynym celnym strzale, do poprawy, ale gra wyglądała przyzwoicie. V A M O S !
21 grudnia 2021, 22:23
Abde poki co odstaje, patrząc na jego ostatnie wystepy
21 grudnia 2021, 22:11
Abde niewidoczny póki co
21 grudnia 2021, 22:10
Pora żeby ktoś błysnął
21 grudnia 2021, 22:08
@Dembele_gora tory były złe, szyny też były złe
21 grudnia 2021, 22:07
@Fake69 nie no już bez przesady
21 grudnia 2021, 22:03
Długo sie broniliśmy w sumie xD
21 grudnia 2021, 22:02
@kejdzi nie chwal dnia przed zachodem słońca
21 grudnia 2021, 22:00
Dembele w poprzednim meczu wykorzystał wszystkie powroty do defensywy w tym sezonie i teraz ma obronę w dupie
21 grudnia 2021, 21:50
5
Kurcze nie wygląda to źle, aż jestem zdziwiony
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
@jondeca chodzi mi o samą kontuzjogenność
1
Oby tylko nie było tak jak z Dembele jeśli chodzi o kontuzje
0
Czyli jednak raz się przegrywa a raz remisuje to i tak progres
0
Nie no kurwa proszę niech to wpadnie
7
Kurwa aż podskoczyłem już prawie
13
Sędzia odklejony tak samo jak kounde
0
Luuk de Jong zaczął się rozgrzewac, koniec żartów
7
Gramy nadal 11-11 bo sędzia po stronie Sevilli
1
Nico vamosss!! Niech karma wróci do tych bokserów
0
@Qexi +100000 bez sensu
0
Sędzia zapomniał że istnieje żółty kartonik
1
Jak mamy to wygrać, to teraz
7
Kounde pojebało, silnie pojebany koune bije piłkarzy Barcelony (zobacz zdjęcia)
1
@Barca445 pierwsza połowa dobrze, druga sredniawka straszna
0
Zaraz wchodzi potężny Luuk i kończą się żarty
0
potrzebne są Z M I A N Y
2
De Jong do zmiany w środku
2
@Sapos93 akurat w tym klubie nazwisko de Jong to różnie xD
2
@martin3131 koniec żartów
0
@DSDaniels stracona bramka tez jego, wiec cos jest nie tak
0
Jestem meeeega zadowolony z gry naszych, stracilismy bramke po jedynym celnym strzale, do poprawy, ale gra wyglądała przyzwoicie. V A M O S !
2
Abde poki co odstaje, patrząc na jego ostatnie wystepy
0
Abde niewidoczny póki co
0
Pora żeby ktoś błysnął
0
@Dembele_gora tory były złe, szyny też były złe
0
@Fake69 nie no już bez przesady
2
Długo sie broniliśmy w sumie xD
2
@kejdzi nie chwal dnia przed zachodem słońca
0
Dembele w poprzednim meczu wykorzystał wszystkie powroty do defensywy w tym sezonie i teraz ma obronę w dupie
5
Kurcze nie wygląda to źle, aż jestem zdziwiony