@arasz1819 ale sie zesraliście, post o klubie który jest bezpośrednim rywalem Barcelony, kto by się spodziewał, hańba, tragedia, nie wracajcie do domu xD Zaraz bedzie płacz że wrzucamy okładki z AS w przeglądzie prasowym bo przecież to Madryckie czasopismo XD
0
zaczyna sie, niesamowity transfer i to za darmo!
2
@Chaoss oni trollują na 100%
0
@Firestone jak serio 40% to w sumie good deal
0
@Jasialdinho Jestem ciekaw jak my ich wszystkich zarejestrujemy XD
0
Wiadomo ile % ok. pensji obniżył Dembele?
0
@darek60 wiecej biegać, bo utrzymanie auta zbyt drogie
0
Ale sie dzieje w tym oknie, mam nadzieje że chociaż kilka z przewidywanych transferów dojdzie do skutku
1
Co sezon jest takie gadanie, jak dla mnie nie ma wstępu
1
@Jakchcesz staty jak z fify jakiejs
0
@Emhyr miedia mają to do siebie, że zawsze będą coś wałkować i podsycać
1
@Axoon on ogólnie za dużo gada moim zdaniem, żadnej ze stron to nie ułatwia pracy
4
@FC1899Barca msn to takie piękne trio było
1
@GeneralXavi pytanie czy 100% że Barcelona
0
gadał coś lewy o przejsciu do barcy na konferencji?
0
Gratulacje dla Realu, ciekawe jak będzie wyglądać ich gra bez legendarnej trójki w środku i Benzema z przodu
1
@MesQueUnClub96 Jeszcze ramos z główki wleci, wypożyczenie na minute z psg
3
@arasz1819 ale sie zesraliście, post o klubie który jest bezpośrednim rywalem Barcelony, kto by się spodziewał, hańba, tragedia, nie wracajcie do domu xD Zaraz bedzie płacz że wrzucamy okładki z AS w przeglądzie prasowym bo przecież to Madryckie czasopismo XD
4
@NGRonnie10 ale głupoty gadasz
8
przed chwilą pisali tu ludzie ze city nie ma mentalu, ze obsrane porty, 3 gole w 6 min i nagle ze city mental top XDDD la rambla zawsze bawi
0
w tej kolejce dzieje sie tyle, ze ja nie wiem na co mam nawet uwage zwracac
0
west ham ://///////////
0
oho city wraca z wakacji
0
@P33ck wydaje mi sie, ze jakbyśmy połączyli te dwie ligi to i tak by było o 2 klasy gorzej minimum
0
@MesQueUnClub96 nie oglądam, jak grają?
1
Jeszcze tylko gol dla live i westhamu i bedzie super
1
ale by było jakby dzeko i aguero sie powtórzyło ale inni piłkarze XD
2
city bez trofea zadnego xD
0
Jeszcze jakby West Ham strzelił to by było pięknie
0
jazda liverpool
1
Szkoda mi troche Arsenalu, miałem nadzieje ze przejdą do lm