31 lipca 2022, 01:50
1
chciałbym zobaczyc tych co pisali zeby nie przedłużać umowy z dembele, chłop jak jest zdrowy to ejst takim kotem
31 lipca 2022, 01:21
0
Alba co sie w Bale bawi
31 lipca 2022, 01:18
Lewy urwie coś, czuje to w kosciach
30 lipca 2022, 22:39
Co by nie było, powodzenia dla chłopaka
30 lipca 2022, 18:55
5
@ZwyklyKibicBarcy04 ja to bym go na ławce widział np.
30 lipca 2022, 18:53
@Medium Jeszcze jest Umtiti, spokojnie.
30 lipca 2022, 16:59
29 lipca 2022, 15:08
3
@Pawel13sz ciekawy jestem jak ta lista bedzie wyglądała po sezonie
29 lipca 2022, 15:06
2
Trzeba zacząć sprzedawac moim zdaniem
29 lipca 2022, 11:13
@Ali3231 ja podobnie przed telewizorem wyglądałem w sumie
29 lipca 2022, 11:11
@Culer_1906 Alemany top
28 lipca 2022, 11:49
24
Ale jakos Kessie przypadł mi do gustu, taki skromny ziomek, co zrobi dobrze swoją robote i jeszcze dzień dobry na klatce powie
28 lipca 2022, 11:48
@masq Pytanie jak bedzie wyglądała jego witalnosc, bo róznie bywa z nim jesli chodzi o kontuzje
28 lipca 2022, 11:47
@Nano22 staty jak z fify jakiejs
28 lipca 2022, 11:43
@Pawel13sz Messi Villa Pedro, zawsze w serduszku
26 lipca 2022, 15:12
@BarcaaVEB TYLKO ZWYCIESTWO
26 lipca 2022, 10:24
Ten chłopak jakby był w pełni zdrowy to jest mega kotem
26 lipca 2022, 09:31
@xVENUMx haha ale zabawa
26 lipca 2022, 09:23
@paweldunajecfcb Romero daje informacje, Romano je potwierdza (60)
26 lipca 2022, 09:21
7
@Jakchcesz Nigdy tak na to nie patrzyłem, ma to sens
25 lipca 2022, 11:03
15
Przyszły numer 6 druzyny
25 lipca 2022, 09:06
19
Nie ważne jaką jakość sportową Messi dałby znów Barcelonie, moim zdaniem zasługuje by skończyć tu swoją kariere
25 lipca 2022, 09:03
@paweldunajecfcb pozbyć to nie, ale wystarczy duzo wody pic w trakcie alkoholizacji i nie ma czegos takiego jak kac
24 lipca 2022, 22:50
@taris halo panowie a Umtiti?
22 lipca 2022, 15:30
@Encore 35 lat prawie i taka forma, mega szacun
22 lipca 2022, 00:15
Ja to bym wolał pozbyć sie balastu z druzyny zanim kogokolwiek bedziemy sciągać
21 lipca 2022, 01:15
Dojechał już xavi w ogóle czy nie ma go jeszcze? XD
20 lipca 2022, 22:02
@ZwyklyKibicBarcy04 jak mu inny bramkarz bramke strzelił
20 lipca 2022, 19:32
Tęsknie za nim w tym klubie mimo ze praktycznie nic nie zagrał
20 lipca 2022, 18:42
Ale laporta zmroził tym Lewangoalski XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
chciałbym zobaczyc tych co pisali zeby nie przedłużać umowy z dembele, chłop jak jest zdrowy to ejst takim kotem
0
Alba co sie w Bale bawi
1
Lewy urwie coś, czuje to w kosciach
1
Co by nie było, powodzenia dla chłopaka
5
@ZwyklyKibicBarcy04 ja to bym go na ławce widział np.
0
@Medium Jeszcze jest Umtiti, spokojnie.
0
Polacy w finale mistrzostw swiata w fife, polecam!
3
@Pawel13sz ciekawy jestem jak ta lista bedzie wyglądała po sezonie
2
Trzeba zacząć sprzedawac moim zdaniem
0
@Ali3231 ja podobnie przed telewizorem wyglądałem w sumie
0
@Culer_1906 Alemany top
24
Ale jakos Kessie przypadł mi do gustu, taki skromny ziomek, co zrobi dobrze swoją robote i jeszcze dzień dobry na klatce powie
0
@masq Pytanie jak bedzie wyglądała jego witalnosc, bo róznie bywa z nim jesli chodzi o kontuzje
1
@Nano22 staty jak z fify jakiejs
5
@Pawel13sz Messi Villa Pedro, zawsze w serduszku
0
@BarcaaVEB TYLKO ZWYCIESTWO
2
Ten chłopak jakby był w pełni zdrowy to jest mega kotem
0
@xVENUMx haha ale zabawa
0
@paweldunajecfcb Romero daje informacje, Romano je potwierdza (60)
7
@Jakchcesz Nigdy tak na to nie patrzyłem, ma to sens
15
Przyszły numer 6 druzyny
19
Nie ważne jaką jakość sportową Messi dałby znów Barcelonie, moim zdaniem zasługuje by skończyć tu swoją kariere
1
@paweldunajecfcb pozbyć to nie, ale wystarczy duzo wody pic w trakcie alkoholizacji i nie ma czegos takiego jak kac
1
@taris halo panowie a Umtiti?
0
@Encore 35 lat prawie i taka forma, mega szacun
1
Ja to bym wolał pozbyć sie balastu z druzyny zanim kogokolwiek bedziemy sciągać
0
Dojechał już xavi w ogóle czy nie ma go jeszcze? XD
0
@ZwyklyKibicBarcy04 jak mu inny bramkarz bramke strzelił
2
Tęsknie za nim w tym klubie mimo ze praktycznie nic nie zagrał
1
Ale laporta zmroził tym Lewangoalski XD