1

chciałbym zobaczyc tych co pisali zeby nie przedłużać umowy z dembele, chłop jak jest zdrowy to ejst takim kotem

0

Alba co sie w Bale bawi

1

Lewy urwie coś, czuje to w kosciach

1

Co by nie było, powodzenia dla chłopaka

5

@ZwyklyKibicBarcy04 ja to bym go na ławce widział np.

0

@Medium Jeszcze jest Umtiti, spokojnie.

0


Polacy w finale mistrzostw swiata w fife, polecam!

3

@Pawel13sz ciekawy jestem jak ta lista bedzie wyglądała po sezonie

2

Trzeba zacząć sprzedawac moim zdaniem

0

@Ali3231 ja podobnie przed telewizorem wyglądałem w sumie

0

@Culer_1906 Alemany top

24

Ale jakos Kessie przypadł mi do gustu, taki skromny ziomek, co zrobi dobrze swoją robote i jeszcze dzień dobry na klatce powie

0

@masq Pytanie jak bedzie wyglądała jego witalnosc, bo róznie bywa z nim jesli chodzi o kontuzje

1

@Nano22 staty jak z fify jakiejs

5

@Pawel13sz Messi Villa Pedro, zawsze w serduszku

0

@BarcaaVEB TYLKO ZWYCIESTWO

2

Ten chłopak jakby był w pełni zdrowy to jest mega kotem

0

@xVENUMx haha ale zabawa

0

@paweldunajecfcb Romero daje informacje, Romano je potwierdza (60)

7

@Jakchcesz Nigdy tak na to nie patrzyłem, ma to sens

15

Przyszły numer 6 druzyny

19

Nie ważne jaką jakość sportową Messi dałby znów Barcelonie, moim zdaniem zasługuje by skończyć tu swoją kariere

1

@paweldunajecfcb pozbyć to nie, ale wystarczy duzo wody pic w trakcie alkoholizacji i nie ma czegos takiego jak kac

1

@taris halo panowie a Umtiti?

0

@Encore 35 lat prawie i taka forma, mega szacun

1

Ja to bym wolał pozbyć sie balastu z druzyny zanim kogokolwiek bedziemy sciągać

0

Dojechał już xavi w ogóle czy nie ma go jeszcze? XD

0

@ZwyklyKibicBarcy04 jak mu inny bramkarz bramke strzelił

2

Tęsknie za nim w tym klubie mimo ze praktycznie nic nie zagrał

1

Ale laporta zmroził tym Lewangoalski XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?