@Firestone ale gdzie tu jest kłamstwo, nie irytuje Cię jak ktoś przekręca nazwisko jakiegoś twojego ulubionego piłkarza/nazwe klubu i uwazasz to za zabawne?
@Firestone uwielbiam jak ktos napisze cos głupiego a potem używa argumentu ironi XD Prawda jest taka ze sie czerwienicie jak ktos napisze Varcelona czy tam przekreci nazwisko Messiego, a sami tak robicie i uwazacie to za super zabawne, ale moze to kwestia poczucia humoru :))
0
Real jak zwykle 0 strzałów celnych przez cały mecz, nagle się od 5 pięt odbije i będzie 1-0 xD
1
@Foro mógłbyś opisać doznania?
2
@FC1899Barca Messi 2011/12, to coś niesamowitego
6
Na 6 oficjalnych meczów w tym sezonie, strzeliliśmy 20 goli i straciliśmy ich tylko 2, statystyki z kosmosu
1
@cchesterr43 ale przykre myślenie masz
0
Piękny mecz to był
1
@kejdzi to prawda, ale jak się lahoza naogladalwm ostatnio to jest kontrast xD
1
Ja pierdole, dawno z taką ekscytacja nie oglądałem gry Barcelony, w o w
2
Pragnę zauważyć że sędzia też bardzo dobry mecz dziś moim zdaniem
0
Ale ferran dał zmianę, jestem w szoku
1
Nie wiedziałem że camavinga tam gra
5
Dembele kocham cię
7
No i fajnie, no i super
8
Ale współczuje Aubie ze musi teraz w tym cyrku uczestniczyć
2
@MesQueUnClub_87 ostatnio szukałem mieszkania i uwierz że są takie oferty xD
6
XD nie no ten gość sie chyba naćpał ropą
0
Nie ma co sie dziwic tak naprawde, jedynie dałbym szanse Pjaniciowi bo w pre sezonie nie grał wcale źle
3
@mateusz1989VeB jak ja tego gościa uwielbiam, autorytet
0
@pt9 napisałem wiadomość prywatną, bo chce podpytać o kilka rzeczy
0
Zwycięstwo w takiej grupie z takim rywalem to obowiązek, vamos
0
@Firestone ale gdzie tu jest kłamstwo, nie irytuje Cię jak ktoś przekręca nazwisko jakiegoś twojego ulubionego piłkarza/nazwe klubu i uwazasz to za zabawne?
0
@Firestone uwielbiam jak ktos napisze cos głupiego a potem używa argumentu ironi XD Prawda jest taka ze sie czerwienicie jak ktos napisze Varcelona czy tam przekreci nazwisko Messiego, a sami tak robicie i uwazacie to za super zabawne, ale moze to kwestia poczucia humoru :))
0
@Survier co ma piernik do wiatraka? XD
0
@Firestone współczuje
6
@Firestone czy was naprawde bawi takie dziecinne przekrecanie nazwisk itd.? XD
17
Barcelona to taki spawner młodzików co sezon XD
1
Jakby skrzydła mniej egoistycznie grały to ten mecz skończyłyby się z 5-0 minimum
0
Ponoć jakiś gołąb został trafiony tą piłką
1
Pedri dziś w cieniu gaviego
0
Gavi kocham cię