@Matix90 moim zdaniem przesuwa sie jedynie skala problemów, a nie jest tak ze kompletnie one znikają, mając dużo kasy masz problemy o których zwykły szarak co ma 3k na ręke miesiecznie nawet sobie nie zdaje sprawy i na odwrót
Niedługo rozpoczęcie sezonu, w jakim aspekcie gry barcelony chcielibyście poprawy? Poza poszczególnymi pozycjami moim zdaniem kulało u nas rozegranie piłki przy mocnym pressingu rywali
0
@Matix90 moim zdaniem przesuwa sie jedynie skala problemów, a nie jest tak ze kompletnie one znikają, mając dużo kasy masz problemy o których zwykły szarak co ma 3k na ręke miesiecznie nawet sobie nie zdaje sprawy i na odwrót
0
@Atlas a no tak, bo jak ktos ma dużo pieniędzy to wszystkie problemy to już pikuś XD
6
Chłopak jest stawiany między młotem a kowadłem, współczuje mu ogólnie
1
@Tomash_Ek Figo vibes XD
1
@Kidd czyli wiekszosc ludzi tu ma podobne zdanie do mojego, bo jak przeglądam ig, twittera to dużo ludzi ciągle pisze że powinien zostać itd.
0
@Emhyr mam podobne zdanie, bo takie zachowanie klubu bądź co bądź wchodzi na psyche troche
0
Ogólnie jakbyście byli De Jongiem to co byście zrobili?
2
@Emhyr to działa w dwie strony, większość osób nawet stąd tego szacunku nie ma i dzieje się to samo po stronie realu
6
@Pawel13sz Widać było to o czym mówił w ostatnim sparingu, podania były klasowej jakości
0
Ja coś czuje ze jeszcze w tym okienku Laporta postanowi kupić całą chelsea bo mu sie nudzić bedzie
4
Ściągamy Bernardo, a nadal sprawa z rejestracją jest niejasna, ciekawie sie zapowiada
32
Ja to bym zrobił przy odejsciu Umtitiego taką samą uroczystość jak przy przyjściu Lewego, bo cieszyć się każdy będzie podobnie
2
@Warzy941 Alex dziekuje za rade, po twoich słowach stwierdził ze jednak opuszcza klub
3
Jak w ostatnim meczu siate zasądził to przez chwilę myślałem że Neymar na lewym skrzydle śmiga
117
9 na plecach i od razu odpalił
1
Piękny confident boost przed sezonem, teraz żeby takie wyniki były już podczas sezonu i wszyscy będą szczęsliwi vamos
5
Nie wiem, tak nie moge sie doczekac startu tego sezonu, że masakra
0
Ale atmosfera na trybunach, ciarki mam
3
Ponoć już zakontrakotował sie z innym klubem, niestety zrobił to w karierze piłkarza w grze fifa 23 bo dostał early access jako stały gracz
1
@Hubsao polska myśl szkoleniowa
0
@Nano22 myslałeś nad jakimś stand upem? Dobrze ci idzie, kibicuje
0
Wiadomo co z rejestracją nowych nabytków? Bo zaraz w sumie sezon startuje
0
Ma ktoś moze domowy internet z playa? We wro od kilku dni tak muli ze nie mam pytan, u kogoś jeszcze?
1
Niedługo rozpoczęcie sezonu, w jakim aspekcie gry barcelony chcielibyście poprawy? Poza poszczególnymi pozycjami moim zdaniem kulało u nas rozegranie piłki przy mocnym pressingu rywali
1
@kaladin własnie mi sie wydaje ze starsze pokolenia go nie widzą xD
0
@Aragorn33 a czemu rodacy nie mogą być dla kogos legenda? XD Myślisz ze kazdy ma te same autorytety?
3
Szczerze, to podobał mi sie jak grali w Ameryczce
0
Ale się wylało XDD
2
@Comfortable_ nie trzeba być piekarzem zeby powiedziec ze chleb jest chujowy
0
Ale eric mecz gra