0

@Matix90 moim zdaniem przesuwa sie jedynie skala problemów, a nie jest tak ze kompletnie one znikają, mając dużo kasy masz problemy o których zwykły szarak co ma 3k na ręke miesiecznie nawet sobie nie zdaje sprawy i na odwrót

0

@Atlas a no tak, bo jak ktos ma dużo pieniędzy to wszystkie problemy to już pikuś XD

6

Chłopak jest stawiany między młotem a kowadłem, współczuje mu ogólnie

1

@Tomash_Ek Figo vibes XD

1

@Kidd czyli wiekszosc ludzi tu ma podobne zdanie do mojego, bo jak przeglądam ig, twittera to dużo ludzi ciągle pisze że powinien zostać itd.

0

@Emhyr mam podobne zdanie, bo takie zachowanie klubu bądź co bądź wchodzi na psyche troche

0

Ogólnie jakbyście byli De Jongiem to co byście zrobili?

2

@Emhyr to działa w dwie strony, większość osób nawet stąd tego szacunku nie ma i dzieje się to samo po stronie realu

6

@Pawel13sz Widać było to o czym mówił w ostatnim sparingu, podania były klasowej jakości

0

Ja coś czuje ze jeszcze w tym okienku Laporta postanowi kupić całą chelsea bo mu sie nudzić bedzie

4

Ściągamy Bernardo, a nadal sprawa z rejestracją jest niejasna, ciekawie sie zapowiada

32

Ja to bym zrobił przy odejsciu Umtitiego taką samą uroczystość jak przy przyjściu Lewego, bo cieszyć się każdy będzie podobnie

2

@Warzy941 Alex dziekuje za rade, po twoich słowach stwierdził ze jednak opuszcza klub

3

Jak w ostatnim meczu siate zasądził to przez chwilę myślałem że Neymar na lewym skrzydle śmiga

117

9 na plecach i od razu odpalił

1

Piękny confident boost przed sezonem, teraz żeby takie wyniki były już podczas sezonu i wszyscy będą szczęsliwi vamos

5

Nie wiem, tak nie moge sie doczekac startu tego sezonu, że masakra

0

Ale atmosfera na trybunach, ciarki mam

3

Ponoć już zakontrakotował sie z innym klubem, niestety zrobił to w karierze piłkarza w grze fifa 23 bo dostał early access jako stały gracz

1

@Hubsao polska myśl szkoleniowa

0

@Nano22 myslałeś nad jakimś stand upem? Dobrze ci idzie, kibicuje

0

Wiadomo co z rejestracją nowych nabytków? Bo zaraz w sumie sezon startuje

0

Ma ktoś moze domowy internet z playa? We wro od kilku dni tak muli ze nie mam pytan, u kogoś jeszcze?

1

Niedługo rozpoczęcie sezonu, w jakim aspekcie gry barcelony chcielibyście poprawy? Poza poszczególnymi pozycjami moim zdaniem kulało u nas rozegranie piłki przy mocnym pressingu rywali

1

@kaladin własnie mi sie wydaje ze starsze pokolenia go nie widzą xD

0

@Aragorn33 a czemu rodacy nie mogą być dla kogos legenda? XD Myślisz ze kazdy ma te same autorytety?

3

Szczerze, to podobał mi sie jak grali w Ameryczce

0

Ale się wylało XDD

2

@Comfortable_ nie trzeba być piekarzem zeby powiedziec ze chleb jest chujowy

0

Ale eric mecz gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?